Ksa dnem Askerlik...

ya ben eğitim yaparkendde izlemek istiyorum aslında onu ama öyle bi şansım yok
nasıl hazırlancaklar acaba yemin törenine
silahlımı yemin ettiler
bizimki daha silah yüzü görmedide bu haftamı verirler acaba

günaydın canım.. evet gittim :).. çok güzeldi yaaa.. hele o okunan şiirler falan insanı acaip yapıyor bir ara iyiki de gitmiş dedim yani :) :)
çok gurur verici bişey
zaman geçmiyor of
bu hafta nasıl geçicek bilmiyorum hiç

kafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

çok gurur verici bişey
zaman geçmiyor of
bu hafta nasıl geçicek bilmiyorum hiç

kafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

canım şafak kaç şimdi.. çok az kaldı dimi ben şimdi sizinle sayıyorum ki çabuk geçsin sonra benimkinden azaltırım.. :)

Ya kızlar bişe sorucam sizde de anlık değişimler oluyo mu bi bakıyorum aa çabuk geçiyo zaman diyorum bi bakıyorum daha 4 ay var nasıl geçcek moduna girip karamsarlaşıorum depresyondamıyım acaba

hiç yadırgama hayatım herkes aynı durumda.ben şuan annemin evinde kalıyorum ama bazen ben burda ne arıyorum niye kendi evimde değilim eşimin taa erzurumda ne işi var kim ne hakla aldı onu benden diye düşünüyorum mantığın devre dışı olduğu zamanlar bunlar.Ama eşimde aynı şeyi söylüyor bazen arkadaşlarla kakara kikiri geçiyor zaman bazende herkesin başları önde düşüncelere dalıyoruz dakika bile geçmiyor diyor....

kızlar eşim bu sabah saat 7de ankesörlü telefondan msg atmış cep telefonuma şaşırdım ve bir o kadar da sevindim.günaydın güzel karım demiş uyanma öğlene doğru arıycam demiş.Belki 10 kez okudum msgı yaa çok sevindim.az önce de aradı konuştuk kar ve tipi varmış.bugün onbaşılık için sınav olmuşlar.yemin törenine gidemiycem ama netten kameradan görüşücez inşallah cumartesi ya da pazar.mektup yazan var mı kızlar bana yazma dedi eşim okuyorlarmış çünkü.bende kargoyla yollamayı düşünüyorum

kargoyu da açmazlar mı canım?

kargoyuda açarlar canım okusunlar ya bu kadar sıkmayın biraz daha dikkatli olun yeter.elli bintane mektup yazıyolar sizin yazdıklarınızmı akıllarında kalıcak
ben mektubu yazdım kendim götürdüm verdim

kargoyuda açarlar canım okusunlar ya bu kadar sıkmayın biraz daha dikkatli olun yeter.elli bintane mektup yazıyolar sizin yazdıklarınızmı akıllarında kalıcak
ben mektubu yazdım kendim götürdüm verdim

eşime yazdığım mektubu dilekçe yazar gibi dikkatli olucam diye kasa kasa yazarsam içimden geldiği gibi olmaz zaten.belki okuyan kişiler isimden eşimi bilecekler sonra laf falan geçecek bilemeyizki neler olacağını tecrübemiz yok.zaten eşimde kesinlikle yazmamı istemedi askeriyeye.

bak bu hiç aklıma gelmemişti sağolasın canım bende yapayım öyle... kaydirigubbakcemile2

canım ben birde eşim gidince bir ajanda aldım her gün onun yokluğunda yaşadıklarımı hissettiklerimi yazıyorum geldiğinde okuyacak düşünsene ne güzel.ama eşim sabredemiyor hemen yazdığın kadarını gönder diyor..hem ilerisi için güzel bir hatıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…