Ksa dnem Askerlik...

çift basamaklara düştüğü zaman daha cabuk geçermiş zaman canım..Allahın izniyle göz açıp kapayıncaya kadar sağlıklı bir şekilde gelsin sevdiceğin :Saruboceq:

kızlar Allah kavuştursun benim eşimda hemen gitsede bende şafak saysam,böyle daha zor oluyor,nereye düşecek,kısa dönem mi uzun dönem mi olacak,şimdi düşünüyorumda tam 3 ay sonra eşim asker,yani 3 ay sonra yok yanımda,4 ay sonra 5 ay sonra yok.böyle düşnünce insan kafayı yiyecek gibi oluyor.gitsede bende saysam diyorum,kızlar dua edinde kısa dönem askerlik kalkmasın :Saruboceq:

kızlar Allah kavuştursun benim eşimda hemen gitsede bende şafak saysam,böyle daha zor oluyor,nereye düşecek,kısa dönem mi uzun dönem mi olacak,şimdi düşünüyorumda tam 3 ay sonra eşim asker,yani 3 ay sonra yok yanımda,4 ay sonra 5 ay sonra yok.böyle düşnünce insan kafayı yiyecek gibi oluyor.gitsede bende saysam diyorum,kızlar dua edinde kısa dönem askerlik kalkmasın :Saruboceq:

canım şimdiden düşünme rahat ol moralini yüksek tut
inşallah kısa dönem askerlik kalkmaz :Saruboceq:

defdefcimm 120 ler bitti delikafadulden hihoyyyt :sm_cool: :teytey: hadi bakalım hayırlısı kaydirigubbakcemile3
şafak 119 :eek:

Evet canımm zaman daha hızlı gecmeye başladı acıkcası :eek: Şu an hayatımda da çok güzel gelişmeler var ve yoğunluk olunca daha rahat gecıyor :emir_bebek:

eet canım bende seninle aynı duygular içerisindeyim..ınşallah kalkmaz kısa dönem askerlik :Saruboceq: senağlama şimdiden gidiceği gün ne yaparım diye düşünüyorum senağlama

Son düzenleme:
eet canım bende seninle aynı duygular içerisindeyim..İnşallah kalkmaz kısa dönem askerlik :Saruboceq: senağlama şimdiden gidiceği gün ne yaparım diye düşünüyorum senağlama

canım senin eşinde mi ağustosta düşünüyor :çok üzgünüm:
keşke bizimkide nisanda gitseydi of of,canım ben şimdiden ağlıyorum ya,3 ay sonra asker yanımda yok diyorum,işe birlikte gidip geliyoruz,sürekli birlikteyiz,kendimi kötü hissediyorum o yüzdensenağlama
herkes diyoki biz uzun dönem yaptık.6 ayda ne var,ama 6 ay bile gözümde okadar büyüyor ki anlatamam,canım dua edelim de kısa dönem askerlik kalkmasın bir süre daha :Saruboceq:

divine_time canım inşallah :Saruboceq:

canım senin eşinde mi ağustosta düşünüyor :çok üzgünüm:
keşke bizimkide nisanda gitseydi of of,canım ben şimdiden ağlıyorum ya,3 ay sonra asker yanımda yok diyorum,işe birlikte gidip geliyoruz,sürekli birlikteyiz,kendimi kötü hissediyorum o yüzdensenağlama
herkes diyoki biz uzun dönem yaptık.6 ayda ne var,ama 6 ay bile gözümde okadar büyüyor ki anlatamam,canım dua edelim de kısa dönem askerlik kalkmasın bir süre daha :Saruboceq:

divine_time canım inşallah :Saruboceq:

Bence durum soyle gıtmeden once ne yapıcagını bılmedıgın ıcın daha kötü oluyorsun bende öyleydım:eek:
Zamanla alısıyorsun ınsan tabii ki özlüyor yokluğunu arıyor ama belkı yakın bır yer cıkar gorme sansın olur benım gıbı dı mı ıcını ferah tut bence yerimseniben ..
Hem insan nelere alışmıyor ki Allah korusun ama ölüme bile :bbo: Güzel seyler düşün gelecek güzel günleri şimdi askerlik yaparsa önünüzden büyük bir engel kalkacak..Sonrası için de Allah ayırmasın derim :Saruboceq:

hihoyyyt şafak :3 hihoyyyt

süpeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
heart.gif
heart.gif
heart.gif
heart.gif

kıslar eslerınız sevgılerını zkısa donem yapıyor kısa donem askerlık kalkıyormu hıc duydugunuz mu askerde soyelnıyor cunku bılenlar vasra lutfen cevap yazsın ozele yada buraya sımdeden tskler

kıslar eslerınız sevgılerını zkısa donem yapıyor kısa donem askerlık kalkıyormu hıc duydugunuz mu askerde soyelnıyor cunku bılenlar vasra lutfen cevap yazsın ozele yada buraya sımdeden tskler

ewet canım kısa dönem askerlik kalkıyor ama henüz tarihi belli değil maalesef
üniversite mezunları bu kanundan sonra 12 ay askerlik yapacak :1shok:

X