Ksa dnem Askerlik...

iyi öğlenler konya şekerlerim

çok iş var giremeyece m fazla yılbaşına kadar

yemin töreni güzerldi anlatacam şeker torbaları

dirimm nasılsın?
ben artık giremiyorum siteye

canım burcuya sormuştum
öyleymiş :çok üzgünüm:

giremediğin için üzüldüm açıkçası :sm_confused:

ben idare ederim işte
eşim için yemek menüsünü belirlemeye çalışıyorum:)))
senin eşin ne zaman geliyor?
benimki 17 ocak kısmetse

evet canım çok az kaldı
3 haftacık opuyorumnanaktan

3 haftacıık değiill 3 haftadan daha azzz amaa :sinifsinif: kaydirigubbakcemile3

ben idare ederim işte
eşim için yemek menüsünü belirlemeye çalışıyorum:)))
senin eşin ne zaman geliyor?
benimki 17 ocak kısmetse

yaa o menuyu taa gıttıgı zaman dusunuyordum ben ama bu ara hıc dusunmedıgımı farketmısım ya kafam baska seylere dalmıs hep :)))
valla neler yapsam bılemıyorum zeytınyağlılar fılan dusunuyordum yemeklerden zıyade, bırde aklımda bır sey vardı tereyaglı ekmek nette gormustum cok nefıs duruyodu...
ama ben bunları yaparsam o da yer ve kılo alıır kaydirigubbakcemile3

annesıne de sımdıden sıparıslerı vermıs zaten napcaz bılmıyorum valla :))

bzde görelm artık o günleriii

tatlım ya hele ılk bır ay gecsın sonrası hızlı akacak..
dur, artık gorelım demeye baslamayın sımdıden stres yapmayınn olacaak ıns kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ben edirne süloğluna gittim erkek arkadaşımın yanına pazar günü. yemek sokuluyo mu içeri diye sormuştum burda, sokuluyo, içeride masalar var yemek yeniyo. bir de ziyarete gitmeden önce muhakkak haber verin, çünkü ziyaretçi geldiğinde askeri bulamazlarsa geri dönülüyor. benim arkadaşımın haberi vardı arayıp bulamamışlar, benim ziyaretçim gelecekti diye çavuşa söyleyip kendi çıkıp gelmiş

ayyy ne güzel gitmişsin,görmüşsün.kaç saat görebildin ? benim nişanlımda edirne süloğlunda. yemin törenine gidicez

ayyy ne güzel gitmişsin,görmüşsün.kaç saat görebildin ? benim nişanlımda edirne süloğlunda. yemin törenine gidicez

saat 11 den 16 ya kadar görüştük, sanırım görüşme saatleri de öyle yani 16 da bittiğini biliyorum ama başlangıçtan çok emin değilim. hafta içi 13-14 arasında görüşülüyormuş. yemin töreni saat 3 teymiş. bir de ailesi gelenler şehir dışına çıkabilir diye bir şey yokuş, yani sadece edirne içinde kalabilirmişsin, öyle demiş başındakiler. o yine de istanbula gelmeyi düşünüyo, bi rahatlık olursa:)

Şafak 19 bitiyo kızlar bitiyo çok şükür

bizde bianda atlamadıkki buraya kızlar bizi kıskanacağınız bişi yok bizim dönem kötü bi dönemdi hemen hemen herkesin doğu biz sabrettik geldik sabrımızı görmezden gelmeyin sizinkiler çarçabuk geçsin inşaallah Allah kimsenin gözünü yolda bırakmasın
:teselli::1hug::lepi:

aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…