Ksa dnem Askerlik...

ben saati bile yazıyorum kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
Benimkisi her mektubunda şafak kartı da göndermişti. galiba 4tane şafak kartım var ama artık onları bile karalamıyorum, gördükçe ruhum sıkılıyor zaman geçmiyormuş gibi geliyor fisfisfis

Ya kızlar bişe sorucam sizde de anlık değişimler oluyo mu bi bakıyorum aa çabuk geçiyo zaman diyorum bi bakıyorum daha 4 ay var nasıl geçcek moduna girip karamsarlaşıorum depresyondamıyım acaba

Ya kızlar bişe sorucam sizde de anlık değişimler oluyo mu bi bakıyorum aa çabuk geçiyo zaman diyorum bi bakıyorum daha 4 ay var nasıl geçcek moduna girip karamsarlaşıorum depresyondamıyım acaba

evet cok normal ben 140 gün boyunca yasadım bunu kaydirigubbakcemile3

ewet cnm ya aynı bende senin gibiyim
çok özledim :sinifsinif:

iyi akşamlar hanımlar :) nasılsınız bugun??

bir gunumuz daha bitiyor çooook şükür :teytey:

olur mu cnm ya 2 hafta nasıl geçiyo biliyosundur mafoldumben

3 hafa çok çabuk geçti.:lepi:

bana yakın olduğu için kafam rahat belki ondan böylü düşünüyorum.

ayrıca biz ayrı şehirlerde olduğumuz için ayrılığa zaten alışkın olunca bu duruma allışmakta kolay oldu.

çok şükür her gün arıyor 2-3 dk konuşabiliyoruz. gamyoncuiremsu

4 ay nedir ki geçer gider. 1 ay bile bitti sayılır baksanıza.

15 ay yapanlar ne yapsın daha 14 ayları var

bizimkilerin %20 si bittihihoyyyt

Canım aynı o zaman ıkımızınde dogru.
Yalnız bu bolgeden cıkıs tarıhını cep telden mı konustunuz ankesorluden mı.. eger oyleyse ıyı olmamıs ama..
Bır sorun olmaz umarım. telefonlar hep dınlenıyor cunku ve askerı sevkıyatlar uzerıne plan kuruluyor bılıyorsundur Allah korusun. asllında askerın bılır o bolgede zaten. aklıma geldı askerı telden mı dıye

kaydirigubbakcemile3

sizlerdeki zorlukları gorunce hıc asker gondermıs gıbı hıssetmıyorum kendımı Rabbim tum askerlerimizin sag salım evlerıne donmesını nasıb etsın inşallah ya...

sizlerdeki zorlukları gorunce hıc asker gondermıs gıbı hıssetmıyorum kendımı Rabbim tum askerlerimizin sag salım evlerıne donmesını nasıb etsın inşallah ya...

amıın canım tum askerlerımızın ınsallah..
cok sukur kı uzulecegımız seyler olmadı, ne kadar sukretsek az, cok daha zor zamanlarda sevdıklerını oralara gonderenlerde oldu.gercekten zor seyler ama Allah sabrını ve gucun verıyor sanırım.
ayrılık herkese zor neresı olursa olsun, bunu daha da zor yapan korku oluyor. ama dedıgım gıbı cok sukur, sag salım bu gunlere geldık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…