Ksa dnem Askerlik...

kızlar benim eşimde Allah nasip ederse ağustosta gitmeyi düşünüyor askere yazmıştım daha önceden,
başvuru nasıl yapılıyor,sınav ne zaman?bilgi verirmisiniz

Bende dönem dönem değişiyo bu sabır durumu bazen evet diyorum geçiçek ne kaldı ki mutlu günlere az kaldı diyorum delikafadulden
Bazende sevgilin nerde sen neredesin nasıl bir hayat bu onsuz herşey anlamsız derken buluyorum kendimi :bbo: :çok üzgünüm:
Şu aralar da aşırı özlemelerdeyim :çok üzgünüm:
ve zaman bir an önce geçsin istiyorum Şeniz
Şafak 112

Son düzenleme:
kızlar benim eşimde Allah nasip ederse ağustosta gitmeyi düşünüyor askere yazmıştım daha önceden,
başvuru nasıl yapılıyor,sınav ne zaman?bilgi verirmisiniz

Canım bildiğim kadarıyla eşin askerlik şubesine gidicek ve bir sürü evrak işleriyle uğraşıp sevkini istiycek..İlk önce eşin askerlik şubesine gitmeli zaten orada neleri yapıcağını sırasıyla anlatıyolar sevgilimden biliyorum..Allah kolaylık versin..

merhaba kızlar bayadır uğrayamadım buraya, 8 mayısta yemin törenine gittim aşkımın. sadece ben vardım törende gururla izledim senağlamasonra çıkış işlemlerini yapıp ordan ayrıldık.otogardan annesini aldık taa mardinden geldi insan başka ne ister bir yanda annesi bir yanda sevdiği:)) harika 2 gün geçirdik saçları kısacıktı birsüre alışamadım zaman geçti ve döndüm işte evet şafak bugün 112 az kaldı senağlama şimdiden özledim:asigim:

Son düzenleme:

canım teşekkür ederim alkisalkisalkis

ağustos da kısmetse bende geliyorum aranızakızlar,
artık buraya gelir bol bol ağlarım,
izin kullanmıcam diyor o yüzden 5 ay yapıcak,
ama tabi o gidene kadar kısa dönem kalkmazsa bende 155 den başlıcam saymaya inşallah,,

kızlar eşleriniz sevgilileriniz arayabiliyoır mu sizi hergün =(
ben en çok bundan korkuyorum,
bir gün bile sesini duymazsam çokkötü olurum
kaç günde bir arayabiliyoırlar?

Ben bugün sevgilimin yanına gittim
Çarşı iznine çıktı ve İstanbulda müthiş bir gün geçirdik :asigim: zemuszemus
Çooookk özlemişimm ve onu çoook seviyorumm Şeniz :asigim:
Ve şafak 110..Allah sizede sevdiklerinizi en kısa zamanda görmeyi nasip etsin :1rolleyes:

Son düzenleme:
bencede çok saçma doktor olmuş olan yada avukat olan ilkokul mezun u ile aynı kefeye konulcakk çok saçmaa

hem bu saçma hemde onlar zaten 5 yıl okuyor bide askere gidiyor ve kısa dönem olmalı ama lise mezunları 5 yıl okumuyor ve dolayısıyla 1 sene askerlik yapıyor.. zaten okumus adam hayatı üniv de öğreniyor ama okumamıs olan da askerde öğreniyor....hiç ayaklan masınla öyle herkes tek tip olsun diye

şafak 109 ve kavga ettik moralim çok bozuk offf yaaaaa

Canım hiç üzme kendini..Şu dönemde maalesef ki onları alttan almak durumundayız yaşadıkları psikolojı kolay değil..Aslında bizde kolay şeyler yaşamıyoruz ama özgürlüğümüz elimizde en azından yerimseniben
Biz yanlızca onların özlemiyle başa cıkıyoruz,onlar hem bitmiş özgürlükleriyle ayrıca kültürüne hiç alısık olmadıgı bir sürü insanla aynı catı altında yaşamakla ve özlemekle ugrasıyorlar CADIARZU
Ama bu töleranslar askerlik bitene kadardır sonra bütün haklar senın opuyorumnanaktan
Ben sabırlı olmaya calısıyorum,bazende patlıyorum sonra pişman olsam da mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…