Ksa dnem Askerlik...

kızlar benim eşimde askerde ama şükür istanbul'a çıktı hafta sonu ziyarete gideceğim yiyecek götürmek serbestmi??

kızlar ben haftaya cumartesi gidiyorum hataya nişanlımı ziyarete. bugün de gel haftaya dedi. hiç huyu değildir ama öğretmen evinde kalırsın pz da yanıma gelirsin dedi. ben aslında pek istemiyorum gitmeyi alışamayacak çünkü.
sizce ne yapayım????

aslında bende haftaya gitmek istiyorum. 30unda dogum günü o zman kesin gidecem ne zaman gitmsem bilemedim. iki hafta üst üstede gidemem.

hem o zaman dogum gününde gitmem daha kıymetli olur herhalde
offf offff gec zaman

evet canım bence de azıcık sabret. burda birbirimize destek oluyoruz zamanı çabuk geçirmek adına. doğumgününde gidersin yanına. ayy keşke süpriz yapsan ne güzel olur aslında

evet canım bence de azıcık sabret. burda birbirimize destek oluyoruz zamanı çabuk geçirmek adına. doğumgününde gidersin yanına. ayy keşke süpriz yapsan ne güzel olur aslında

onu mutlu edecek ve askerde işine yarayacak bisey almak istiyorum ama bi türlü bulamdım. resimlerimizin oldugu safak tablosu mu yaptırsam yerimseniben

canım sen zaten maraştasın sana yakın,ama acemilik olduğu için sadece askeriyede görebilirsin sanırım,bilmiyorum ben yakın olsa giderdim heralde senağlama
yada çalışmasaydım senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…