Ksa dnem Askerlik...

bugün işe gelirken küçük bir kaza geçirdik ama allahtan bir şey olmadı korkusu yetti yalnızeyvahedigeldismile

iden dövücem ama seni daha iki gün önce beraberdin sen böyle diyosan biz napalım :gitme: :gitme: :gitme: :gitme:

canım hakikaten olay olur yaa :):)

hatta ben fox habere haber edeyim de gelsin çeksin seni..

yusum iyiyiz canım buralardayız işte sen nasılsın boyattın mı saçını... ya o peykerin saçı

ne renkmiş sırrını biliyosan bize de söyle :)

olur tatlım haber olalım sonra haberci döven damat olarakta çıkarız tv lere kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

olur tatlım haber olalım sonra haberci döven damat olarakta çıkarız tv lere kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

kıskanç damat haberciyi dövdü... :):):)

o zaman yılın çifti seçilirsiniz o da güzel kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

iden dövücem ama seni daha iki gün önce beraberdin sen böyle diyosan biz napalım :gitme: :gitme: :gitme: :gitme:

ya canım ne bileeemm bi tuhaf uyandım bu gün
hem zaten farketmiyo biliyosun az önce bırakıp gelmiş olsak bile özlüyoruz keretaları napalımm mafoldumben

hayrane ne oldu ?
ağlama geelin ağlamaa

4 gün kaldı bayraamaaa

canım otobanda giderekn önümüze kasa çıktı ne yapacğımızı şaşırdık herhalde kamyonlardan birinden otobana düşmüş neden önlemlerini almazlar ki
biz kasayı atlatınca bizim arkamızdaki araba da az daha bariyerlere çarpıyordu alllahtan onlara da bir şey olmadı ama zincirleme kazanın tetikçisi resmen ya

canım otobanda giderekn önümüze kasa çıktı ne yapacğımızı şaşırdık herhalde kamyonlardan birinden otobana düşmüş neden önlemlerini almazlar ki
biz kasayı atlatınca bizim arkamızdaki araba da az daha bariyerlere çarpıyordu alllahtan onlara da bir şey olmadı ama zincirleme kazanın tetikçisi resmen ya

çok geçmiş olsun yaaa... Allah korusun kaldırmadılarsa hala belki de çarpan olcak yaa..

hay allahım yaa
çok geçmiş olsun bebeğim

ip üstünde yaşıyoruz çiçeğim ya

ölmek an meselesi gerçekten

çok geçmiş olsun yaaa... Allah korusun kaldırmadılarsa hala belki de çarpan olcak yaa..

uzaktan da seçemiyorsun ki biz başta yolun ortasında köpek falan zannettik otoban da da ne işi varsa sonradan farkettik kaldırmaya fırsat bile olmadan direksiyon kırdık neyse verilmiş sadakamız varmış eve gidince sadaka kutuma para atacağım kazayı def etsin eşimin gelme arefesinde

canım ben güne hiç iyi başlamadım sen nasılsın gülüm
hayırdır canım ne oldu? :teselli:

canım hakikaten olay olur yaa :):)

hatta ben fox habere haber edeyim de gelsin çeksin seni..

yusum iyiyiz canım buralardayız işte sen nasılsın boyattın mı saçını... ya o peykerin saçı

ne renkmiş sırrını biliyosan bize de söyle :)
İyiyim canım. Valla artık şu günler bitse de hayırlısıyla kurtulsam diyorum =)

Canım ben maraşın bir ilçesinde çalışıyorum. BUrda boyatamam saçımı o yüzden okulun tatil olmasını bekliyorum. Allahtan bişey çıkmazsa 22ocakta boyatacağım saçımı ama renk konusunda hala kararsızım alsanaalsanasmile nefret ediyorum bu huyumdan. O gün peykerin saçı gibi olsun dedim şimdi ise sarı röfle yaptıracağım diyorum =))
peykerin saçının rengi de şu canım:

çok geçmiş olsun canım allah kaza bela vermesin

ayy canım geçmiş olsun. İyiki bişey olmamış kimseye. İşte böyle yok yere kazalar oluyor ya =(

günaydın yusumcuğum
canım sendede stres varmı?
Düğün tarihini kesinleştirdikten sonra askerlikle ilgili stres yok oldu yerine düğün stresi geçti canım kaydirigubbakcemile3
Nişanlım da beni hiç düşünmüyorsun artık sürekli gelinlikten bahsedip duruyorsun diyor =))
Sen ne yaptın canım ev temizliğini. Bitirebildin mi?

X