Ksa dnem Askerlik...

yok canım malesef daha uzaklaştı.. hatay 9 saatti muğla 11 saat.. Ama Allaha şükür bana uzak olsa da kafam rahat olcak en azından.. :Saruboceq:
Muğla gibi bi yere düşmüş, emin ol orda çok rahat olur. çünkü ben muğlaya yakın oturuyorum biliyorum oraları. orda hiç kötü olaylar felan olmaz, küçük yer zaten :1hug:

eşim benden mercimek köftesi sürekli yaptığım muzlu bir pastayı bir de sarma özellikle istedi ve eşime gelince yapacağım cokacimcoook

bizde sarma yapıcaz sanırım
yani annem sararsa :kedi:
akşamada kayınalidemlere gidicez
ne güzel ya geldiklerini hayal edip yapıcaklarımızı paylaşıyoruzopuyorumnanaktan

Muğla gibi bi yere düşmüş, emin ol orda çok rahat olur. çünkü ben muğlaya yakın oturuyorum biliyorum oraları. orda hiç kötü olaylar felan olmaz, küçük yer zaten :1hug:

sağol canım mutlu ettin beni.. Nerede olurlarsa olsunlar Allahım tüm askerlerimizi korusun..
Kimsenin gözü yolda kalmasın.. aminn

bizde sarma yapıcaz sanırım
yani annem sararsa :kedi:
akşamada kayınalidemlere gidicez
ne güzel ya geldiklerini hayal edip yapıcaklarımızı paylaşıyoruzopuyorumnanaktan

dirim ben olsam pasta yapardım ama kendi ellerimle üstüne de hoşgeldin aşkım yazardım :dance:... ayy beraber yersiniz ne güzell...

dirim ben olsam pasta yapardım ama kendi ellerimle üstüne de hoşgeldin aşkım yazardım :dance:... ayy beraber yersiniz ne güzell...
canım pasta yaparım yapmasınada
hoşgeldini nasıl yazıcam
bilmiyorum valla :kedi:
zaten sarmayı sevmeyen yoktur eşim de delisidelikafadulden

benim eşimde bayılır bende :jeyyar:
kahvaltılarımızı çok özledim zaten:gitme:

amin. kızlar sağ salim gelsinler inşş.
bende pasta yapıcaammzemuszemus
bi börek tarifi öğrendim bide onu yapıcamcokacimcoook
benm yaptığıma inanamıcak naniknanik askerden hoşgeldin ziyafeti:icecream:

kızlar siz planlar yaparken nasıl heycanlanıyorum anlatamam
sonra bizim 138 gün kaldığını düşününce
neyse neşeniz daim olsun allah birdaha ayırmasın sizleri ve bizleri :)

ıyı aksamlar kızlar nasılsınız esımın yemın torenıne gıttım geldım gordum onu 3 gün çok çok güzeldi ama dönünce herşey sil baştan oluyormuş valla

canım pasta yaparım yapmasınada
hoşgeldini nasıl yazıcam
bilmiyorum valla :kedi:

benim eşimde bayılır bende :jeyyar:
kahvaltılarımızı çok özledim zaten:gitme:

canım çikolata damlaları alıp onlarla yazabilirsin aklıma o geldi direk.. ama başka yöntemleri de vardır mutlaka..

canım nasılsın. cok sevindim senin adına mugla süper olmus.

kızlar siz planlar yaparken nasıl heycanlanıyorum anlatamam
sonra bizim 138 gün kaldığını düşününce
neyse neşeniz daim olsun allah birdaha ayırmasın sizleri ve bizleri :)

kaydirigubbakcemile2 bizde bizden önceki dönem konusunca heycanlanır, kıskanırdık kaydirigubbakcemile3 sonlara gelin o zamanda sizden sonrakiler size imrenerek bakar.zemuszemus

Merhaba kızlar ;

Şafak sıkıştırmaya başlamış ne güzelopuyorumnanaktan
Doğan güneş demeye az kaldı hayırlısıyla.
iyi bakın kendinizeopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…