Ksa dnem Askerlik...

booms9bm.gif
booma3oo.gif
boomf7id.gif
booma3oo.gif
boomk4lv.gif
boom29kj.gif

1087218c3f2c75aed16aa02c118a01f5.gif
618669b5e16de81da8c83545e8f9b132.gif
239e452366a9e003fd0d57bf5f739e6a.gif
. . . . . . . . . . . . .
618669b5e16de81da8c83545e8f9b132.gif
b9ceee8fb692770bef75a24db6cb16c6.gif
3e4dcaddc1c98a85550f3dae14de4ebf.gif
d2c650adbdbaf126069a73957747d621.gif
3e84fab319a4b5f18463d7fade94a1c7.gif
5623e35cafa9a5b560151fda54deaf46.gif
a3dbece2994eb56430a1a2990cdd7fe3.gif

Son düzenleme:
canım bende evliyim.hemde bebiş var.bebek olmadan gitmesi çok iyi olur.bizim için çok zor oluyor çünkü.
canım senin eşinde mi asker,bebek olmadan gitmesi en güzeli,nasıl dayanacağım bilmiyorum inan,şunun şuarasında 3 ay kaldı senağlama
4 ay ve 2 gunumuz kaldı
canım ya Allah kavuştursun

eşlerini askere gönderen bayanlar;aylık ne kadar gönderiyorsunuz,ne kadar yetiyor birde her hafta gitsek görebiliyormuyuz?cumartesi yada pazar mı yoksa iki günde görebilirmiyiz?uzak olursa zaten gidemem de yakın olursa giderim artık

canım senin eşinde mi asker,bebek olmadan gitmesi en güzeli,nasıl dayanacağım bilmiyorum inan,şunun şuarasında 3 ay kaldı senağlama

canım ya Allah kavuştursun

eşlerini askere gönderen bayanlar;aylık ne kadar gönderiyorsunuz,ne kadar yetiyor birde her hafta gitsek görebiliyormuyuz?cumartesi yada pazar mı yoksa iki günde görebilirmiyiz?uzak olursa zaten gidemem de yakın olursa giderim artık

evet canım eşim asker.para konusunda acemilikte çarşı iznine çıkamadıkları için pek para harcanmıyor.sonrasını bilmiyorum.bir ay oldu bizim.
her hafta görebi,lirmisin bilmiyorum ama ayda bir evci çıkarabilirsin.biz haziranda yine gideceğiz görmeye c.tesi sabah çıkıp pazar 5 e kadar.eğitim saatleri dışında ziyaretçi kabul ediliyor 5 e kadar görebilirsin askeriyenın içinde.

evet canım eşim asker.para konusunda acemilikte çarşı iznine çıkamadıkları için pek para harcanmıyor.sonrasını bilmiyorum.bir ay oldu bizim.
her hafta görebi,lirmisin bilmiyorum ama ayda bir evci çıkarabilirsin.biz haziranda yine gideceğiz görmeye c.tesi sabah çıkıp pazar 5 e kadar.eğitim saatleri dışında ziyaretçi kabul ediliyor 5 e kadar görebilirsin askeriyenın içinde.
canım Allah kavuştursun,eşim gideceği zaman senin eşinin az zamanı kalmış olacak,çok zor değil mi?ben de napıcam bilmiyorum,keşke düğünden önce gönderseydim :çok üzgünüm:canım eşin nerde yapıyor
canım evci çıkarmanın şartları nedir.yanlış anlamadıysam cumartesi sabah çıkar,ta pazar'a kadar.geri askeriyeye dönmüyormu?yanlış anladım sanırım şöyle olacak cumartesi çarşıda görebilirisn,pazarda askeriyenin içinde kaydirigubbakcemile2

canım.acemilikten sonra yani 2.ay ayda bir evlilik cüzdanın ile gidip c.tesi sabah çıkarsınız.pazar 5 e kadar bir yerede kalabilirsiniz otel vs.diğer zamanlar hafta içi dahil.eğitim saatleri dışında gidip anons yaptırıyorsun geliyor ziyaretççi salonunda oturup konuşuyorsun ok ?
eşim amasya da inş senin eşine yakın yer çıkar..
bende pişman oldum keşke evlenmeden gitseydin diye ama ne yapalım kısmet işte

canım.acemilikten sonra yani 2.ay ayda bir evlilik cüzdanın ile gidip c.tesi sabah çıkarsınız.pazar 5 e kadar bir yerede kalabilirsiniz otel vs.diğer zamanlar hafta içi dahil.eğitim saatleri dışında gidip anons yaptırıyorsun geliyor ziyaretççi salonunda oturup konuşuyorsun ok ?
eşim amasya da inş senin eşine yakın yer çıkar..
bende pişman oldum keşke evlenmeden gitseydin diye ama ne yapalım kısmet işte

canım anladım ya çok mutlu oldum ilk defa duyuyorum,bir teselli oldu benim içinsenağlama inşallah canım benimde yakın yer çıkar da giderim yanına,ya şu terör olaylarını kınıyorum ya kötükedihüso

Şafak 125:eek:
Yemin törenine gittim kızlar gercekten güzeldi...
Ama ne bileyim o gün ancak 3-4 saat görüşebildik o da hep beraber :1closedeyes:
Onu görmek dısında bır sey yapamadım pek konusamadık bıle
Belki de arada görmemek daha iyiÇok üzgünüm çoook
Gidbilirsem carsı ızınlerıne gıdıcem ama 3-4 saat daha kötü yaptı beni açıkcası:çok üzgünüm:

Şafak 125:eek:
Yemin törenine gittim kızlar gercekten güzeldi...
Ama ne bileyim o gün ancak 3-4 saat görüşebildik o da hep beraber :1closedeyes:
Onu görmek dısında bır sey yapamadım pek konusamadık bıle
Belki de arada görmemek daha iyiÇok üzgünüm çoook
Gidbilirsem carsı ızınlerıne gıdıcem ama 3-4 saat daha kötü yaptı beni açıkcası:çok üzgünüm:

canım yaaa kıyamam sana
ben yemin törenine gidemedim ve gidemedim diye çok üzüldüm ama sonra düşündüğümde toplu bir görüşme olcak ve ben yalnız kalamıcam bu şekilde teselli ettim kendimi
off offf ç-o-k ö-z-l-e-d-i-m

Benım safak 124 farklı gıdıyoruz dıvınecım 2 gunde benden olsun yerimseniben
Keske elımde olsa ben olsam sevenlerı hıc ayırmazdım:1hug:
Usta birliği acemılığe göre daha rahat gibi
Bir dezavantajı sevgilimin akşam 7 den sabah 7 ye gece çalışması ve bunun haftanın her gününün böyle olması:çok üzgünüm:
Daha once bu ısı yapan bır arkadası carsı ıznıne bıle cıkamadıgını soylemıs..Netıce de uykusuz bır aksam gecırıp carsıya cıkıp yıne uykusuz bır aksam gecırmek kolay degıl:uhm:
Çarsı ızınlerını buyuk bır heyecanla beklıyorduk ama zor gıbı sımdılıkbenneyaptımki

Benım safak 124 farklı gıdıyoruz dıvınecım 2 gunde benden olsun yerimseniben
Keske elımde olsa ben olsam sevenlerı hıc ayırmazdım:1hug:
Usta birliği acemılığe göre daha rahat gibi
Bir dezavantajı sevgilimin akşam 7 den sabah 7 ye gece çalışması ve bunun haftanın her gününün böyle olması:çok üzgünüm:
Daha once bu ısı yapan bır arkadası carsı ıznıne bıle cıkamadıgını soylemıs..Netıce de uykusuz bır aksam gecırıp carsıya cıkıp yıne uykusuz bır aksam gecırmek kolay degıl:uhm:
Çarsı ızınlerını buyuk bır heyecanla beklıyorduk ama zor gıbı sımdılıkbenneyaptımki

defdefcim biz sevgilimle takvimden tek tek günleri saydık ve bugün şafak 126 çıktı yerimseniben artık bu şafak üzerinden gidicez maalesef delikafadulden
bu arada acemilikten sonra aşkım rahatladı epeyy muhasebecilik yapıyo kaydirigubbakcemile5 ama yemekler çok kötümüş ve koğuşta tek kısa dönem asker sevgilim olduğu için uzun dönem askerler arıza çıkarıyorlarmış :eek:klava: ehh yani kısa dönem askerlik yapmak herkese nasip olmuyoo kıskanıyorlar herhalde kafamçokkarıştı
allah hepimizi tez zamanda kavuştursun inşallah (amin)

Son düzenleme:
X