Ksa dnem Askerlik...

depresyonda mıyım acaba :uhm:

canlarım merhabaopuyorumnanaktan
nasılsınız bakalım bu günleri de gördük ne diyim hepimiz adına çook mutluyum son 1 gün kala parti yapalım burdaa:sm_cool:

tesekkurler canım, valla o anları dusune dusune enerjı doluyorum zaten kendıme boyle moral verıyorum uzun zamandır..
kasedı basa sarar gıbı hergun aynı dusunceler :)) ama dusunmeyede doyamıyorum gercektenn.. :asigim:

abım van da canım.. onuda oraya gonderdık, o da jandarma, gürpınar, zernek karakolunda... daha cok var ama ooy oy.. tam şafagı bılmıyorum henuz hesaplayacagım :)

depresyonda mıyım acaba :uhm:

depresyon yok lmaz: sen kesın huzunlu sarkılarda dınlıyorsundur o hava da var sende :))
bak hareketlı bırseyler ac kulaklıgı takta dınle nasıl degısıyor havan.. enerjın.. olumlu seyler dusun karamsarlıgın sonu yok ya hıcbı faydasıda yok gercekten dınle benı bak farkedıcek...

canlarım merhabaopuyorumnanaktan
nasılsınız bakalım bu günleri de gördük ne diyim hepimiz adına çook mutluyum son 1 gün kala parti yapalım burdaa:sm_cool:

eveet şafağı beraber atalım yaa doğa gunes dıyelıımmmm hepımız beraber :lepi:
hey gıdı bıtıyor beee delikafadulden

ya tamam sevgili iken de ozleniyor felan vesaire ama bence es cok baska ya.. sizin kavusmanizda cok heycanli olur.. ayni filmlerdeki gibi :asigim:

gıdıklama kız benıı kaydirigubbakcemile3 valla sersemlıyorum he zaten cok musaıtım su durumda kaydirigubbakcemile3 ne özledım var ya ooy oy.. :asigim:

valal dinlemiorum ya hatta atiyenin deli ya die bi şarkısı onu dinliom ondan mı deliriom orası ayrı. Ya o zaman bende 140 olan şafağımı 14 olarak sayayım 130 olunca da 13 en iisi bu yoksa çekilcek dert değil :umursamaz:

elektronıc house parcalar dınle hehe sana ttavsıyem kaydirigubbakcemile3

bana mı yazdın betülcüm ben de o 1-2 günlük farkı anlamıyorum ya ama sizin 2 bizim 1 gün yol izni ondan oluyor sanırım biz de ilk gelenleri ıslatırız nolcak yanilülülülülülü

bana mı yazdın betülcüm ben de o 1-2 günlük farkı anlamıyorum ya ama sizin 2 bizim 1 gün yol izni ondan oluyor sanırım biz de ilk gelenleri ıslatırız nolcak yanilülülülülülü

evet canım yol ıznınden... o zaman herkesı sırayla atıcaz demek...
tabı esım gelınce ılk gunler nasıl yaparım bılmıyorum :)) ılk ben gıdıcem sanırım bızım donemden.... oy duygulandım be :))

charmcım bebişin ne kadarlık canım senin..

15 aylık teyzesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…