Ksa dnem Askerlik...

günaydın kızlar..

ya bizim dönem başka bi başlık açmış çünkü cidden burası artık okunmakta zorluk çektiriodu..

amaaa ben bu başlıktan kopamıyorum yaa yine de girip bakıyorum.. ne alemdesiniz diye..

çok seviniyorum bakk 18 gün kalmış. :teytey: :teytey: :dance:

ya eski dönem arkadaşlar dirim, charm , butterfly, darksea, yusum, burcudeniz, kara_sevdam, hayran ve şu an nickleri aklıma gelmeyen arkadaşlar.. Lütfen paylaşımlara devam edin.. burası bizim moral kaynağımız.. yerimseniben
canımm burdayızz kaydirigubbakcemile5 zemuszemus
günaydın opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar kaydirigubbakcemile2 hala şaka gbi geliyor bana onca gün ne çabuk geçti ya sositososito
elvincim ben de anlamadım yeni dönemin neden gittiğini burdan. biz zaten yoktuk burda onlar yazıyordu amaaaaaan kim nereye isterse oraya gider tatlım. Gel arada bir sen buraya. Belli oldu mu usta birliği canım nereye gidiyor nişanlın?

yusum nasılsın ?
yenı donemler neden gıttı nereye gıttı anlamadım ben bı tatsızlıkmı oldu CADIARZU

canımm burdayızz kaydirigubbakcemile5 zemuszemus

yusum nasılsın ?
yenı donemler neden gıttı nereye gıttı anlamadım ben bı tatsızlıkmı oldu CADIARZU

allaha şükür iiyim canım. sen nasılsın, bebiş nasıl :emir_bebek:
yok canım tartışma falan olmadı. yeni dönemdeki arkadaşlar kendilerine ayrı bir başlık açmışlar, elvin de şaşırmış neden ayrı başlık açıldı gibisinden bir soru sormuştu ben de o yüzden yazdım öyle. neden gittiklerini ben de bilmiyorum yani =))

allaha şükür iiyim canım. sen nasılsın, bebiş nasıl :emir_bebek:
yok canım tartışma falan olmadı. yeni dönemdeki arkadaşlar kendilerine ayrı bir başlık açmışlar, elvin de şaşırmış neden ayrı başlık açıldı gibisinden bir soru sormuştu ben de o yüzden yazdım öyle. neden gittiklerini ben de bilmiyorum yani =))

Iyı cok sukur canım hersey yolunda, oglusta ıyı uyuyor :)

Allah Allahh ılgınc... burası ne bıze ne de baskasına ait..
buranın ozellıgı o zaten.. yenıyle eskının ıc ıce olması, her gıdenın gerıdekılere devretmesı gıbı bırsey bı nevı.. onun tadı orada..
ama kendılerı bılırler, bende anlamadım.. :bbo:

Son düzenleme:
slm kızlar...
hepimiz hazırlık aşamasında olduğumuz için aık giremiypruz artık di mi
ay ne güzel yaaa
şafak:KK19:dance:

buranın ozellıgı o zaten.. yenıyle eskının ıc ıce olması, her gıdenın gerıdekılere devretmesı gıbı bırsey bı nevı.. onun tadı orada..
ben de böyle düşünüyorum ama kendileri bilirler bizim şurda kaç günümüz kaldı ki.

slm kızlar...
hepimiz hazırlık aşamasında olduğumuz için aık giremiypruz artık di mi
ay ne güzel yaaa
şafak:KK19:dance:
evet canım çok az kaldı cidden. gerçi siz benden 7gün önce kavuşacaksınız eee arada girip anlatırsınız artık kavuşma anınızı =))

Allahım bu ayrılık bana iyicedayanılmaz gelmeye başladı. İsyan edesim birilerine saldırasım var ağlamak geliyor içimden ama ağlamıcam senağlama

ya sanırım burda yazışınca sayfa ağırlaşıyomuş
o yüzden yeni topik açmışlar
turkbayragi
ben burdayım esfane topik burası turkbayragi

darısı başına tatlım....
amin cnm ya çok sağol
bnm sensible hemşomda hiç gelmiyo :gitme:

Allahım bu ayrılık bana iyicedayanılmaz gelmeye başladı. İsyan edesim birilerine saldırasım var ağlamak geliyor içimden ama ağlamıcam senağlama
yapma cnm ağlama dua et isyan etme
nerde askerin kaç gün kaldı
sabır sadece turkbayragi

canım üzülme bu kadar
askerin iyi yerdeymiş
hepsi geçecek üzülme hepimiz dönem dönem bu evrelerden geçiyoruz

ya sanırım burda yazışınca sayfa ağırlaşıyomuş
o yüzden yeni topik açmışlar
turkbayragi
ben burdayım esfane topik burası turkbayragi

opuyorumnanaktan
Anladım canım.. ama ayrı gayrı olmasa daha otantık olurdu bence yınede kendılerı bılır yapacak bırsey yok... :KK66:

Ben eşime kavustuktan sonrada burada olacagım bır askerımız daha var, abıme safak sayacagım :) o uzun donem ama olsun şafak şafaktır hepımızın bırlestıgı nokta burası :KK66:)

opuyorumnanaktan
Anladım canım.. ama ayrı gayrı olmasa daha otantık olurdu bence yınede kendılerı bılır yapacak bırsey yok... :KK66:

Ben eşime kavustuktan sonrada burada olacagım bır askerımız daha var, abıme safak sayacagım :) o uzun donem ama olsun şafak şafaktır hepımızın bırlestıgı nokta burası :KK66:)

Şafakları değişelim mi nolur :sinifsinif:

of geçicek geçicek ama geçene kadar benim sabrım kalıcak mı bilmiyorum senin ki nerde

Canım kendını toparla, bazı kararlar al. aglamıcam stres yapmıcam de. yoksa gecmeez, ezıyet edersın kendınede askerınede.. :teselli:

bitecek bak bıtıyor herkesın, elbette bıtecek Allahın ıznıyle... sabır.. guzel seyler hayal et sureklı.... :KK66:

of geçicek geçicek ama geçene kadar benim sabrım kalıcak mı bilmiyorum senin ki nerde
erzurum canım tr.nin en soğuk yeri

opuyorumnanaktan

çok sevildim charcım
sürekli gel olur mu
kavuşunca neler hissettiğinizi yazarsınız yani o ilk sarılma anını olur mu hepiniz yazın

abin nerde yapıyo askerliğini??
allah kavuştursun

X