Ksa dnem Askerlik...

slm kızlar,
bizi şafağımız da 8 ve çok şükür bitiyor,dün eşimle konuştum bugün acemi birliğinde yemin töreni varmış ve pazartesi usta birliğine başlıyorlarmış,1 hafta birlikte olacaklar,sonrasında eşim devir teslim yapacak ve burda olacak inşallah,5 ay geldi geçti çok şükür,darısı sizlerin başına ,eşim acemi birliğinde zorlanmıştı her asker gibi ama usta birliği çok iyi geçti her hafta sonu hatta bazen hafta içi bile çarşıya çıktı,görüştük hep kameradan,rahat bir askerlik geçirdi çok şükür,inşallah sizin askerleriniz de rahat bir askerlik geçirir ki usta birliğinde her şey daha rahat ve kolaymış :1hug:

canım bende 130 ları hatırlıyorum sonra gözümü kapattım bi açtım safak 8 ....
su gibi geçti sanki simdi öyle diyorum.. tabii zorlandım özledim ama geçiyo zaman bak sana da öyle gelicek... sabret hiç korkma......

ewt canım 26 gün geçti gideli alkisalkisalkis şimdi diyorum kii nasıl geçti yaaa kafamçokkarıştı
geçiyo günler önce alışmak lazım sonra da bolca sabırrr delikafadulden
geçicek bu günler diye avutuyorum kendimi sağ saim gelsin askerim ben beklerim :asigim:

şafakkkkkk_______4

ölüyorum heyecandan uykularım kaçıyor.

ALLAHım bidaha beni onsuz bırakma sağlıkla kocamı karısına kavuştur

kötükedihüsoBüyük buluşma!!!!....Çok Yakında....delikafadulden
:teytey::sm_cool:
:nazar::nazar::nazar:

şafakkkkkk_______4

ölüyorum heyecandan uykularım kaçıyor.

ALLAHım bidaha beni onsuz bırakma sağlıkla kocamı karısına kavuştur

Ay cok duygulandım ya yazını gorunce,
benım esımde 2 ay sonra gıdıyor askere kısa dönem yapacak :çok üzgünüm: darısı basıma ınsallah Allahım kavustursun sag salım...
:Saruboceq:

kızlar bugün arkadaşım arada onaylanmış diye başımdan aşağı kaynar sular döküldü ama son dakika haberlerine bakıyorum kaç saattir öyle bir haber yok

Ay cok duygulandım ya yazını gorunce,
benım esımde 2 ay sonra gıdıyor askere kısa dönem yapacak :çok üzgünüm: darısı basıma ınsallah Allahım kavustursun sag salım... :Saruboceq:

amin canım ALLAH günlerinizi tez geçirsin kolay değil sabır versin senide şimdiden ALLAH kavuştırsun

X