Ksa dnem Askerlik...

kıslar sevgiileriniz yada nişanlılarını yada eşleriniz askerden gelince sizden neler bekliyor sizden neler istiyor şimdiden :))

evet canım sinir oldum iş yerine :mymeka:
benimki 18inde gelecek
17sinde cıkamıyormus. belkide süpriz yapacak pek anlamaz amakafamçokkarıştı

yinede safak 19 az kaldı

günaydın kızlar Ş:138
ya ben nerde takılcaz bi türlü anlayamadım
yarısı burda yazıyo yarısı 331.dönem şafak sayan güzellerde :S

Günaydın kızlar
içimden oynamak zıplamak geliyor :kedi:
şafak 18 kaydirigubbakcemile2

canım bir kereliğinden bişey olmaz
benimki sabah gelicek sanırım
hem kahvaltı hemde yemek düşünmem gerekiyor :bbo:

evet canım sinir oldum iş yerine :mymeka:
benimki 18inde gelecek
17sinde cıkamıyormus. belkide süpriz yapacak pek anlamaz amakafamçokkarıştı

yinede safak 19 az kaldı
kaydirigubbakcemile3
canım olabilir süpriz yapabilir bak
:içelim:

günaydın kızlar..

ya bizim dönem başka bi başlık açmış çünkü cidden burası artık okunmakta zorluk çektiriodu..

amaaa ben bu başlıktan kopamıyorum yaa yine de girip bakıyorum.. ne alemdesiniz diye..

çok seviniyorum bakk 18 gün kalmış. :teytey: :teytey: :dance:

ya eski dönem arkadaşlar dirim, charm , butterfly, darksea, yusum, burcudeniz, kara_sevdam, hayran ve şu an nickleri aklıma gelmeyen arkadaşlar.. Lütfen paylaşımlara devam edin.. burası bizim moral kaynağımız.. yerimseniben

biz burdayız canım burada sizi de görmek güzel oluyor

dirimcim benim de içimden oynamak geliyorsositososito
canım hep birlikte oynayalım ozaman
bitiyo sonunda ya senağlama

günaydın canım
bizlerin askerliği bittikten sonra sıra size geliyorturkbayragi

günaydın opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar kaydirigubbakcemile2 hala şaka gbi geliyor bana onca gün ne çabuk geçti ya sositososito
elvincim ben de anlamadım yeni dönemin neden gittiğini burdan. biz zaten yoktuk burda onlar yazıyordu amaaaaaan kim nereye isterse oraya gider tatlım. Gel arada bir sen buraya. Belli oldu mu usta birliği canım nereye gidiyor nişanlın?

günaydın yusumcuğum
a.s.

belli oldu canım muğla aksaza çıktı :1rolleyes:.. yarın yola çıkıyorum. yemin törenine gidicem.. ordan muğlaya geçicek nişanlım..

belli oldu canım muğla aksaza çıktı :1rolleyes:.. yarın yola çıkıyorum. yemin törenine gidicem.. ordan muğlaya geçicek nişanlım..
canım güzel yere düşmüş sevindim
biraz daha mı yakınlaştı ne:)))

eşim benden mercimek köftesi sürekli yaptığım muzlu bir pastayı bir de sarma özellikle istedi ve eşime gelince yapacağım cokacimcoook

yemin töreninde ağlarmıyım bilmiom ama ilk gördüümde tutamam gibi gelio kendimi :)..

Allah neşenizi daim etsin inşallah.. :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…