Ksa dnem Askerlik...

Ayy cok duygulandım yıne arkadaslar yaa.. :çok üzgünüm:
Allah hepınıze, hepımıze sabır versın sag salım kavustursun ınsallah..

Gercekten yerıne gore degısıyormus.. guzel yerlere dusseler ıns... ankesorluden 1 saat konusmak super mıs ya masallah :))
bazı duydugum kısıler var ınternet basında gecırıyorlamır askerlıgı.. benım amca oglu oyle yapmıstı mesela..

Bırde mesleklerıne gore degısıyor sanırım.. masa bası ısı olanı yıne masa basına alıyorlarmıs sanırım oylemı ?
mesela benım esım malı ısler sorumlusu, muhasebe yanı.. masa bası olur dıye dusunuyoruz ama bılınmez tabı... :çok üzgünüm:

Bende kendi deneyimlerimi paylaşayım nacizane.. Canım bence en kötü günler aslında bu günler nasıl yaşıcam onsuz dıyosun yapamıcam diyosun ve zaman geçmesin istiyosun
Şöyle bir şey biliyorum alışkanlıkların değişmesi için 3 hafta gerekirmiş.Gercekten 3 hafta yanı takrıben acemilik sonrası kesinlikle daha iyi oluyorsun ve alışıyorsun zemuszemus
Tabıı zman zaman krızlerı oluyo aynı bı bagımlılık bırakmak gıbı..Bağlamış bizi bu adamlar sırnaşık şey
Neyse gorusme meselesıne gelınce benım nışanlımla bız 3 saatlık yoldayız ve acemılık zamanında da hafta sonu zıyaretıne gıttım..Hem mama goturebılıyosun ayrıca 5 e kadar askeriye içinde görüşebiliyorsun.delikafadulden
Sonra yemin töreninde evli olduğunuz için zaten 2 gün ev izni alıcak. sengözlerimebaksanab
Sonrada çarşı izinleri başlıyor zaten..Umarım yakın bır yerlerde olursunuz. Gercekten rahat oluyor.
Askerin ordaki rahatlıgı hem mesleği hem de şansı bence.. Telefon meselesı de cep telefonu kullanılmıyor ama ankesorluden rahat rahat konusabılıyorsun canım..Hiç sıkma canını emin ol Allah sabrını vericek..a.s

Ay ıcımı rahatlattın gercekten cok tesekkurler... :) ınsallah yakın olur zaten onu soyleyıp duruyoruz ... :Saruboceq:

yemın torenı ılk 1 ay sonundamı oluyor ? bırde arkadaslar acemıbırlıgınden sonra hepsının yerlerı degısıyor mu ? kalanlar var mı sızınkıler nasıl oldu ?

Evet canim mesleklerine gore degisiyor.Acemilikten sonra gorev aliyorlar. Benim sevgilimde muhasebeci simdi nizamiyeci olarak gorev yapiyor. Yine ayni sayilir giris cikis kayit :)

Evet canim mesleklerine gore degisiyor.Acemilikten sonra gorev aliyorlar. Benim sevgilimde muhasebeci simdi nizamiyeci olarak gorev yapiyor. Yine ayni sayilir giris cikis kayit :)

O zaman bu duruma ben cok sevınırım ama esım sevınır mı uzulurmu onu bılmem cunku bıktı zaten meslegını hıc sevmıyor :) ama olsun otursun oturdugu yerde.. :))

masa başı askerlik yapanlar çok rahat geçiriyorlar canım ama şans meselesi mesela muhasebe mesleğini çok yapan varsa aralarından seçiyorlarr şansınız bol olsun

kızlar benim sewgilim de ağustosta gidiyor ben şimdiden ağlıyorum elimde olmadan ,hemde telefonda ve yanında bazen bunu nasl durdurabilirim o çok üzülüyor,sen böyle yaparsan ben nasl gidicem diyor.kısa dönem yapıcak tek dileğim yakın biyerde rahat ve mesleğine uygun bir görevde yapması.ben hiç alışamadım ya ne zormuş şimdiden sulugözün teki oldum çıktımdelikafadulden gözümde nasl büyüyo sanki ben gidicem öyle hissediyorum-tatlicadiarzu- napar yaban ellerde diye takıyorum kafayasenağlama bari bu başlığa gireyim sık sık belki biraz normale dönerim

Hepimiz aynı şeyleri yaşamışız tatlım Bende gitmeden önce yanında telefonda çooook ağladım.. Neticede herşey olucağına varıyor ve inan şu an gözünde büyüttüğün kadar zor geçmiyor yerimseniben Daha sabırlı olmayı ogrenıyor ınsan ve ilişkisi hakkında düşünme fırsatı oluyor..
Umarım yakın bır yer olur ve cok rahat edersınız :1rolleyes:

çok teşekkürler canm.geçip gider inşallah,şimdi işten ayrılıp 1 ay hem bana hem ailesine vakit ayıracak,bugünler de üstüme fazla düşüyo üzüldüğümü düşündüğündenmi yoksa ayrılma korkusu mu bilmiyorum,ben bide kızdırıyorum beklicekmisin beni bakalım diyo bende duruma göre bakarım diyorum bayılıyorum kızdırmaya biliyo birbirimizsiz olamıyacağımızıŞeniz 3 senedir en fazla 1 hafta ayrı kalmışızdır bakalım nasl dayanıcamsenağlama sabırlı olmayı öğrenicem haklısın canm,sizin yazdıklarını zı okurum fırsat buldukça artık

Şafak 102 :ecrin_bebek: Artık geriye sayım başlasın ikili rakamlar kolay gecıcek gıbı delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…