Ksa dnem Askerlik...

Canım hiç üzme kendini..Şu dönemde maalesef ki onları alttan almak durumundayız yaşadıkları psikolojı kolay değil..Aslında bizde kolay şeyler yaşamıyoruz ama özgürlüğümüz elimizde en azından yerimseniben
Biz yanlızca onların özlemiyle başa cıkıyoruz,onlar hem bitmiş özgürlükleriyle ayrıca kültürüne hiç alısık olmadıgı bir sürü insanla aynı catı altında yaşamakla ve özlemekle ugrasıyorlar CADIARZU
Ama bu töleranslar askerlik bitene kadardır sonra bütün haklar senın opuyorumnanaktan
Ben sabırlı olmaya calısıyorum,bazende patlıyorum sonra pişman olsam da mafoldumben

ewt canım haklısın bende sabırlı olmaya çalışıyorum ama bazen tutamıyorum kendimii
2 gündür aramadı bende aramadım inada bindirdi hakkımızda hayırlısı olsun artık ne diyimm mafoldumben

Şu an yaşadıkları ve bize yasattıkları onların gerçek halleri değil bence..Ama bu da bizleri kırma hakkınıda vermiyor onlara tabikii...Güzel günler yaklaşıyor sabredelim biraz daha vee şafakk 108 hihoyyyt

zemuszemusaşkım cuma günü askerliğinin ilk bölümünü bitiriyo.kalan 3 ayınada ankara da devam edecek.şafak 3 diyorum o yüzden.ohh.ama biz ancak pazartesi görüşebileceğizsenağlamaçok özledim kuzumu.

kızlar ben kavustum askerime geçen hafta..
siz de bunu yasıycaksınız biraz sabır sadece.. ve inanın plakalar çok daha çabuk geçiyor..
geldiklerindeyse 3 gün sonra sanki hiç gitmemisler gibi hissediyorsunuz....
allah bu mutluluğu hepinize yasatsın insallah....

evettt şafakk bugün 106 turkbayragi günler bitiyor yavaş yavaş mafoldumben sevgilim mühimmat taşımaktan elleri patlamış kızlar sabah 6 akşam 8 e kadar durmuyorlar denetimde varmış kışlada hiç çarşı iznine çıkamadı daha

kızlar ben kavustum askerime geçen hafta..
siz de bunu yasıycaksınız biraz sabır sadece.. ve inanın plakalar çok daha çabuk geçiyor..
geldiklerindeyse 3 gün sonra sanki hiç gitmemisler gibi hissediyorsunuz....
allah bu mutluluğu hepinize yasatsın insallah....[/QUOTEA)

Amin :1rolleyes: Senin de gözünaydın olsun..Bizi de Allah kavustursun..

Arkadaslar sız tecrubelısınız bıraz bılgılerınıze ıhtıyacım var... :KK43:
Benım esım de bu agustos ta gıdıcek 2 aycık kaldı ya hıcbırsey degıl..
Askerıye de durumlar nasıl cep telefonu kullanabılıyorlar mı ? ne kadar surede bır gorusebılıyorsunuz ?
İzinleri ne kadar ? bıraz bılgılendırın lutfen.. senağlama

Ooff dusuncelere kapılınca sımdıden ozluyorum.. Nasıl gececek bu 6 ayy..
BIrde su uzun donem olma muhabbetı var Allahım buyuk ınsallah 6 ay gıder gelır... ooy oooyyy...

senağlama
Askerıye de durumlar nasıl cep telefonu kullanabılıyorlar mı ? ne kadar surede bır gorusebılıyorsunuz ?

Hayirlisi olsun betuly. Gitmeye yakın son bir hafta cok stresli geciyor. Hele hele bir gun kala cok kotu olmustum ben.Askeriyede rahatligi yerine gore degisiyor. Benim sevgilim cep telefonu kullanamiyor.Ancak iki gunde bir konusabiliyoruz. Bizim nizamiyede çarşı da iki haftada bir.Arkadaslarimin sevgilileri her hafta sonu cıkarken çarşıya benim sevgilim 2 hafta bir cıkıyor :KK43: Yemin toreninden once 3 yada 4 gunde bir konusabiliyorduk. Yemin toreninden sonra 2 gunde bir konusmaya basladik. Benim sevgilim izin kullanmayacak o yuzden cok ıyı bılmıyorum.Kısa donem 6 ay izin kullanmazsa 5 ay 5 gune dusuyor. Destek cok onemli, sen iyi olmalisinki onunda ici rahat etsin.Mektup da cok onemli. Bekliyorlar ne yazarsan yaz ama yinede yaz. Insallah rahat bir yere duser de rahat rahat gorusebilirsiniz ve rahat eder. Allah tum bekleyenlere sabır versin.

ilk gittiği günlerde ben çok kötü olmuştum ağlama krizlerine giriyordum senağlama senağlama
sesini duyunca telefonda ağlamaktan konuşamıyordum ama sonra topladım kendimi sonuçta onlar asker morale ihtiyaçları var şimdi alıştımm beklemeye :eek: benim sevgilim cep tel. kullanamıyor maalesef
acemilik bitinceye kadar da günde 3dk bile konuşamıyorduk :1no2: acemilik bitti rahatladık artık delikafadulden delikafadulden delikafadulden cep telefonu kullanamıyor ankesörlü telefondan akşamları 1 saate yakın konuşuyoruzz :sm_cool: :teytey: :dance:

Son düzenleme:
X