Ksa dnem Askerlik...

ooofff bnm sevgili askere gidene kadar kısa dönem askerlik kalkıo şimdide gidemez işi var çıkamaz annemde gitmeden evlendrmio ufff kızlar allah kavuştursunn :1hug: a.s.

canım senin eşinde mi ağustosta düşünüyor :çok üzgünüm:
keşke bizimkide nisanda gitseydi of of,canım ben şimdiden ağlıyorum ya,3 ay sonra asker yanımda yok diyorum,işe birlikte gidip geliyoruz,sürekli birlikteyiz,kendimi kötü hissediyorum o yüzdensenağlama
herkes diyoki biz uzun dönem yaptık.6 ayda ne var,ama 6 ay bile gözümde okadar büyüyor ki anlatamam,canım dua edelim de kısa dönem askerlik kalkmasın bir süre daha :Saruboceq:

divine_time canım inşallah :Saruboceq:

canım erkek arkadaşım gidicek ama okul bitmedi daha yani şimdi giderse uzun dönem yapıcak tecili var bi kaç sene daha ama kısa dönem kalkarsa hemen askere gidip gelicek evlilik için önümüzden engel kalkmış olucak biz hep kısa dönem askerlik yaparsa die düşünürek planlar yapmıştık şimdi hersey altust oldu senağlama bende ağlıyorum sürekli ve gergin davranıyorum üzüyorum erkek arkadaşımı senağlama

Ben bu uygulamayı pek mantıklı bulmadım açıkçası ..Sırf 6 ay askerlık yapabılmek ıcın unıversıte okuyan ınsanlar vardı..Üniversite okumak için itici güç oluşturan güzel bir uygulamaydı bence..Bu ayrımcılık değilde okumak için mantıklı bir sebepti insanlar için :1closedeyes:

X