Ksa dnem Askerlik...

Alfabetik siralamaya göre 331'inci dönem ve şafagi coktaaaaan yarilayanlar:))

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

ayazz Iskenderun/Deniz Kuvvetleri/Kısa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance:

buketuzun Antalya/ Side/Kisa dönem

burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance:

buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance::)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / Edirne / Kisadonem/ Şafak 20’lerde:dance:

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance:

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance:

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance:

fcert Uşak/ il jandarma komutanlığı/Kısa dönem

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance:

horizon Kütahya Kisa dönem

iden Tekirdağ/çerkezköy/Kısa dönem

ılarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 20'lerde:dance:

Kardelen35 : ıstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

serenapak Van/Jandarma Asyş kom./kısa dönem/şafak 20'lerde:dance:

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce ıstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

tugbahalil Erzincan/kısa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 30'larda:dance:

43 ASKER BEKLENIYOR...

arama konusunda gerçekten çok şanslıyım sanırım. her gün konuşabiliyoruz. cep telefonunu kullanıyor gündüz, akşam yada gece aramak isterse de ankesörlüyü. keşke herkesin şartları iyi olabilse böyle.

arama konusunda gerçekten çok şanslıyım sanırım. her gün konuşabiliyoruz. cep telefonunu kullanıyor gündüz, akşam yada gece aramak isterse de ankesörlüyü. keşke herkesin şartları iyi olabilse böyle.

telefon kullanması ne kdarda güzel...benimki asla kullanmıcam dedi.o riske girmicem dedi...kullansa ne güzel olurdu:KK43:

Şimdi bunları düşünme sadece askerden gelene kadar sık dişini dışardaki insanlar ilşkinin içeriğini bilemezler senin ne hissettiğini yada onun ne hissettiğini...Dışardan müdahalelere kulağını kapat sadece kalbinin sesini dinle o en doğru cevabı verecektiropuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar dün nisanlimi aramistim, belki yakalarim konusuruz diye.
Telefonu bir asker acti, dedim su kisiyle görüsmek icin aramistim nisanlisiyim ben, acaba suan müsait mi. Diger askerlere sordu, onlarda su an burda degil dediler. Neyse sonra ararim ben dedim, ama yasak mi benim aramam, ceza keserlerse aramayayim dedim.
Asker gayet dogal, cokta güzel bir siveyle konustu: Valla bacim bende bilmiyomki, ahan burda bizde acemiyik:roflol:

Telefonu bir asker acti, dedim su kisiyle görüsmek icin aramistim nisanlisiyim ben, acaba suan müsait mi. Diger askerlere sordu, onlarda su an burda degil dediler. Neyse sonra ararim ben dedim, ama yasak mi benim aramam, ceza keserlerse aramayayim dedim.
Asker gayet dogal, cokta güzel bir siveyle konustu: Valla bacim bende bilmiyomki, ahan burda bizde acemiyik:roflol:

komik olmuş :) ama yasak değil araman :)

Şimdi bunları düşünme sadece askerden gelene kadar sık dişini dışardaki insanlar ilşkinin içeriğini bilemezler senin ne hissettiğini yada onun ne hissettiğini...Dışardan müdahalelere kulağını kapat sadece kalbinin sesini dinle o en doğru cevabı verecektiropuyorumnanaktan

hatta bi kız arkadaşım diyoki askerdeyken ayrıl daha kolay unutursun...ben ayrılmak istemiyorum.ya bnm iyice psikolojim bozuldu sanırım:KK43: unutcak beni oralarda:KK43:

Son düzenleme:

evet bnde yasak değil diye biliyorum.ben korkumdan arayamıyom kızar diye

aslında riskli tabi evet. çok dikkatli olmak lazım. ama bizimkiler öğretmen oldukları için rahatlar.

Birazda yeriyle alakalı canım sen şanslısın
Benim sıpa da öğretmen ama :bbo:
Gider gitmez hepimizin can güvenliği için telefonları teslim edin demişler
Ve toplamışlar
Ankesörlü de bozukmuş bekliyoruz yapılacak diye :çok üzgünüm:

evet bnde yasak değil diye biliyorum.ben korkumdan arayamıyom kızar diye

Bende cok korkmustum kizar diyede, kizmadan kesin bir ses tonuyla sen arama ben cagri atmadan dedi.
Aradiktan sonra pisman oldum, dedim simdi kizar bu kesin elin askerine beni ne soruyorsun diyede, öyle bir durum olmadi.

Seni aradiginda sorarsin canim, ben arasam uygun mu diye, ona göre ararsin.
Sinirlendirmeyelim simdi durduk yereyerimseniben

hatta bi kız arkadaşım diyoki askerdeyken ayrıl daha kolay unutursun...ben ayrılmak istemiyorum.ya bnm iyice psikolojim bozuldu sanırım:KK43: unutcak beni oralarda:KK43:

Askerdeki bir insana yapılabilecek en kötü olay sanırım zaten psikolojileri bozukakannehir Seviyorsan ve sabrededebiliyorsan kesinlikle başkalarının lafıyla hareket etme... Seni sevmese hiç aaramazdı bence.. Başkalarını dinlemek yapacağın en kötü şey sanırım şu dönemde.. Saedece sakinleş ve mantıklı düşünmeye çalış nasıl içinin yandığını ve nasıl bir boşlukta olduğunu tahmin edebiliyorum boşlukta değilim ama o içindeki yangından bendede var ve insanların kesinlikle snein bu boşluğundan yararlanmalarına izin vermeopuyorumnanaktan

Birazda yeriyle alakalı canım sen şanslısın
Benim sıpa da öğretmen ama :bbo:
Gider gitmez hepimizin can güvenliği için telefonları teslim edin demişler
Ve toplamışlar
Ankesörlü de bozukmuş bekliyoruz yapılacak diye :çok üzgünüm:

benimki de kötü yerde aslında. mardin'de :s bizimkiler de sonradan soktular içeri teelfon. oysa acemilikte yakalanınca bişey olmuyormuş ama iş işten geçti :) sıkma canını sen de :KK43:

Bende cok korkmustum kizar diyede, kizmadan kesin bir ses tonuyla sen arama ben cagri atmadan dedi.
Aradiktan sonra pisman oldum, dedim simdi kizar bu kesin elin askerine beni ne soruyorsun diyede, öyle bir durum olmadi.

Seni aradiginda sorarsin canim, ben arasam uygun mu diye, ona göre ararsin.
Sinirlendirmeyelim simdi durduk yereyerimseniben

sinirli olmadığı an yokki...ben ona moral vermeye çalışıyom o diyo sen benim neler yaşadığımı biliyomusun bilmem ne...bilmiyorum ama anlamaya çalışıyorum diyorum.hep kızgın hep sinirli zaten.sorsamda hayır der biliyom ama sorcam yinede ben.böyle bekle bekle nereye kadar

X