Ksa dnem Askerlik...

dur yaa korkuya kapılmayalım şimdi boş yere.
araştırıyorum ama bulamadım öyle bir şey.
hem meclisten geçmesi gerekmiyor mu bunun?
daha resmi gazetede yayınlanacak filan.
uzun iş yani.

ben de öyle düşünüyorum canım.
haber bültenleri "flaş flaş" diyerek duyururlardı olsaydı.

merhaba kızlar eşimin yemin töreni vardı cuma günü.çok güzel geçti.evci çıkardım ama yetmedi 2 buçuk gün.şimdi daha zor oldu ayrılmak..

askerlik olayına gelince tanıdık bir komutanla görüştük.şuan kapsamıyor bizimkileri 2010 u bulur dedi.sadece tasarı dedi.onaylanacak meclisden geçecek ....... ....daha çok var

bz000197mu.gif
bz000014mv.gif
bz000062as.gif
bz000014mv.gif
bz000118nu.gif
444.gif

merhaba kızlar eşimin yemin töreni vardı cuma günü.çok güzel geçti.evci çıkardım ama yetmedi 2 buçuk gün.şimdi daha zor oldu ayrılmak..

askerlik olayına gelince tanıdık bir komutanla görüştük.şuan kapsamıyor bizimkileri 2010 u bulur dedi.sadece tasarı dedi.onaylanacak meclisden geçecek ....... ....daha çok var

içimi rahatlattın canım yaaa teşekkür ederimmm a.s.

Güzelim benim nişanlımda kısa dönem... 14 aralıkta teslim oldu O da
şafak 3 demişsin şaşırdım...

Neyse hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah...Bu son olsun :1hug:

allah kavuştursun canım biz izin kullanmadık.evet bizim bitiyorsa ve eşimle birlikte giden herkesin bitiyorsa sizin neden daha var neyse canım öylede böylede gelicek allahın izniyle

merhaba kızlar,bütün yazdıklarınızı(34 sayfa )okudum senağlama,çok duygulandım ya,senağlama,benim eşimde ağustosta gidecek Allahın İzniyle kızlar,kısa mı çıkacak uzun mu herşey belirsiz,biran önce gidip yapması en iyisi galiba.
komutanları sevgilime sizi büyük ihtimalle etkilemez (inşallah :a015: )
kasım grubunu da %50 etkileme riski var demiş

canım eşim ağustosta gidip ocakta gelecek benimde,kısa dönem kalkacak derken aralıktaki alımlarda kalkacak anladım ben yani ne sizi nede ağustosta gidecekleri etkilememesi gerekiyor.yoksa Allahım bir sene nasıl geçer ya senağlama

amin canım ALLAH günlerinizi tez geçirsin kolay değil sabır versin senide şimdiden ALLAH kavuştırsun
Amiin canım amiiin... :çok üzgünüm:
merhaba kızlar,bütün yazdıklarınızı(34 sayfa )okudum senağlama,çok duygulandım ya,senağlama,benim eşimde ağustosta gidecek Allahın ızniyle kızlar,kısa mı çıkacak uzun mu herşey belirsiz,biran önce gidip yapması en iyisi galiba.

canım eşim ağustosta gidip ocakta gelecek benimde,kısa dönem kalkacak derken aralıktaki alımlarda kalkacak anladım ben yani ne sizi nede ağustosta gidecekleri etkilememesi gerekiyor.yoksa Allahım bir sene nasıl geçer ya senağlama

Senınle aynı anda gonderıcez eslerımızı... off ya sımdıden stres sardı her yanımı.. senağlama

Son düzenleme:
Amiin canım amiiin... :çok üzgünüm:

Senınle aynı anda gonderıcez eslerımızı... off ya sımdıden stres sardı her yanımı.. senağlama
canım aynı,daha 7 aylık evliyim ya,rüya gibi sanki,ağustosta göndereceğim bende inşallah bize vurmaz uzun dönem:Saruboceq:

merhaba kızlar,bütün yazdıklarınızı(34 sayfa )okudum senağlama,çok duygulandım ya,senağlama,benim eşimde ağustosta gidecek Allahın İzniyle kızlar,kısa mı çıkacak uzun mu herşey belirsiz,biran önce gidip yapması en iyisi galiba.

bende çok düşündüm bir sene çok uzunn ve zor geçerr yaaa
şu an için alınmış bir karar yok hakkımızda hayırlısı olsunn

X