Ksa dnem Askerlik...

yazık ya insalalh acımadan vurular

canım şu vergi dahil 35 tl olan mı?
ben sadece 250 dakika konuşabiliyorum ama
dün 18 dakikasını bitirdim bile :gitme:
canım ankesörlü telefonlarda çok sıra oluyormuş
o yüzden eşimle 2-3 dakika konuşabiliyoruz.
çaldır kapat yapamıyoruz bizde ama yattıkları koğuşun orda telefon oluyormuş.dışarı aramalara kapalı,yani askerler bu telefonu kullanarak ailelerini arayamıyor.o yüzden bu telefonun başında kuyruk olmuyor.ve istediğin zaman ulaşabiliyorsun ona.yani ancak aileler arayabiliyor.bu telefondan istediğimiz kadar konuşuyoruz bizde,

kızlarrr yardımmm esime dogum gününde ne alsam süpriz yapmak istiyorum askere ne verebilirisin

canım bak ben ne yaptım daha yakın doğum günü değildi süpriz olsun istedim öyle. şeker bi kutu buldum içine abur cubur marketten elime ne geçtiyse boşalttım şekerlemeler jelibonlar:)) koca bi paket yaptım not düştüm bide sevgilim yerken aklıma geldin boğazımdan geçmedi birazınıda senin için ayırdım diye :1rolleyes: çok sevinmişti. değişişik süprizleri seviyorum :lepi:

evet canım aylık 35tl. biz 2aydır bunu kullanıyorduk iiki de almışız diorum şimdi. avea gibi çok pahalı da değil. kamuda çaılşıyorsan ya da bir tanıdığın varsa alabilirsin.
valla canım hatayda çok sıra olmuyor galiba bilmiyorum ama şimdi yine aradı mesela 8-9dk konuştuk yine.zemuszemus

canım benim bana da iyi fikir oldu.evlilik yıldönümümüz yaklaşıyor.(daha ilk yıl dönümümüz :gitme:)
benim eşimde jelibon,bonibonu felan çok sever
bende kutuya doldurup süpriz yapıcam ama 2-3 gün önceden kutlayacağız artık napalım senağlama
kutuyu nerden buldun peki

kızlarrr yardımmm esime dogum gününde ne alsam süpriz yapmak istiyorum askere ne verebilirisin

canım bildiğim kadarıyla yiyecek yasak . yasak olmasaydı en sevdiği şeylerden azar azar yapardın asker için yemek önemli ne de olsa :) ama ben senin yerinde olsam eşofman takım alırdım yanında götürmediyse şayet. ben nişanlım giderken eşofman takım almıştım

canım yiyecek içecek göndermek yasak değil mi???:uhm:

ayyy cok iyi fikir :icecream:
aburcuburu cok sever. aslında kantinlerinde vardır herhalde dimi

kutuyu bi züccaciyeciden bulabilirsin bende bi bakayım diye girdim şeker brşey buldum 4 tl sepet tarzı kartondan aldımiçine ne aldıysam marketten boşalttım jelibonlar,tofitalar eti cinler miniklerden, kinder yumurta,balık kraker,bayram şekerleri var ya etinin filan onlardan az az tarttırdım çok güzel oldu:lepi:

canım rahat yiyecek gönderebiliyorum ben bir sorun çıkmıyor acemlik bitsin mektuplarada başlarsınız opuyorumnanaktan
ay çok romantik ya
mektuplar okunuyormuş ama doğru mu?
bide 1-2 haftada anca geir sanırım

çok şeker
eşimde bende öyle şeylere bayılırız
yemin töreninde de götüreyim diyorum böyle bir kutu hazırlayıp ama ramazana giriyoruz değil mi?:çok üzgünüm:

şafak 32 :) ıspartaaaa:):):):):) diyarbakır aşkımı artık yanıma yolla delikafaduldenturkbayragi
canım Allah kavuştursun canım

ayyy dogru ramazana giriyoruz. içeriye acemilikte sokamıyorlar dimi görüsme yerindede yiyemeyecegi için bi iş biraz yas galiba benneyaptımki

yok canım ben kargoya veriyorum 3 tl ye 1 günde gidiyordu,arkadaşları posta işinde olduğu için kimsede okumuyordu opuyorumnanaktan
iyiymiş canım ya
bende biraz önce eşimle konuştum
kontr'ü bitti sanırım kapandı kendiliğinden
kızlar içim daraldı
iş yerinde olmasam bağıra bağıra ağlardım senağlama
bide 16/17 ocak gibi bitecekmiş
ocağın başı bile değil
bide ocağı sayacağım senağlama

ayyy dogru ramazana giriyoruz. içeriye acemilikte sokamıyorlar dimi görüsme yerindede yiyemeyecegi için bi iş biraz yas galiba benneyaptımki
bende bilmiyorum canım
ah şu telefon olayı serbest olsaydı senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…