Ksa dnem Askerlik...

naber canım nası gidiyo
1 haftayı bitirdiniz demi haftaları saymak çok kolay gelicek sonra vayy be diyceksiniz bitti bileedelikafadulden

Canim iyi diyelim iyi olalim, Allah'in bugünlerine sükür.
Sadece biraz kendime kizginim, benimki aradi dogru düzgün konusamadik bile benim uykulu halimden dolayo-tatlicadiarzu-
Birdaha erken yatip erken kalkacam :umursamaz:

Evet ya cok cabuk geciyor zaman :lepi:
Aman gecsin gecsinzemuszemus

sen nasilsin canim?

bu arada ekledigin resimdeki sac rengi cok hos, bayildimkaydirigubbakcemile5

Canim iyi diyelim iyi olalim, Allah'in bugünlerine sükür.
Sadece biraz kendime kizginim, benimki aradi dogru düzgün konusamadik bile benim uykulu halimden dolayo-tatlicadiarzu-
Birdaha erken yatip erken kalkacam :umursamaz:

Evet ya cok cabuk geciyor zaman :lepi:
Aman gecsin gecsinzemuszemus

sen nasilsin canim?

bu arada ekledigin resimdeki sac rengi cok hos, bayildimkaydirigubbakcemile5
üzülme canım ya ben ilk zamanlar hep telefonun sesini kısık unutuyodum bikaç kez aramıştı ulaşamamıştı vicdan azabı çekmiştim mafoldumben dah beterleride var yani üzme kendini=)))
dün 4e kadar okanı izledim uyandım kahvaltı filan anca gün aydı bana yani-tatlicadiarzu-

ay canım bunun tam adı ne bilmiyorum çıktı alıp götürcem kuaföre inşallah güzel olur bende açık tenliyim bu kız gibi, begensin yeterki paşa çocuğukaydirigubbakcemile3

yusuuuummm saçımı böyle yaptırcam yılbaşındaa
ama uçları daha sarı olsun istiyorum yoksa kendi saçımdan çok farklı olmuyo boyanmış hali
attachment.php
:roflol: ben konu açmıştım bu fotoğrafla ilgili bunun rengini yazar mısınız diye =))Tabi kimse net bişey yazamamıştı. bu renk çok doğal duruyor ben çok beğeniyorum.
peki neymiş tatlım bunun rengi?
benim aklımda bir renk daha var ekleyeceğim şimdi =)

:roflol: ben konu açmıştım bu fotoğrafla ilgili bunun rengini yazar mısınız diye =))Tabi kimse net bişey yazamamıştı. bu renk çok doğal duruyor ben çok beğeniyorum.
peki neymiş tatlım bunun rengi?
benim aklımda bir renk daha var ekleyeceğim şimdi =)
ya bende sordum cevap bekliyorum, olmadı çıktı alcam yada laptopla gitcem kuaföre=))))
ballı bisküvi filan diyen var bu renklere dur bakalım ne yazcaklar

aaa bu çok güzelmiş yaa
içinde röfle var ama karamelli gibi sanki
ya benim anladıgım kadarıyla söylüyorum, kumral üzerine karamelli röfle..
sallamışta olabülürüm:1ninca:

ya bende sordum cevap bekliyorum, olmadı çıktı alcam yada laptopla gitcem kuaföre=))))
ballı bisküvi filan diyen var bu renklere dur bakalım ne yazcaklar
senin saçında çok ii olur bu renk dip boyan gecikse bile çok kötü durmaz çünkü saç rengin açık. benim saçlarım biraz koyu olduğu için dip boya derdi de var. tabanını ne renk boyatmak lazım acaba bu kadar doğal durması için :uhm:

senin saçında çok ii olur bu renk dip boyan gecikse bile çok kötü durmaz çünkü saç rengin açık. benim saçlarım biraz koyu olduğu için dip boya derdi de var. tabanını ne renk boyatmak lazım acaba bu kadar doğal durması için :uhm:
bunun dipleri benimkine çok benziyo birazcık açığı ama, açık kumral yani
benim önlerdeki diplerim açık ama arkalar orta kumral
zaten bu resimde diplerde röfle yok pek zannedersem uçlarda var
ya çok cahilim bu konularda offf

ya canım çıktı alsam resmi rengi aynı çıkmaz, en iyisi laptopu kucaklayıp kuaföre götürmek valla arkadaşlarım yapardı dalga gecerdım ama bende öyle yapcam napiyim adını bulmaya çalışmaktan daha kolay kaydirigubbakcemile3

bunun dipleri benimkine çok benziyo birazcık açığı ama, açık kumral yani
benim önlerdeki diplerim açık ama arkalar orta kumral
zaten bu resimde diplerde röfle yok pek zannedersem uçlarda var
ya çok cahilim bu konularda offf
bence de en iisi laptopu götürmek canım. ama ii bir yere git bazıları bu işi cidden ii yapamıyorlar.

uzun süre cevap yazamadım çünkü benimkiyle konuşuyordum, kavgayla bitti tabi. offffffffffffff :mymeka:

aaa bu çok güzelmiş yaa
içinde röfle var ama karamelli gibi sanki
ya benim anladıgım kadarıyla söylüyorum, kumral üzerine karamelli röfle..
sallamışta olabülürüm:1ninca:

bence de öyle canım. bunun dipleri benim saç rengime daha yakın bu da olabilir diyorum. benim tek isteğim hem biraz değişiklik yaratmak kendimde hem de boyanınca saçlar insan daha olgun gösteriyor kaydirigubbakcemile3
zaman var zaten daha okullar 22ocakta tatil olacak ben sabah karneleri verir hemen adanaya giderim o gün alışveriş yaparım ertesi gün de saçımı boyatırım diyorum. 24ocakta yola çıkacak zaten 25 ocakta da burda olur. gelmeden birkaç hafta önce boyatsam daha ii ama adana 4saat sürüyor o kadar yolu da çekmek istemiyorum saç boyatmak için =)

X