Ksa dnem Askerlik...

Canım ankesörlüden konuşuyoruz hiç aklıma gelmemişti. Zaten o bana pek söylemezdi o konuları ama 11 inde diye bahsetti. ınşallah bi sorun çıkmaz:sinifsinif: Hayırlısıyla gelsin de başka bişey istemiyorum.

Son düzenleme:
ah canım deme öyle siz böyle yaparsanız biz napalım mafoldumben
bizim şafağı düşün rahatla kaydirigubbakcemile5

iden
şimdi çikolata yedim yaaa... gecen hafta ne güzel hiç bozmamıştım diyeti.. bu üç günde bozdum bugunde abarrtım çikolata yedim !!!... pişmanımm :gitme:

inşallah canım... bozmayalım moralleri.. Allahım tüm askerlerimizi korusun.. hainlerin planlarını boşa çıkarsın inşallah..

iden
şimdi çikolata yedim yaaa... gecen hafta ne güzel hiç bozmamıştım diyeti.. bu üç günde bozdum bugunde abarrtım çikolata yedim !!!... pişmanımm :gitme:

üzülme canım böyle bidefalık şeyler dietimizi bozamaz sadece nede olsa bi defa yedim diyip tekrarlama

aynı durumdayız desene hayatım geçecek elbet ama nasıl allah bilir

geçer tatlım geçer hep diyorum elimde hiç bir anım kalmadı söz günümüz nişan günümüz kutlamalarımız hepsi çok güzeldi ama geçti bu kötü günlerde geçicek elbette.
zamanın durma gibi bi şansı olsaydı onu oraya göndermeden önce kollarında olduğum bi zamanda durdururdum tüm dünyayı.ama öyle bi şansı yok bunlarda geçicek o yüzdenkaydirigubbakcemile5

ahh keşke durdurabilsek.. bugun nişanlımla konuşurken dedim ki işte kpss kursuna yazılcam .. ehliyete de yazılcam .... dedi ki "zaman geçirmek için çabalıyosun ama kaçarın yok akşam uykuya dalmadan mecbur düşünceksin" dedi.. :gitme: :gitme: :gitme: .. boğazım düğümlendi ... çok haklıydı..

neyse yaa üzülmeyelimm.. bugun okuduğum çok komik bişeyi anlatayım sizee...

yaşlı teyzenin biri diş yaptırmış.. tedaviden bir süre sonra diş hekimi teyzeyi görüp nasıl dişlerin memnun musun diye sormuşş.. cevap: "oğlum o kadar memnunum ki bunu eskimesin diye sadece gezmelere giderken takıyorum evde eski dişimi kullanıyorum" olmuş..

bana komik geldi oyy :):)

ayyy niye zaman geçmiyor ki
bu son zamnlar gerçekten de yıl gibi geliyor insana
aynen canım ya
daha mesainin bitmesine 1 saat var
sanki geçen hafta daha mı çabuk geçiyordu?
canım bu hafta evi temizlemeye görümcemde gelecek kafamçokkarıştı
o gelmeden oratalığı toparlayım diyorum ya insan çekiniyor :kedi:
bu arada menü tam kafanda oluştu mu?
kopya çekeyim :kedi:

benimde canım çekti :kedi:
hiç gülesim yoktu kaydirigubbakcemile3

iden

bak gördünmü ne yaptım hep senin yüzünden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gittim bi paket eti hoşbeş yedim
bu merette yenmicek gibi deilki yaaa

bak gördünmü ne yaptım hep senin yüzünden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gittim bi paket eti hoşbeş yedim
bu merette yenmicek gibi deilki yaaa

tüh canım yaa niye söyledim sanki.. bi daha sölemicem.. ama ya güzel olan herşey yasak yaaa.. napalımm kaydirigubbakcemile3.hoşbeş nasıl bilmiom ama denemeyim şimdi .neyse ben akşam çok az yicem sen de az ye.. kaydirigubbakcemile ben de vicdan azabı çekmeyim..mirmirmirmir

ben akşamları yemiyorum zaten sadece meyve yiyorum ama onuda çok yiyorum zemuszemus
çekme vicdan azabı sen kendim ettim kendim buldum ben
allahım kafiyeli konuşmaya başladım iyice
kafiye demişken aşkımda bana şiir yazmış 3. kıtasındaymış kaydirigubbakcemile3 :hulya:

kıslarr mesai bitti.. bende çıkıyorum.. öpüyorum hepinizi.. bugun çok yavaş geçti yaaa.. inşallah bundan sonra hızlı geçer... kendinize ii bakın..

nen nerdesiniz okuyamadım geçmişi valla o ne destn gibi sayfa sayfa
gelinde anlatın biriniz ne var ne yok
ilk müjdemi aldım gerçii=)))

buarada ben tam sarışın oldummm
sarı gaci burcii hihihi-tatlicadiarzu-

nen nerdesiniz okuyamadım geçmişi valla o ne destn gibi sayfa sayfa
gelinde anlatın biriniz ne var ne yok
ilk müjdemi aldım gerçii=)))

buarada ben tam sarışın oldummm
sarı gaci burcii hihihi-tatlicadiarzu-

hadi yaa nasıl oldu kesin yakısmıstır :))))
bakalım nisanln ne diyecek :)

rengi aynen böyle oldu canım ya
ama belime kadar olan şaçlarım gitti göğsümde bitiyo şimdi çok kesti adam=((
canlandı en azından napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…