Ksa dnem Askerlik...

Alfabetik siralamaya göre 331'inci dönem ve şafagi coktaaaaan yarilayanlar:))

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

ayazz Iskenderun/Deniz Kuvvetleri/Kısa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance:

buketuzun Antalya/ Side/Kisa dönem

burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance:

buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance::)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / Edirne / Kisadonem/ Şafak 20’lerde:dance:

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance:

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance:

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance:

fcert Uşak/ il jandarma komutanlığı/Kısa dönem

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance:

horizon Kütahya Kisa dönem

iden Tekirdağ/çerkezköy/Kısa dönem

ılarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 20'lerde:dance:

Kardelen35 : ıstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

serenapak Van/Jandarma Asyş kom./kısa dönem/şafak 20'lerde:dance:

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce ıstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

tugbahalil Erzincan/kısa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 30'larda:dance:

43 ASKER BEKLENIYOR...

herkese günaydın... bugünün sabah nöbetini de ben alayım akannehir

şafakk 26... Eskişehir, Eskişehir.. seni daha önce hiç bu kadar sevmemiştim... zemuszemus

Selam kılzar kimse yok galiba daha:bbo: şafak 147 dedi bugün benimkizemuszemus sabah erkenden aradı güne onun sesiyle başlamak buaralar en çok istediğim şey sanırım :asigim:bir saat öncede aradı aşkım benimm seside önceki günlere göre daha iyi geliyordu ama hasta olmuş balikesiri sel götürmüştü yaa yağmurun altında eğitim yapmışlar hemen boğazları şişmiş senağlama

Selam kılzar kimse yok galiba daha:bbo: şafak 147 dedi bugün benimkizemuszemus sabah erkenden aradı güne onun sesiyle başlamak buaralar en çok istediğim şey sanırım :asigim:bir saat öncede aradı aşkım benimm seside önceki günlere göre daha iyi geliyordu ama hasta olmuş balikesiri sel götürmüştü yaa yağmurun altında eğitim yapmışlar hemen boğazları şişmiş senağlama

geçmiş olsun...dün çok kötüydü burası şiddetli yağmur ve bir ara dolu yağdı aşkımda o sırada eğitimdeymiş geriye döncek bi yerde yoktu dedi baya bi uzaklaşlar çünkü o halde devam etmişler ama allahtan sesi falan iyi geliyoduzemuszemus

geçmiş olsun...dün çok kötüydü burası şiddetli yağmur ve bir ara dolu yağdı aşkımda o sırada eğitimdeymiş geriye döncek bi yerde yoktu dedi baya bi uzaklaşlar çünkü o halde devam etmişler ama allahtan sesi falan iyi geliyoduzemuszemus

Sağol canımm opuyorumnanaktan bugün güneşliymiş güzelmiş havazemuszemus Edremit hakkında bilgin var mı? ordaki birlik nasıl falan?? yaz olasydı keşke dikilide evimiz var yakın olurdum sevgilime senağlama

Günaydin kizlarhihoyyyt

Bir saat önce nisanlim aradi, uyuyordum bende, uykulu uykulu ne konustuk yarisini hatirlayamiyorum bilekaydirigubbakcemile3
28.inde yemin töreni varmis, ve usta birligini yapacagi yer yine erzurum ...askerlik subesi.
Anladigim kadari ile böyle, ama yari uyku modunda oldugum icin süpheliyim:)
Rahatim dedi, iyilesmis sesi iyi geliyordu.Komutanlar kötü davraniyormus bazen amasenağlama. Ben henüz birseyle karsilasmadim ama bazi arkadaslari fena azarliyorlar dedi.

SAFAK 150 Erzurum/ILICA turkbayragi

Günaydin kizlarhihoyyyt

Bir saat önce nisanlim aradi, uyuyordum bende, uykulu uykulu ne konustuk yarisini hatirlayamiyorum bilekaydirigubbakcemile3
28.inde yemin töreni varmis, ve usta birligini yapacagi yer yine erzurum askerlik subesiymis.
Anladigim kadari ile böyle, ama yari uyku modunda oldugum icin süpheliyim:)
Rahatim dedi, iyilesmis sesi iyi geliyordu.Komutanlar kötü davraniyormus bazen amasenağlama. Ben henüz birseyle karsilasmadim ama bazi arkadaslari fena azarliyorlar dedi.

SAFAK 150 Erzurum/ILICA turkbayragi

günaydın canımcım hoşgeldin opuyorumnanaktan

günaydın canımcım hoşgeldin opuyorumnanaktan

Hosbulduk kuzu, sende hosgelmissinopuyorumnanaktan

Ya sinir oldum kendime,insan bu saate kadar uyurmu, simdi ne konustuk hatirlamiyorum bile dogru düzgün, hemen uyanip telefon görüsmesi yapinca karmakarisIk konusuyorum denileni anlamiyorum vs vs-tatlicadiarzu-:umursamaz:

Askimda morelin mi bozuk sesin niye öyle geliyor dedi:sinifsinif: yok yeni uyandim dedim ama kendimi toparlayamadim ki adam gibi konusayim, moral vereyim:mymeka:

Neyse ben birseyler atistirayim..

yusuuuummm saçımı böyle yaptırcam yılbaşındaa
ama uçları daha sarı olsun istiyorum yoksa kendi saçımdan çok farklı olmuyo boyanmış hali
attachment.php

X