Ksa dnem Askerlik...

önceden tansiyonu varsa raporlu qitmesi qerekirmiş ozman vurmuyalar diye duydum aslı varsa​

bende 2 gündür işime odaklanamıyorum. bir sürü iş beni bekliyor. dün izin alıp eve gidip biseylerle oyalandım gecistirdim. bugün 5,30a kadar işteyim. bakalım ne yapacam

benim eşim aramadı bi gittiği gün aradı daha aramadı sesini bile özledim yaaaaaaa :gitme:

öğretmen misiniz ikinizde canım. ben özelde ssklı çalışıyorum. birde gümrük gibi bir kurum eş tayini yapmazken ssklı eş e hiç yapmaz :gitme:

ben ögretmenim esim bakanlıkta calsıyor. aslında bir yol daha var. becaiş yapabilirisiniz. bunu bir arastırsana. sırnak mıydı? emekliliği az kalan birini bulsanız 1 aylık orda calısmanın karsılıgında belli bir ücret istiyorlar. biz tayin olmasaydı onu deneyecektik. birini bulmustık 20.000 istemişti kabul ettik kredi bile cekecektik. tayin olunca kurtulduk a.s.

canım özelne yazdım bu konuyla ilgili, teşekkür ederim :gitme:

önceden tansiyonu varsa raporlu qitmesi qerekirmiş ozman vurmuyalar diye duydum aslı varsa​

yaa bilmiyorum kii hiç rapor flan almadı sanırım ama hayatta en çok korktuğu şey iğne hatta adını bile duymaya tahammül edemiyor küçükken sünnet olduğunda sanırım iğne vurmuşlar o yüzden iğneden nefret ediyor :kedi: dün dert yanıyordu ne yapıcağım ben diye kaydirigubbakcemile3

bende 2 gündür işime odaklanamıyorum. bir sürü iş beni bekliyor. dün izin alıp eve gidip biseylerle oyalandım gecistirdim. bugün 5,30a kadar işteyim. bakalım ne yapacam
canım aynen bende şefle tartıştım bir güzel
artık laflarına katlanamıyorum
işte zaman çabuk geçer inşallah yani :Saruboceq:

canım benim esimde doguda görev yapıyordu es durumundan ankaraya geldi. sizde öyle yaparsınız üzülme
canım eşin bileciğe mi gitmişti karıştırıyorum kusura bakmayın lütfen

benim eşim aramadı bi gittiği gün aradı daha aramadı sesini bile özledim yaaaaaaa :gitme:
canım seninkide ağrımıydı?
canım fırsat bulamamıştır
haftasonu daha rahat olur belki

yok canım urfadaydı

Bizimde 17 gunumuz kaldı 31ınde falan bırakacaklarmıs.. doguda bı yere verceklermıs eşimi ögretmen olarak... hanımlar nolur dua edın merkezı bı yer cıksında eşimle beraber gıdebılelım.. ben ayrı olunca nefes alamıyorum onsuz cok kotu oluyorum ya... Rabbım tum askerı korusn.. herkeze hayırlı teskereler :Saruboceq:

ben de sabah konuştum. kahvaltıyı yaptım hemen aradım dio. sabah 7.30da aradı.biz nişanlıyız belki ondan çok merak ediyor. kızlar bizde turkcell kamu hattı var. o beni ankesörlüden arıyor kapatıyor hemen ben arıyorum ardından.yani öyle çağırmama falan gerek kalmıyor. sizler de böyle yapabilirsiniz. seni arayacağım bir numara var mı dedim ama henüz bilmiyormuş.gerçi yetiyor şimdilik bu bana. dün 4defa konuştuk bu şekilde.

dağıtıma mı gidiyor canım. yoksa asker öğretmen mi oldu

çok dert etmesin ya 1gün boyunca eğitimden muaf olur işte.yatar dinlenir

yok canım urfadaydı
canım karıştırmışım
ben bu sene urfaya gitmiştim canım,bizimkine yakın sayılır

canım yemin töreni erken olacak ozaman abiminde öyle olmuştu,oda öğretmen olarak yaptı ama kendi okuluna düştü :1rolleyes:
kars'a yani
senin eşin nerde görev yapıyor,belki aynı yere verirler
bide branşta önemli

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…