Ksa dnem Askerlik...

aslında benim isteme,söz aynı anda oldu =))
Askere gidecekti bir de ablamın eşinin izni bitiyor diye 1güne sığsırdık hepsini canım =( 7temmuzda oldu =)

bak benden sonra nişanlanmışsın benden önce evleniyosun
hatta bunu bırak benim bi arkadaşım benim nişandan sonra tanıştı sözlendi benden önce evlenio kaydirigubbakcemile3
çok geç kaldım çoookkkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

arkadaşın daha hızlıymış canım =)
Bizim tanışma şubatın son günlerinde oldu bir de. Çok hızlı karar verdik evlenmeye. Nişanlımı ilk gördüğüm gün ben bu adamla evleneceğim dedim o da aynı şeyi söyledi aklinialirimsmile

yusum ilk fikrini söyleyen ben olayım bence ordaki renk gayet güzel sarı düşünemedim nedense ama sen bilirsin bu sadece benim fikrim..

bende uzun süre nişanlı kaldım canım sonunda muradıma erdim :asigim:

Allah bir yastıkta yaşlanmayı nasip etsin :)

canım çalıştığım yer yasaklıyor
hadi ya =(
Mobilyayı sormuşsun canım yeni gördüm. O konu biraz karışık canım. Bizim çalıştığımız ilçede hiçbir mok yok ama kiralar 400-450tl arası alsanaalsanasmile Onu geçtim evler çook rutubetli,kaloriferli ev sayısı 6-7yi geçmez ve kış burda erken başlıyor. Ben de lojmanda oturmak istiyorum kaloriferli diye. Lojmanda haziranda boşalacak o yüzden hazirana kadar benim bekar evimde oturacağız haziranda da lojmana taşınacağız. eşyaları bu yüzden almayacağım şimdi ya da alırız ama mağazada kalır.

yusum sevgilim ne kadar güzel bi kızsın maaşallah bebeğim

saçların böyle de çok güzel bu bihter dizisindeki hatın gibi da yakışır

ama ben sana bakınca çikolata kahve üzerine çok hafif kreple atılmış balyaj birkaç ton açık olacak yakıştırdım.

ayrıca makyaını da bu fotoada çok açık beyazlı yapmışlar doğal olarak foto çekiminde de flaş patlayınca görüntü araba farı olmuş.

onun için saçını makyajını önceden git prova yaptır bebeğim. makyajında çok yoğun olmasın eyelinerli (siyah) doğal gibi görünen ama simli duran gözünü kapattığında ışıldayan farlar var onlar çok yakışır bej rengi bir fara. kaş altına da kesinlikle beyaz kullanma açık bej tonları cildine en yakı tonun bir açığını kullan.

dudaklara gelince bebekim ruju sür bir kat pudra üstüne sonra tekrar ruj.. bu dediğim makyaja takma kirpik güzel olur (şerit şeklinde değil 2-3 kıl bir arada olanlardan uçlara da destek atabilirsin)

allığı yanaklarda şakaklara doğru sür sevdiceğim.. allğı genelde toprak tonu kullanabilrisin bronz gibi amaçok bronz deel...

naçizane fikirlerim paylaşam dedim:)

gelinlik ne renk?

yusum ilk fikrini söyleyen ben olayım bence ordaki renk gayet güzel sarı düşünemedim nedense ama sen bilirsin bu sadece benim fikrim..
annem de asla yakışmaz sana diyor. ama ben de renk değişikliği yapmak istiyorum yoksa saçımdan da renginden de bir şikayetim yok ama bilirsin işte değişiklik yapmak istiyorum.
galiba en iisi ii bir kuaföre gidip onlarla birlikte karar vermek =)

bizde hızlı karar verdik sanırım
ağustos 2008 tanıştık ilk zamanlar birbirimizi pek umursamıoduk evlencez demiyoduk sonra kısa sürede fikrimiz değişti
ocak 2009 sözlendik
13 haziran 2009 nişanlandık
13 haziran 2010 düğün tarihi:asigim: kaydirigubbakcemile3

bende uzun süre nişanlı kaldım canım sonunda muradıma erdim :asigim:

tam 1 sene nişanlı kalmış olcak günü gününe saati saatine kaydirigubbakcemile3

eşyaları almayın bence düğün parasını atın bankaya 10.000 tl de ayda 85 faiz getiriyormuş (arkdaşım yeni krdi çekip koydu faize)

birden nakit alırsınız yeni eve çıkınca bence

ilarzu maşallah yaaa.. benim aklımdan da bişeyler geçti yazamadım.. bravo bebeğim sen bize lazımsın vakti gelince bende eklicem fotomu bana da yazarsın bişeyler :)

tanşmamız mart 27 2006

nişan 4 ekim 2008

düğün .... Allah kerim:)))

2 senede bir faaliyet yapıyoruz saırsam 2010 evlenecez inşallahh

banada anlatın şu resim nasıl ekleniyo nişan resmimi ekliyim fikir olur belkim

elvinim her zaman bbekimmm bursada olaydınız kendi ellerimle süslerdim sizi:))

ama ossun burdan yardım ederim çiçek suratlım en güzel gelinler biz olacazz 331:))

sigara içem gelem kızlar

ilarzum ellerin dert görmesin ben de özellikle senin makyaj tavsiyelerini bekliyordum =))
canım saçı doğru mu anlamışım: çikolata kahveye boyanacak saç ve üzerine bunun birkaç ton açığı balyaj atılacak.
yazıyorum bunları defterime kuaföre anlatacağım da =))
gelinlik için 25 ya da 26ocakta gideceğiz. orda deneyeceğim ve en çok ne yakışırsa onda karar kılacağım canım. birkaç modaevi var adanada aradım konuştum.resmini çekerim size evime geldiğimde eklerim yine artık.
ilarzum bir de porselen makyaj dedikleri şey nasıl olur. benim cildim hemen kusuyor fondoteni porselen de bu olmaz mı?

banada anlatın şu resim nasıl ekleniyo nişan resmimi ekliyim fikir olur belkim

bak canım şimdi ageshack.us adresine tıkla ordan önce "browse" a basıp resmi seç sonra da şimdi yükle de.. ardından altında adresler çıkacak. ikinci adresi alıp mesajına yapıştır.

hadi görelim seni bende evden bağlandığım bir gün eklerim fotomu .... çok heyecanlandım şimcik..

eşyaları almayın bence düğün parasını atın bankaya 10.000 tl de ayda 85 faiz getiriyormuş (arkdaşım yeni krdi çekip koydu faize)

birden nakit alırsınız yeni eve çıkınca bence

bizim aslında borçsuz evlenecek kadar paramız var. o yönde allahtan bir sıkıntımız yok. ama nişanlım da senin dediğini yapıyor parasını repoya mı ne yatırıyormuş. sen kafana takma eşyayı falan dedi
zaten bizim burda düğün salonları çok ucuz. en fazla 1.000tl.

yuh diyorum kiralar ne kadar fazlaymış öyle
bencede eşyanın acelesi yok aslında

idenciğim konu cevaplama panelindende ekleyebilirsin resim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…