Ksa dnem Askerlik...

saol tatlım bugün teslim oldu şimdi.izin kullanmıcak 5 buçuk ay boyunca yani 155 gün oluyo dimi :uhm:

canım benim hadi gözün aydın aradı sesini duydun inşallahsağsalim gelir :1hug:

bizler 158 gün saydık kızlar 31 çeken aylar vardı tabi 5 ay 5 gün(izin kullanmadan izin kullanırsa tam 6 ay olacak ) hesaplayacaksınız teslim olduğu günde dahil hayırlı teskereler
şafakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 37

canım benim hadi gözün aydın aradı sesini duydun inşallahsağsalim gelir :1hug:

canmmm çok saol :teselli: tuttum kendimi ağlamadım aferin bana:hooray:ben yanlış hesaplamışım ozaman doğrusu 5 a 5 gündür.denizkoydumadımı arkadaşımın dediği gibi.başladık bu gün ozaman şafak 158..hiç izin kullanmıcak,beni anlayan yok bunalım yapma diyolar bende bunalım değil yaşayınca görürsünüz diyorum napiym zorla mı güleyim daha bismillah ilk gün zaten:çok üzgünümofffff

[FONT="Palatino [COLOR="Navy"][/COLOR]Linotype"]offf be arkadasım haklısn bende yeni qönderdim qiderken kendimi tutuyp derken basladım aqlamaya boynuna sarıldım offf cok kötü ya arkasından bakarka bana ve cocuıklarına el salladı bittim o anda tabiki cok zor aqlma desek bile üzülme desek bile olmuyor ben nekadar duurp bilmiyoeu m ama kzıımın babasıyla vedalasıp aqlaması beni daha öldürdü kzıım aqlayınca daha kötü aqlamya basladım yaa mecbur alısmalıyız caremzi yok allah bütüün askerlerimiz korusun AMİNNNN mafoldum benturkbayragi[/FONT]

offfffff kızlarrr yarında benim eşim gidiyor ne yapcem bu zamana kadar ağlamadım inşallah yarında ağlamam ve aklı bende kalmaz şimdi biletini almaya gitti offffffff :gitme: rabbim yardım etsin bizlere ama alışacağız ne yapalım vatan görevi kutsaldır turkbayragi

Ben eşimi gonderdım arkadaslar... şafak saymaya baslayacagım artık..
Aglamamak elde degıl. Allah tez zamanda saglıkla kavustursun hepımızı ınsallah.. (Amın)

merhaba arkadaşlar eşleri yeni gidecek arkadaşlara hayırlı teskereler diliyorum.çok zor evli olmak, bizim gibi çocuklu olmak, sevdiğini bırakmak, çok zor.inanın geçecek. banada geçmez gibi geliyordu ama 43 günümüz kaldı.

cok saqol cnm ya ne qüzel az kalmıs darısı bizimkilere allah kavustursun sizide benimde 2 kızım var qercekten cok zor oluyor ama mecbur qececek

Hep uzun dönem istedik ama kısmet kısa dönemdeymiş.. Yarın birliğine teslim olacak benim sevdiğim de.. 157 gün sonra yanımda kısmetse..

kızlar benim sevgilim bugün gitti. yani asker bekleme konusunda acemiyim. daha kaç gün var ona bile emin olamıyorum
5 ay 5 gün diyorlar ama...
156 mı? 157 mi? kaçtan sayıcam ben ? ((
:1no2:

Allah kavustursun sag salım, darısı bızımde basımıza ınsallah...
Bende dun gonderdım bugun toplama bırlıgıne teslım oluyor yarın yada obur gunde taburuna gıdıcek hakkarı- cukurca ya...
Evlı ve cocuklu gercekten zormus ılk gunden bıle anlıyor ınsan.. bakalım daha neler gorecegız hayır seyler olsun ınsallah....

Tecrubelı olanlar soylesın bıze, hangı gunden saymaya baslayacagız safagı... askerı bırlıgıne teslım olduktan sonra mı baslıyor bır aydınlatın lutfen.. ?

Allah kavuştursun canım sabır versin inş.. bizim ki de gidecek ama bu dönem gitmedi belki seneye.. evliyken zor olur diyorlar gerçekten.:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…