Ksa dnem Askerlik...

selamlar arkadaşlar.bugün bende bir ilki yaşıyorum.eşim hala aramadı.düne kadar bu saatlerde biz 2 kere konuşmuş olurduk.ama bugün hala hiçbir haber lamadım.gerçi 2 gündür bazı konular yüzünden aramız bozuk gibi ama malum idare etmeye çalışıyorum.yine de aklım onda kaldı.dün de baya baya bi hastaydı,sesi falan çok kötü geliyodu.yani valla ben anlamıyorum benim kocamı hala.tiripliyiz ya birbirimize aklı sıra bana ders verecek,orda bile bunu düşünüyo sinirrrr oldum.ben onu burda merak edeyim nasıl oldu,iyimi kötü mü o ise bi haber bile vermesin of ya offfffff

Canım aynısını bende yaşadım 2 gün aramadı beni ceza vermiş bana benneyaptımki askerde çok hassas ve alıngan oluyorlar anlaşılan:çok üzgünüm: bide bizi görseler ne haldeyiz seslerini duymadan yapamıyoruz senağlama

canım mesajın gelmedi kiğı da tehlike var mı askere bakış nasıl

üniversitede bir arkadaşım vardı kiğılıydı. gündüz sokaklarda insanlar vardır geceleri ise yaşlı ve kadınlar haricinde evde kimse yoktur demişti!!! Çoğu göç etmiş zaten orda özellikle ankraya. arkadaşımın ailesi de ankaradaydı. göç hikayelerini de anlatmıştı çok ilginçti!
Hiç korkma hepsi allaha emanet.

benimkide mi ceza veriyo dicem ama bişey yapmadımki...acaba ben mi arasam diyorum?bide kızarsa neden aradın diye...

Arama bence çünkü arayacam demiş ve aramazsa bilki işi var.. Zaten ilk haftaları daha huysuzlar neden aramadın derse korkttum kızdırmamak için dersin.. Ama müsait olursa seni arar belkide yataktan hiç kalkmamıştır izin günleri çünkü...

Arama bence çünkü arayacam demiş ve aramazsa bilki işi var.. Zaten ilk haftaları daha huysuzlar neden aramadın derse korkttum kızdırmamak için dersin.. Ama müsait olursa seni arar belkide yataktan hiç kalkmamıştır izin günleri çünkü...

zaten normalde de sinirli...şimdi daha da sinirli oldu.arıyo ilk cümlesi nerdesinnn!!! diyorum evdeyim canım sonra yumuşuyo biraz. evet ben aramayayım en iyisi...bide der burdaki erkeklerin sesini duymak için mi arıyosun...

Son düzenleme:
az önce çağrı attı.demek ki en azından gücü var:)töbe töbe ya.tekrar aradım ama kimse açmadı.neyse ya.ne yapayım.ben de aslında bişey yapmıyorum kızdıracak.3 kiler etkisiyle sorun yaşıyoruz ama inşşallah sağ salim gelsin bu da düzelir.

Ne güzel haberleşiyorsunuz
Günde 3-4 kez arananlar bile var
Benim sıpam gitti gideli bi kerecik arayabildi :gitme:
O da memleketi ayağa kaldırdım diye gamyoncuiremsu
Daha ne ses var ne haber :sinifsinif:

varya bizi iyice deliye bağlayacaklar.aradı mı aramadı mı iyi mi kötü mü o mu bu mu yemek yedi mi yeme di mi hasta mı değil mi öffff bu ne ya?valla eşim gelene kadar ben delirmesem iyi.ne yemek yediğimi anlıyorum,ne uyuduğumu,ne oturduğumu ne kalktığımı ne zormuş ya.okul bittikten sonra 2 sene ayrı şehirlerde ailelerimizin yanında kaldık o zaman bile bu kadar zor olmamıştı.neyse ben şafağı nasıl sayıyorum biliyomusunuz?cumartesi başladı.22.cumartesinde gelecek allahın izni ile.şu an da 21 cumartesimiz kaldı ha gayretttt.

benimkide 2 kez aradı...arayacaktı bugün sözde..ama yok:KK43:

Canım benim sıpa Şırnakta Sınır karakoluna gitti
Bildiğin dağ başı yani telefonlarda sorun varmış
Pek ilgilenen de yokmuş o yüzden arayamıyor
Bi haber alabilmek için neler ettiğimi burda paylaşmıştım
Biz çocuğu Şırnak merkezde sanırken o köyde çıktı
Askeriyede gerçekten mantık yok
Eline silah almamış adamı Irak sınırına köye gönderiyorlar
Sonra baskın olunca askeri ihmal diyorlar
Allah önce sizlerin askerini sonra benim kardeşimi korusun

Canım benim sıpa Şırnakta Sınır karakoluna gitti
Bildiğin dağ başı yani telefonlarda sorun varmış
Pek ilgilenen de yokmuş o yüzden arayamıyor
Bi haber alabilmek için neler ettiğimi burda paylaşmıştım
Biz çocuğu Şırnak merkezde sanırken o köyde çıktı
Askeriyede gerçekten mantık yok
Eline silah almamış adamı Irak sınırına köye gönderiyorlar
Sonra baskın olunca askeri ihmal diyorlar
Allah önce sizlerin askerini sonra benim kardeşimi korusun

benim bi arkadaşımda şemdinlide yapıyo:KK43:

varya bizi iyice deliye bağlayacaklar.aradı mı aramadı mı iyi mi kötü mü o mu bu mu yemek yedi mi yeme di mi hasta mı değil mi öffff bu ne ya?valla eşim gelene kadar ben delirmesem iyi.ne yemek yediğimi anlıyorum,ne uyuduğumu,ne oturduğumu ne kalktığımı ne zormuş ya.okul bittikten sonra 2 sene ayrı şehirlerde ailelerimizin yanında kaldık o zaman bile bu kadar zor olmamıştı.neyse ben şafağı nasıl sayıyorum biliyomusunuz?cumartesi başladı.22.cumartesinde gelecek allahın izni ile.şu an da 21 cumartesimiz kaldı ha gayretttt.

21 cumartesimi ne güzel bi hesaplama bu böyle canım benim

bizde yurtdışında yüksek lisans yaptık 6 aydırda ailelerimizle kalıyoruz başka şehirlerde zordu ama bu kadar zor değildisenağlama 147 demektense 21 demek daha iyi geldi banada opuyorumnanaktan

üzülme canım ya ben ilk zamanlar hep telefonun sesini kısık unutuyodum bikaç kez aramıştı ulaşamamıştı vicdan azabı çekmiştim mafoldumben dah beterleride var yani üzme kendini=)))
dün 4e kadar okanı izledim uyandım kahvaltı filan anca gün aydı bana yani-tatlicadiarzu-

ay canım bunun tam adı ne bilmiyorum çıktı alıp götürcem kuaföre inşallah güzel olur bende açık tenliyim bu kız gibi, begensin yeterki paşa çocuğukaydirigubbakcemile3

Dogdura bacim ne bileyim ya, simdi akli kalacak bende.
Birde hastayim, ondan civil civil konusamadim, hastayimda diyemedim üzülmesin diye.
InsAllah yarinde ararda biraz neselendiririmmafoldumbenopuyorumnanaktan
cok hos sac rengi canim, yengemde bu rengi kullaniyor cok begeniyorum ben.

suchalovelyday ne gusel yerde yapıyor askerlik sanslısın

evet canım şanslıyım hemde ailesine 2 saat uzaklıkta ama genede askerlik işte... Çok fazla rütbeli varmış ve çokta disiplin... Neresi olursa olsun sanırım bi yere tıkılmış olmak kapana sıkışmış hissi onları bu kadar delirtiyor ve en kötü düşünceleride sen dışardasın ve serbestsin..

Bu safak sayma yöntemi süper canim, ozaman günler daha kisa gibi geliyor.
sadee 21 cumartesihihoyyyt

X