Ksa dnem Askerlik...

Askerdeki bir insana yapılabilecek en kötü olay sanırım zaten psikolojileri bozukakannehir Seviyorsan ve sabrededebiliyorsan kesinlikle başkalarının lafıyla hareket etme... Seni sevmese hiç aaramazdı bence.. Başkalarını dinlemek yapacağın en kötü şey sanırım şu dönemde.. Saedece sakinleş ve mantıklı düşünmeye çalış nasıl içinin yandığını ve nasıl bir boşlukta olduğunu tahmin edebiliyorum boşlukta değilim ama o içindeki yangından bendede var ve insanların kesinlikle snein bu boşluğundan yararlanmalarına izin vermeopuyorumnanaktan

evet bende aramazdı diye düşünüyorum.kimleri aradın dedim annesini ablasını kuzenini bide beni aramış:)

sinirli olmadığı an yokki...ben ona moral vermeye çalışıyom o diyo sen benim neler yaşadığımı biliyomusun bilmem ne...bilmiyorum ama anlamaya çalışıyorum diyorum.hep kızgın hep sinirli zaten.sorsamda hayır der biliyom ama sorcam yinede ben.böyle bekle bekle nereye kadar

beni çarşamba aradı sesi çok kötü bende dedimki geçecek hayatım herşey sabret.. "Bana aynı şeyleri tekrarlayıp durma" dedi ve çat telefonu yüzüme kapattı benim onu arayamayacağımı bilmesine rağmen beni çaresiz bıraktı ve kapattı yüzüme ve 2 gün hiç aramadı aslında pazartesiye kadar aramayacakmışta merak ederim diye aramış.. Yani sen değilsin canım merak etme tek bu şekilde sorun yaşayan şuan tamamen sinir küpü halde dolaşıyorlar umarım tüm askerlikleri böyle geçmez:sinifsinif:

mrb kızlar:kedi: şafak 150turkbayragi eşim gideli 8 gün oldusenağlama alışamıyorum yokluğuna:KK43: gerçi gittiğnden beri her gün telefonda konuşuyoruz rahatım öğretmen olduğum için çok fazla sıkmıyorlar diyor ama çok özlüyorumÇok üzgünüm çoook

bu ay 200tl ayırdım bununla alışveriş yaparım. gelecek ay maaşıyla da hem çizme alırım hem de boyamı yaptırırım =) sizin orda nekadara yapıyorlar canım röfleyi?
hiç bilmiyorumki canım ya annemin kuaförüne yaptırcam, ilk kez oldugundan bi fikrimde yok:kedi:
seksü şeyler al kız dibi düşsün görür görmezkaydirigubbakcemile3

Dogdura bacim ne bileyim ya, simdi akli kalacak bende.
Birde hastayim, ondan civil civil konusamadim, hastayimda diyemedim üzülmesin diye.
InsAllah yarinde ararda biraz neselendiririmmafoldumbenopuyorumnanaktan
cok hos sac rengi canim, yengemde bu rengi kullaniyor cok begeniyorum ben.
ay geçmiş olsun canım, vitaminli şeyler ye bol bitki çayı iça.s.
bende çok begendım bu rengı de adını bilen yok artık allaha emanet kafam=)))

Son düzenleme:
beni çarşamba aradı sesi çok kötü bende dedimki geçecek hayatım herşey sabret.. "Bana aynı şeyleri tekrarlayıp durma" dedi ve çat telefonu yüzüme kapattı benim onu arayamayacağımı bilmesine rağmen beni çaresiz bıraktı ve kapattı yüzüme ve 2 gün hiç aramadı aslında pazartesiye kadar aramayacakmışta merak ederim diye aramış.. Yani sen değilsin canım merak etme tek bu şekilde sorun yaşayan şuan tamamen sinir küpü halde dolaşıyorlar umarım tüm askerlikleri böyle geçmez:sinifsinif:

belki şafakları azaldıkça sinirleri geçer....en azından böyle umuyorum...

belki şafakları azaldıkça sinirleri geçer....en azından böyle umuyorum...

ya size naz yapıyolaar hemde deli gibi naz yapıyolarkaydirigubbakcemile3

bişey demeseler bile mahzun ses tonlarıyla duygu sömürüsü yapıyolar ki şefkat gösterin diye=)
orda en çok muhtaç kaldıkları şey şefkat çünkü

sinirli olmadığı an yokki...ben ona moral vermeye çalışıyom o diyo sen benim neler yaşadığımı biliyomusun bilmem ne...bilmiyorum ama anlamaya çalışıyorum diyorum.hep kızgın hep sinirli zaten.sorsamda hayır der biliyom ama sorcam yinede ben.böyle bekle bekle nereye kadar

Sen sIkma canini tatlim, olur böyle seyler. Birak sinirlensin, 5 ay sonra acisini cikarirsin, fitil fitil burnundan getirirsin:))

ya size naz yapıyolaar hemde deli gibi naz yapıyolarkaydirigubbakcemile3

bişey demeseler bile mahzun ses tonlarıyla duygu sömürüsü yapıyolar ki şefkat gösterin diye=)
orda en çok muhtaç kaldıkları şey şefkat çünkü

Sagol canim benim, dikkat etmeye calisiyorum biraz daha iyiyim simdi..

Bu fotoyu gösterirsen bilirler canim sen merak etme. Boyattiktan sonrada saclarini cekip eklersen bakariz tutmus mu renk:))

Alfabetik siralamaya göre 331'inci dönem ve şafagi coktaaaaan yarilayanlar:))

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

ayazz Iskenderun/Deniz Kuvvetleri/Kısa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance:

buketuzun Antalya/ Side/Kisa dönem

burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance:

buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance::)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / Edirne / Kisadonem/ Şafak 20’lerde:dance:

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance:

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance:

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance:

fcert Uşak/ il jandarma komutanlığı/Kısa dönem

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance:

horizon Kütahya Kisa dönem

iden Tekirdağ/çerkezköy/Kısa dönem

ılarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 20'lerde:dance:

Kardelen35 : ıstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

serenapak Van/Jandarma Asyş kom./kısa dönem/şafak 20'lerde:dance:

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce ıstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

tugbahalil Erzincan/kısa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 30'larda:dance:

43 ASKER BEKLENIYOR...

Alfabetik siralamaya göre 331'inci dönem ve şafagi coktaaaaan yarilayanlar:))

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

ayazz Iskenderun/Deniz Kuvvetleri/Kısa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance:

buketuzun Antalya/ Side/Kisa dönem

burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance:

buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance::)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / Edirne / Kisadonem/ Şafak 20’lerde:dance:

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance:

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance:

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance:

fcert Uşak/ il jandarma komutanlığı/Kısa dönem

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance:

horizon Kütahya Kisa dönem

iden Tekirdağ/çerkezköy/Kısa dönem

İlarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 20'lerde:dance:

Kardelen35 : İstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

serenapak Van/Jandarma Asyş kom./kısa dönem/şafak 20'lerde:dance:

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce İstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

tugbahalil Erzincan/kısa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 30'larda:dance:

43 ASKER BEKLENIYOR...

Ya şafakları azalanlar ne şirin olmuş ya koptum burda gülmekten kaydirigubbakcemile3
Yanındaki smilden bahsediyorum, çok şeker çok sevimli:dance: :dance: :dance:
Sensible canım cuk diye oturtmuşsun valla :dance: :dance: :dance:
Bizim isimlerimizin yanına da bunu koymayı nasip et Allahım :Saruboceq:
:dance: :dance: :dance: Adamım ya sırnaşık şey

inşallah bu 5 ay içinde ayrılmayız...psikolojim resmen bozuk şu anda...acaba bırakcak mı acaba ayrılcak mı...sıkılcak mı...orda başkalarını tanıyınca beni unutcak mı....

Sen bunları askerde biri için düşünüyorsun ve seni kıskandığını söylüyorsun sen daha kıskançsınn:KK70: tatlım o askerde ve yemin törenine kadar zaten dışarı çıkamayacak hem yanlış hatırlamıyorsam erkek arkadaşın doğudaydı değil mi? çarşı izni bile çok nadir olacak belkide..Sen şimiiden ümitsizleşme ayrılığı falanda kafandan sil opuyorumnanaktan

Sen bunları askerde biri için düşünüyorsun ve seni kıskandığını söylüyorsun sen daha kıskançsınn:KK70: tatlım o askerde ve yemin törenine kadar zaten dışarı çıkamayacak hem yanlış hatırlamıyorsam erkek arkadaşın doğudaydı değil mi? çarşı izni bile çok nadir olacak belkide..Sen şimiiden ümitsizleşme ayrılığı falanda kafandan sil opuyorumnanaktan

evet balım batmanda askerlik yapıyor.kuzenide siirtte 3 hafta üst üste çarşıya çıkamadığı olmuş kuzeninin anlatmıştı,oralar karışık olduğu için her zaman çıkarmıyolarmış.saat 8i geçti hala aramadı.sanırım bu akşam aramayacak...

evet balım batmanda askerlik yapıyor.kuzenide siirtte 3 hafta üst üste çarşıya çıkamadığı olmuş kuzeninin anlatmıştı,oralar karışık olduğu için her zaman çıkarmıyolarmış.saat 8i geçti hala aramadı.sanırım bu akşam aramayacak...

Canım vakit bulamamış olabilir belkide telefonlarda sorun vardı rhemen herşeyin kötüsünü düşünme biraz olumlu düşünmeye bak biliyorumçok zor ve imkansız gibi ama güçlü olmak zorundayız ne yazıkki... Çarşı izni olduğunda çok fazla bir seçeneği olmayacağı için belki dışarı bile çıkmak istemeyecek benim delirmem lazım o zaman en turistik yerde ya benim aşkımmmsengözlerimebaksanab

sensible canım liste çok yer kaplıyor sayfada acaba isimleri yanyana alabilir misin?
yani bir tarafta şafağı azalanlar olsun diğer tarafta da sizin dönem. Ya da karışık olsa da olur. En azından bir satırda 2 ya da 3 kişi olursa çok yer kaplamaz sayfada

Canım vakit bulamamış olabilir belkide telefonlarda sorun vardı rhemen herşeyin kötüsünü düşünme biraz olumlu düşünmeye bak biliyorumçok zor ve imkansız gibi ama güçlü olmak zorundayız ne yazıkki... Çarşı izni olduğunda çok fazla bir seçeneği olmayacağı için belki dışarı bile çıkmak istemeyecek benim delirmem lazım o zaman en turistik yerde ya benim aşkımmmsengözlerimebaksanab

haklısın canım ya sağol:)

X