Ksa dnem Askerlik...

evet asom burdayım bende. hoşgeldin balım
4 ay 1 hafta 6 gün kaldı alkisalkisalkis
bişey kalmamış sayılır be çilom..allah kavuştursun bitanemŞenizhoşbulduk ayrıcahihoyyyt
buyrunnnnnnnnn opuyorumnanaktan

canım ya ne kadar sevindim şafağını bitmiş sayılır görünce.80 lerdeydin seni öyle hatırlıyorum.zaman ne çabuk geçmiş be:hulya:

GÜNAYDIN CANLARIM;

neler olmuş neler ben okumayalı :).. şafaklar azalmış :eek:

butterfly bebiş bekliyomuş :teytey: :teytey: :teytey:

ya çok sevindim.. Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.. analı babalı büyüsün inşallah..

ben yemin törenine gittim cuma günü askerimi gördüm :gitme:.. görünce ayrılmak çok daha zor.. zayıflamış.. hasta olmuş.. ama gördüm ya buna da çok şükür..

bu arada forumu da özlemişim.. canlarım bol paylaşımlı günler inşllah.. kaydirigubbakcemile2

elvincim hoşgeldin canım anlatsana nasıl geçti meraklardayım :)))

gelmişsin görmedim canım.. valla dediğin gibi görünce ayrılması daha zormuş.. yolda beraber geldik o burdan muğlaya geçti..

zayıflamış.. teni yanmış bayaa.. bi de saçını öyle bir kesmişlerki anlatamam.. çok değişmiş yanii.. yolda beraber geldik..o güzeldi çok yoruldum ama buna değer.. sonra da hemen gitti cancağzım.. bi daha gelene kadar göremem heralde.. sağ salim gelsin de napalım :1no2:

sen nasılsın canım? bu hafta da gitmişsin..

gelmişsin görmedim canım.. valla dediğin gibi görünce ayrılması daha zormuş.. yolda beraber geldik o burdan muğlaya geçti..

zayıflamış.. teni yanmış bayaa.. bi de saçını öyle bir kesmişlerki anlatamam.. çok değişmiş yanii.. yolda beraber geldik..o güzeldi çok yoruldum ama buna değer.. sonra da hemen gitti cancağzım.. bi daha gelene kadar göremem heralde.. sağ salim gelsin de napalım :1no2:

sen nasılsın canım? bu hafta da gitmişsin..

evet bu haftada gittim.gerçekten bırakması çok zor bizim yemin törenide bu cuma alıp eve gelicez.iki gün beraberiz inşallah.
ona bide mektup yazdım götürdüm.ben gidince oku dedim.telefonda canım sıkıldıkça mektubu okuyorum dedi.
içim gidiyo o ordayken.onlarda bizim gibiymiş birisi geçmiyo zaman dese diğeri geçer ya ne kaldıki diyomuş iki dk sonra geçer diyen başlıyomuş geçmez bu zaman die buseferde diğeri teselli ediyomuş çok güldüm buna kaydirigubbakcemile3 körler sağırlar birbirini ağırlar gibi :KK70:
yemin töreni nasıl bi duygu gurur vericidir değilmi?

evet bu haftada gittim.gerçekten bırakması çok zor bizim yemin törenide bu cuma alıp eve gelicez.iki gün beraberiz inşallah.
ona bide mektup yazdım götürdüm.ben gidince oku dedim.telefonda canım sıkıldıkça mektubu okuyorum dedi.
içim gidiyo o ordayken.onlarda bizim gibiymiş birisi geçmiyo zaman dese diğeri geçer ya ne kaldıki diyomuş iki dk sonra geçer diyen başlıyomuş geçmez bu zaman die buseferde diğeri teselli ediyomuş çok güldüm buna kaydirigubbakcemile3 körler sağırlar birbirini ağırlar gibi :KK70:
yemin töreni nasıl bi duygu gurur vericidir değilmi?

çok güzeldi ya... askerini pek seçemiyosun hepsi aynı kıyafet aynı şapka.. ama yine de orda atmosfer çok farklı canım.. bir de bizim törende şöyle bir şey oldu.. orda babası ve dedesi askerlik yapan bir asker varmış.. onun babasını çağırdılar.. adam 1986 ya 3. tertipmiş.. 23 sene önce aynı yerde askerlik yapmış.. birbirlerini selamladılar.. sonra asker şapkasını çıkardı ve babasına sarıldı :gitme: :gitme: :gitme: ya o anda tüm misafirler ayağa kalktı ve salya sümük... cidden çok etkileyiciydi... çok güzzel şiirler okunuyor... insan gurur duyuyor... Allahım tüm askerlerimizi korusun..

bir de idencim nişanlım da aynı şeyi söyledi. bekleyeni olanlar için daha zor orda dedi.. sesi güzel bi arkadaşları varmış. onu alıyolarmış ortaya şarkı falan söylüyomuş... bunlar ağlıyomuşş.. şaşırdım dedim erkekler birbirnin yanında ağlıyor mu dedim.. orda durum farklı diyo.. özellikle uzakta sevgilisi olanlar için durum çok zor kimse saklamıyor dedi..

çok güzeldi ya... askerini pek seçemiyosun hepsi aynı kıyafet aynı şapka.. ama yine de orda atmosfer çok farklı canım.. bir de bizim törende şöyle bir şey oldu.. orda babası ve dedesi askerlik yapan bir asker varmış.. onun babasını çağırdılar.. adam 1986 ya 3. tertipmiş.. 23 sene önce aynı yerde askerlik yapmış.. birbirlerini selamladılar.. sonra asker şapkasını çıkardı ve babasına sarıldı :gitme: :gitme: :gitme: ya o anda tüm misafirler ayağa kalktı ve salya sümük... cidden çok etkileyiciydi... çok güzzel şiirler okunuyor... insan gurur duyuyor... Allahım tüm askerlerimizi korusun..

ay bu sahne olursa ben ölürüm orda.sen anlatırken bile tüylerim diken diken olduu mafoldumben

bir de idencim nişanlım da aynı şeyi söyledi. bekleyeni olanlar için daha zor orda dedi.. sesi güzel bi arkadaşları varmış. onu alıyolarmış ortaya şarkı falan söylüyomuş... bunlar ağlıyomuşş.. şaşırdım dedim erkekler birbirnin yanında ağlıyor mu dedim.. orda durum farklı diyo.. özellikle uzakta sevgilisi olanlar için durum çok zor kimse saklamıyor dedi..

ayy kıyamam yaaa.düşündükçe içim gidio istiyorum sevdiğimii yaaa mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

günaydın kızlar
şafak 12 turkbayragi

elvinciğim yemin törenine mi gittin?
gözlerim doldu birden
ne gurur verici bir ortamdı senağlama

günaydın kızlar
şafak 12 turkbayragi

elvinciğim yemin törenine mi gittin?
gözlerim doldu birden
ne gurur verici bir ortamdı senağlama

günaydın canım.. evet gittim :).. çok güzeldi yaaa.. hele o okunan şiirler falan insanı acaip yapıyor bir ara iyiki de gitmiş dedim yani :) :)

ay bu sahne olursa ben ölürüm orda.sen anlatırken bile tüylerim diken diken olduu mafoldumben

idencim çok acaipti yaa.. babası da nasıl sarıldı oğluna kafasını falan öptü.. Allahım kimsenin askerine zarar gelmesin yaa..

ben de sonradan nişanlıma ayyy babası da oğlunu üç haftadır görmüo nasıl özlemiş dedim.. o da ya onun provası yapıldı dün geldi babası dedi.. :):) olsun ama yine de biz ilk defa gibi yaşadık o anı.. ha bi de prova aslında bir haftadır yapılıyomuş.. babası yokken yerine bi tane asker koymuşlar asker babası gibi sarlıomuş öbürüne :) yerimseniben

X