Ksa dnem Askerlik...

ayyy evett. beyazlar cıkacak. kaslarımı almayada üsenmeye basladım pasaklı olacam iyice :))

kına oluyomu acaba ya? senin saçların kızılya canım beyazlayan yerlere kına sürsen bebeği etkilermi ki?
amaaan bosver olmazsada olmasın bebiş geliyoo bebiişş=)))
valla tüm kozlar elinde bizimkiler gelince bize naz yapcaklar sen kocana naz yapcaksın artık ohh süper =))

benim ahım var beni üzdüğü günlerde söylemiştim,
kış vakti karpuz yaz vakti mandalin aş ermeyen nolsun demiştim=))))) söyledim bikere yapıcam kaçışı yoksırnaşık şey

ay buarada canım ben artık sinema klübune katılamıyorum ya en azından 1-2 hafta filan
net yavas bişey indiremiyorum, sen devam ediyomusun?
avatarı izledim dün bide süperdiii tavsiye ederim

Amin canım bütün askerlerimiz hayırlısıyla gelir inşallah...

iyi akşamlar canım
saol tatlım inşallah beğenir küçükbey=))
nasılsın nasıl gidiyo

begenır begenır :)

iyi gidiyor işte nasıl olsun sınavlar yakın stres halindeyim ama hareket yok kaydirigubbakcemile3 son sınavımın bıttıgı gun muhtemelen terhis olcak bakalım artık..

senın nasıl gidiyor hayat???

ben sacımı boyattıgım gun genelde en mutlu oldugum gun oluyor sende varmı bı degısım kaydirigubbakcemile3

kolay gelsin canım, benimde finaller başlıyo ya=((dün boyattım saçımı dün ğzım kulaklarımda gezıyodum insana değişiklik çok iyi geliyo gercekten bide benim ilk boyatışım ama çok sevdim ben bu işi=))
benimde 15inde sınavlar bitiyo 18inde yol çıkıyo
sağsalım gelirler inşallah canım şimdi bide gelme dertleri başladı:1no2:

rengi aynen böyle oldu canım ya
ama belime kadar olan şaçlarım gitti göğsümde bitiyo şimdi çok kesti adam=((
canlandı en azından napalım

aynı roflesı tonlamasıda bu sekıldemı oldu canım..
oncekı sacın ne renktı ? nasıl yabancılandın mı dahamı sevdın ya bende acılcam ya sarıya dogru merak ettım..
gule gule kullan cok hos...

merhaba kızlar
ben de şafak sayıyorum.329. dönem için şafak sayan var mı?
bizim şafağımız 18 oldu bugün...

günaydın millet Ş:131
kızlar dün az kaynatmış elvincim gelde iki lafın belini kıralım =)))

günaydın millet Ş:131
kızlar dün az kaynatmış elvincim gelde iki lafın belini kıralım =)))

canım ya günaydın :):) valla geç bile kaldım açmakta.. evet kaynatmışlar son sayfaya bakabildim sadece..

saçını boyatanlar var.. dün bayanın bir tanesi saçını yeni boyatmış.. bende rengini sordum valla bilmiom kuaförüm karıştırdı dedi.. sölemedi sırrını :)... çokk güzeldi.. böle çok çok az morumsu tonlar vardı ama böle mor durmamış acaip bi renkti yaa.. kaydirigubbakcemile3

hangi kuaförmüş onu sorsaydın kaydirigubbakcemile3
sinir olurum böyle söylemeyenlere sanki dünyada bi onda var lmaz:

hangi kuaförmüş onu sorsaydın kaydirigubbakcemile3
sinir olurum böyle söylemeyenlere sanki dünyada bi onda var lmaz:

sormadım yaa.. napayım o söylemeyince ısrar etmedim.. hem bana daha çok yakışırdı ondan sölemedi :):):) hehe züğürt tesellisi..

iden ben dün saat 10 da uyudum... gittiğinden beri erken yatıyorum zaman geçsin die ama geceleri uyuyamıyorum.. bugun erken yatmıcam yaaa..

ya al bendende okadar o zaten burda olsa 12den önce bırakmazdı beni doğal olarak geç yatıyordum gittiğinden beri 10 dan önce yatıyorum hep snki zaman daha çabuk geçiyo uyurken farkında olmuyorum en azından.
ama cuma günü gelcek aşkım gitcem alcam onu ordan sabaha akdar uyumıycaz opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…