Ksa dnem Askerlik...

bence de öyle canım. bunun dipleri benim saç rengime daha yakın bu da olabilir diyorum. benim tek isteğim hem biraz değişiklik yaratmak kendimde hem de boyanınca saçlar insan daha olgun gösteriyor kaydirigubbakcemile3
zaman var zaten daha okullar 22ocakta tatil olacak ben sabah karneleri verir hemen adanaya giderim o gün alışveriş yaparım ertesi gün de saçımı boyatırım diyorum. 24ocakta yola çıkacak zaten 25 ocakta da burda olur. gelmeden birkaç hafta önce boyatsam daha ii ama adana 4saat sürüyor o kadar yolu da çekmek istemiyorum saç boyatmak için =)

canım aslında 1 hafta önce filan boyatsan renk yerine oturmaya başlasa daha mı iyi olur acaba
hep öyle derler ya renk oturmadı filan:bbo:

benimki de 18 inde gelcek ama bende heralde 20si gibi görürüm

canım aslında 1 hafta önce filan boyatsan renk yerine oturmaya başlasa daha mı iyi olur acaba
hep öyle derler ya renk oturmadı filan:bbo:

benimki de 18 inde gelcek ama bende heralde 20si gibi görürüm

evet canım hep öyle derler ama yakın bir yer olsa gider boyatırım da uzak işte. belki maaşı aldıktan sonra da gidebilirim hiç belli olmaz benim işim =))
alışveriş için de reale giderim orda hepsi var nasılsa bakınırım ama marka olmayan yerlerden alışveriş yapmayı daha çok seviyorum ben ya =) Oralardan daha değişik şeyler çıkıyor. hele ki çizme alacağım zaman çok pahalı diğerleri ya.

selamlar arkadaşlar.bugün bende bir ilki yaşıyorum.eşim hala aramadı.düne kadar bu saatlerde biz 2 kere konuşmuş olurduk.ama bugün hala hiçbir haber lamadım.gerçi 2 gündür bazı konular yüzünden aramız bozuk gibi ama malum idare etmeye çalışıyorum.yine de aklım onda kaldı.dün de baya baya bi hastaydı,sesi falan çok kötü geliyodu.yani valla ben anlamıyorum benim kocamı hala.tiripliyiz ya birbirimize aklı sıra bana ders verecek,orda bile bunu düşünüyo sinirrrr oldum.ben onu burda merak edeyim nasıl oldu,iyimi kötü mü o ise bi haber bile vermesin of ya offfffff

selamlar arkadaşlar.bugün bende bir ilki yaşıyorum.eşim hala aramadı.düne kadar bu saatlerde biz 2 kere konuşmuş olurduk.ama bugün hala hiçbir haber lamadım.gerçi 2 gündür bazı konular yüzünden aramız bozuk gibi ama malum idare etmeye çalışıyorum.yine de aklım onda kaldı.dün de baya baya bi hastaydı,sesi falan çok kötü geliyodu.yani valla ben anlamıyorum benim kocamı hala.tiripliyiz ya birbirimize aklı sıra bana ders verecek,orda bile bunu düşünüyo sinirrrr oldum.ben onu burda merak edeyim nasıl oldu,iyimi kötü mü o ise bi haber bile vermesin of ya offfffff

benim erkek arkadaşımda aramadı hala.dün konuştuğumuzda haftasonları rahat oluyoruz yarın mutlaka ararım demişti.bekleyeceğimide biliyo ama aramadı hala...hiç düşünmüyolar bizi hiç...o kadar merak ediyorumki...

akşama arar askerde oldukları için stresliler bi de tartışınca sana naz yapıyordur dayanamz arar bence

evet canım hep öyle derler ama yakın bir yer olsa gider boyatırım da uzak işte. belki maaşı aldıktan sonra da gidebilirim hiç belli olmaz benim işim =))
alışveriş için de reale giderim orda hepsi var nasılsa bakınırım ama marka olmayan yerlerden alışveriş yapmayı daha çok seviyorum ben ya =) Oralardan daha değişik şeyler çıkıyor. hele ki çizme alacağım zaman çok pahalı diğerleri ya.

wevet ben buhafta hotiçe desaya filan baktım valla güzel model yok bide çok pahalı!
son aldıgım çizmeyi bi mağazadan aldım kendi imalatları çokda memnunum opuyorumnanaktan
ben anca gelecek ay alırım bişey artık param kalmadımafoldumben

eğer boyatırsan yolla resmi canım valla merak ettim yaa
ben yılbaşını beklıyorum izmirde yaptırcam hihoyyyt

daisy sana yazdığım mesajı aldın mı?oraya da yazdım ama burda da tekrarlayım.genç,solhan.karlıova biraz daha tehlikeli gibi.aslında arkadaşım sen gönlünü ferah tut.seni çok iyi anlıyorum ister istemez korkuyosun.ama allahım onları korur sen hiç merak etme .bol bol dua et.allahım başta eşlerimşz olmak üzere tüm askerlerimi korusun.

benim annem babam oralı.ben hiç görmedim.ama sana şöle söyleyim dedemin öğretmeni bile bayanmış.kiğı çok medeni bi yermiş.hatta bizimkilerle ankarada kiğılarla görüşüyorum bazen cidden çok haklılar .çok farklı insanı çok iy ve medeni.ama malum çok fazla göç olmuş.o eski halkı yok diyor bizimkiler.kiğı merkezde halkı çok görgülü,ama dediğim gibi yerlisi çok kalmamış. allahın izni ile bişey olmaz diyor.inşallah öyle olur.dua et.herşey allahtan.benim eşim edirnede ama allah korusun bişey olmayacak diye bi güvence yok.hepsi allaha emanet olssun.

eşin kısa dönem yapacaktı sanırım.bi de bişey söyleyim mi yerden çok başlarındaki komutanları,ortamı önemli.ben eşim için hep ona dua ediyorum.allah iyilerle karşılaştırsın diyorum.sen de böyle dua et.biliyorum çok zor ama gönlünü güzel tut.kötüyü asla düşünme.

wevet ben buhafta hotiçe desaya filan baktım valla güzel model yok bide çok pahalı!
son aldıgım çizmeyi bi mağazadan aldım kendi imalatları çokda memnunum opuyorumnanaktan
ben anca gelecek ay alırım bişey artık param kalmadımafoldumben

eğer boyatırsan yolla resmi canım valla merak ettim yaa
ben yılbaşını beklıyorum izmirde yaptırcam hihoyyyt
bu ay 200tl ayırdım bununla alışveriş yaparım. gelecek ay maaşıyla da hem çizme alırım hem de boyamı yaptırırım =) sizin orda nekadara yapıyorlar canım röfleyi?

eşin kısa dönem yapacaktı sanırım.bi de bişey söyleyim mi yerden çok başlarındaki komutanları,ortamı önemli.ben eşim için hep ona dua ediyorum.allah iyilerle karşılaştırsın diyorum.sen de böyle dua et.biliyorum çok zor ama gönlünü güzel tut.kötüyü asla düşünme.

allah senden razı olsun güzel şeyler duyunca içim azda olsa rahat ediyo rabbim hepimizinkini korusun

X