Ksa dnem Askerlik...

aaa elvincimde gelmiş
evet canım yalnız açmak hiç güzel değil
hayırdır uyuyamı kaldın

yok canım yaa başka yerde işim vardı bilgisaayarın başında değildim o yüzden yazamadım... uyumak ne mümkün zaten erkenden uyanıyorum.. anlamadım ne iş...

yok canım yaa başka yerde işim vardı bilgisaayarın başında değildim o yüzden yazamadım... uyumak ne mümkün zaten erkenden uyanıyorum.. anlamadım ne iş...

ya sorma 7 de kalkmam lazım 6 dedim mi açılıyo gözlerim zar zor uyuyorum tekrar.sonrada kalkmam gerekio zaten
ya kızlar ben bu gün daha biçok özledim sanki yaaa :gitme:

herkese günaydın.

bugun noter gelcek defter tasdıkıne kafam sıscek ıyıce . zor bir gün olacak

günaydıınnn balbadeemleeerimmmmm a.s.a.s.a.s.:teytey:

nassınız dün pat diye çıktım mesai 5 te bitiyor benim bazen de iş olunca erken çıkıyorum aklınızda ossun:))

oohh agşam kaynatmışsınız gül reçelleriolumunekankayizsmile

kız benimksi de yürüyorlar bize doğru yaklaştıklarında bütün aileler ayağakalktı
kaynanamın da boyu kısa ya görememiş çiçeğim ya...

sonra benim alimi görmem le onun beni görmesi aynı anda oldu. bi anda benim suratımda ağzımın kenarlarının kulaklarıma değdiğini hissettim. hafif de rüzgar vardı ağzımın suyu sen kulağıma kaç tıkadelikafadulden:roflol::roflol:

o da bana gülmemek için kendini nasıl zor tuttu bi görmeden tarif edilemez....:asigim:

benimde aşkımda çalar bende çalarım abilerimde çalar
ben söylerimde sesimde güzeldir
hatta düğün salonlarında sahne almışlığımda var :kedi:

aboooo ben de küçükkene az yaz gazinolarında müsamerelerde sölemememişimdir hani:)))

Seher yeli çık dağlaraaa
Güneş topla benim İçinnnkaydirigubbakcemile2

kendi nişanımdada söyledim düğünümdede söylicem repertuar hazırlıyorum
gelinlikle bağlama çalmayıda düşünüyorum eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

düşünemiyorum sevdiceğim o pozisyonukaydirigubbakcemile3
hadi damat tamam da senin elinde saz aç bacakları falan yok yok sen söyle o çalsın bence

oy benim sevdiceğim de

vakti geldi ayrılığın
şarkısını çok sever hep söylerdi bana

bi tane daha vardı bak daha önce duymamıştım hiç biyerde ilk o söylemişti
aklıma gelirse yazarım sözleri çok güzel

ben çok severim türküleri
wala bacakları açmaya gerek yok yahuu kollar uzun kaydirigubbakcemile3
ama hoş olur ya düşünsenize ne büyük süpriz ve cesaret ister gamyoncuiremsu
sonra facebookta yayınlarlar meşhur olurum hahaha laelaelaelaelae

canım hakikaten olay olur yaa :):)

hatta ben fox habere haber edeyim de gelsin çeksin seni..

yusum iyiyiz canım buralardayız işte sen nasılsın boyattın mı saçını... ya o peykerin saçı

ne renkmiş sırrını biliyosan bize de söyle :)

bende bu gün özlemin hat safhalarındayım bi arasa belki biraz düzelicem bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…