Ksa dnem Askerlik...

benim şafak 123:eek:
cunku askerım bana 17 eylulde askerlıgının bıtıcegını soyledı:1closedeyes:
O günler gelsınde 1 gun ıkı gun daha beklerım kac gun bekliycez daha:nazar:
mavi yesşil cok sevındım darısı bızım bazımızı ınshihoyyyt

defdefcim bizimde terhis tarihimiz 17 eylül ama sevgilim yol izini düşmüş hali bu diyor
bugün 126 diyor
sen 124 diyosun canımm yol izni düşmüş halimi

canım askerine kavuştun mu

canım daha kavuşmadım dün gece 12yi geçtiği için yazdım yani şafak bugün doğan güneş ALLAHın izniyle yarın öğlen 12:30 gibi kavuşuyoruz ama yoruldum heyecendan artık kalbin çıkıcak rabbim bu güzel duyguyu sana be tüm bekleyenlere yaşatsın

canım daha kavuşmadım dün gece 12yi geçtiği için yazdım yani şafak bugün doğan güneş ALLAHın izniyle yarın öğlen 12:30 gibi kavuşuyoruz ama yoruldum heyecendan artık kalbin çıkıcak rabbim bu güzel duyguyu sana be tüm bekleyenlere yaşatsın

canım çok sevindimmm yaaaaa.... :teytey:
allah bizede göstersin inşallah :Saruboceq:
zaman su gibi aksın ve geçsinnn :eek:

ahh ah inşallah bize de nasip olur bunları yazmak..

saat itibariyle şafak 124 :eek:

Divinecim senın şafak sayın dogru :eek:
Sevgılımle gorustum ben 31 ceken ayları saymadıgım ıcın ıkı gun eksık cıktı tabıımirmirmirmir
Nasılsınız pekı? Askerlerınız nasıl? Rahatlar mı? Telefonla rahat gorusebılıyormusunuz aynı mı?

Divinecim senın şafak sayın dogru :eek:
Sevgılımle gorustum ben 31 ceken ayları saymadıgım ıcın ıkı gun eksık cıktı tabıımirmirmirmir
Nasılsınız pekı? Askerlerınız nasıl? Rahatlar mı? Telefonla rahat gorusebılıyormusunuz aynı mı?

askerim rahatladı acemiikten sonra canım muhasebecilik yapıyor
acemilikte telefonla fazla konuşamıyorduk maalesef 3-5 dakikayı geçmiyordu çok kalabalıktı senağlama
ama şimdi telefon açısından da rahatladık orda herkesin cep telefonu olduğu için ankesörlü telefonlarda sıra yokmuş o yüzden rahat rahat konuşuyoruz :teytey:

122 ye az kaldı:emir_bebek:
Bizde sımdı daha rahat konusuyoruz dıvınecım hatta abartıp yarım saat rekorunu kırdık:eek:
Çarsıyı beklıyoruzz bı carsı ıznıde gelse:eek:

122 ye az kaldı:emir_bebek:
Bizde sımdı daha rahat konusuyoruz dıvınecım hatta abartıp yarım saat rekorunu kırdık:eek:
Çarsıyı beklıyoruzz bı carsı ıznıde gelse:eek:

defdefcim saat itibariyle şafak 122 :eek:
bizde yarım saat rekoru kırdık :sm_cool: çok keyiflii :dance: çarşı izni olunca intenetten de gördüm mü tamamdır çabuk geçer bu günlerr :teytey:

Allah kavustursun sevdiceklerimize kızlar..bnm aşkım daa gitmedi ama konusu olunca bile içim acıo senağlama
Allah hepinize sabır versin..kısa dönemde kalkıomus zaten bol bol şafak sayıcaz artık :KK43:

Allah kavustursun sevdiceklerimize kızlar..bnm aşkım daa gitmedi ama konusu olunca bile içim acıo senağlama
Allah hepinize sabır versin..kısa dönemde kalkıomus zaten bol bol şafak sayıcaz artık :KK43:

teşekkür ederimmm canımmm
kısa dönem askerlik kalkacak ama henüz tarihi belli deil ne zaman gidecek senin ki?

X