Ksa dnem Askerlik...

Benim sevgilimde 12 Ağustos'ta gidecek. Bugün sınava girdi. Kıyamadığım gece 4'te çıktı, sınav sırasına girdi :) Kısa dönem çıksın diye dua ediyorum. Kızlar çevremdekiler avukatlara kısa dönem çıkıyor diyorlar ama ya uzun çıkarsa diye tutamıyorum kendimi ağlıyorum. Asker yolu bekleyen herkese sabır diliyorum. Birbirimize destek olalım. Sevgilim askerlik psikolojisine girdi, ya beni bırakırsan diyo beni daha çok üzüyor. Halbuki o kadar iyi biliyor ki öyle bir şey yapmayacağımı.

benimkide bugün sınava girdi 12sinde teslim olucak,moralim çok bozuk çok58: Bide üstüne arkadaşın biri orada sinirinin çok bozuk olacağını çok fazla alttan almam gerekeceğini söyledi zaten moralim bozuk iiyice bozuldu( Allah'ım nolur yardım etAllaha emanet

Son düzenleme:
kızlar selam.... takip ediyorum 341 lerin sınavları vardı... benm aşkımın sınava girdği gün geldi aklıma.. içime bi burukluk o günden düşmüştü.. Allah yardımcınız olsun... bizim de 50 gnümüz kaldı. öyle böyle derken geçiyo zaman.. 337. dönemler de bizi teselli ediyodu. ilk gün girmiştim siteye çok kötüydüm nefesim daralıyodu ağlamaktan mahvolmuştum zaman istesek de isteemesek de geçiyo hele bi de askerlniz yakın yerlere düşerse değmeyin keyfinize.. gider gelirsnz sıksık... telefon kullanabiliyo artık bi çoğu. bazı nadir yerlerde sıkıntılı tlfn çarşı falan. benm askerim o yerlerden birinde maalesef ama sağlığına duacıyım gerisine sabır deyip dayanıyorum... hakkımızda hayırlısı.inşallah sizin içinde güzel yerler olur askerlernz sağ salim dönerler bizimkiler de...

periçikmazi merhabalar arkadaşım,benim de sevgilim 12 ağustosta asker oluyor bugün sabah da sınava girdi,çıktı,sevgilim avukat,dün sıraya yazılmaya gittiğinde oradakiler avukatlara uzun dönem çıkıyor demişler,dünden beri çok üzgünüm,balıkesirde sınava girdi sevgilim,senin erkek arkadaşın nerde sınava girmişti canım?her yerde böyle mi bu anlamadım ki,neden avukatlara uzun dönem oluyor,kendimi zor tutuyorum canım ya bi de sevgilimin avukat arkadaşları var ,onlara kısa dönem çıkmıştı,acaba diyorum balıkesirde sınava girilince mi öyle oluyor anlamadım ki of offf :85:

Canımm, bu şans işi mi, yoksa ihtiyaca göremi çözemedim benimde çok moralim bozuk. Arkadaşlarımın hepsi kısa çıkar, üzülme diolar. Benim erkek arkadaşım İstanbul'da girdi. Girdiği yerle alakası olduğunu sanmıyorum. Bence şuanki ihtiyaca göre alcklar. İnşallah kısa dönem çıkar, dua edelim. 10 Ağus.u bekleyeceğiz. Beklemek, sabretmek çok zor Tanıdığım tüm avukatlar kısa dönem çıktı. Bir umut bekliyorum..

Benim de nişanlım yarın sınava giricek çok heyecanlıyız bakalım ne olacak. İnşallah hayırlısı olur herkesin hakkında:106:

Benim sevgilimde bugün girdi sınava
Kamu yönetimi mezunu olduğu için sınav yerindeki komutanlara sormuş kısa çıkar demişler İnşallah da öyle olur..
Avukatlara uzun dönem çıkıyor diye bi söylenti var ama benimde tanıdıklarımdan birine kısa birine uzun dönem çıkmıştı, inşallah isteyen herkese kısa dönem çıkar, hemen karartmayalım kalbimizi

Canımm ihtiyaca göre diyorlar ama avukatları uzun dönem napıcaklar askerde anlayamıyorum bi türlü dünden beri moralim çok bozuk,belli etmemeye çalışıyorum,erkek arkadaşım da üzgün,uzun döneme hazırlıklı ol dedi bana dün sınavdan sonra avukat,hakim,savcı var mı aranızda demişler,erkek arkadaşım da ben avukatım demiş adını yazmışlar off off.. canım bugünlerde bol bol dua edelim,Allah hayırlısını versin inşallah,irtibatı koparmayalım olur mu,umarım ikimizin de gönlüne göre olur da şöyle batı taraflarında bize yakın yerlerde kısa dönem bir yer çıkar :) Allah tüm askerlerimizi korusun canım.

Eğer hakim savcıda eksik varsa, bu sefer avukatlardan almaya başlıyorlarmış. Bende sürekli ağlıyorum. Telefonda konuşurken dayanamıyorum konuyu açıyorum. Lütfen hatırlatma diyo. Nasıl davranacağımı şaşırdım. Dua etmekten başka yapacağımız bişey yok inşallah tatlım inşallah kısa dönem çıkar, rahat rahat yapıp gelirler. Acaba ustabirliğinde telefon alabilecekler mi? O kadar çok aklımda soru varki! Çarşamba akşamı öğrencz. Mutlaka yaz olur mu? Bende yazacağm.

Selam kızlar benim sevgilimde pazartesi günü girdi sınava..şimdide memleketine el öpmeye..orda telefon çoğunlukla çekmio..ne zaman arasam ulaşılamıyo..sanki askere gitmiş gibi
hissediyorum...halbuki yarın akşam dönücek ve cumartesi görücem onu ...buna rağmen ruhum daralıyo..gerçekten gidince napıcam hiç bilmiyorum uff
böyle 12 ay mı olur 6 ay mı olur neresi çıkacak belirsizliğiyse beni mahvediyo çok sinir bozucu

Selam kızlar benim sevgilimde pazartesi günü girdi sınava..şimdide memleketine el öpmeye..orda telefon çoğunlukla çekmio..ne zaman arasam ulaşılamıyo..sanki askere gitmiş gibi
hissediyorum...halbuki yarın akşam dönücek ve cumartesi görücem onu ...buna rağmen ruhum daralıyo..gerçekten gidince napıcam hiç bilmiyorum uff
böyle 12 ay mı olur 6 ay mı olur neresi çıkacak belirsizliğiyse beni mahvediyo çok sinir bozucu

selam kızlar aynı sorun bende de var 6 aymı 12 aymı olacak nerede olacak nasıl olacak sorularla boğuluyorum.güngeçtikçe daha da daralıyorum gidecek diye,umarım biz burda birbirimize destek olurken hemen geçip gider günler

Kızlar inşallah sizede kısa dönem çıkarda biran önce döner sevdikleriniz.Beklemek gerçekten bazen çok sıkıntılı oluyor çok sabır gerektiriyor.Askerlerimiz orda acayip sıkılıyorlar.Allah hepimize sabırlar versin sağsalim gidip gelmelerini nasip etsin.

Kızlar inşallah sizede kısa dönem çıkarda biran önce döner sevdikleriniz.Beklemek gerçekten bazen çok sıkıntılı oluyor çok sabır gerektiriyor.Askerlerimiz orda acayip sıkılıyorlar.Allah hepimize sabırlar versin sağsalim gidip gelmelerini nasip etsin.

Benim askerim daha gitmeden bir garip oldu. Evde ailesiyle vakit geçiriyor. Haftasonu sen ailenin yanına git, bende ailemle, arkadaşlarımla olacağım dedi. Haftaya son kez görüşeceğiz. Anlamıyorum, herkes sevgilisiyle vakit geçirmek ister.

Canım inan aynı durumlar bizde de var,ailesiyle şu anda kendisi,diyorum ki ne zaman geleceksin,işte pazar falan gelirim diyor,o zaman 4 gün falan görüşebileceğiz,gelse buraya ailesi de gelecek,anlamıyorum inann ben de bi de biz demin ayrıldık sanırım :85: o kadar saçma bi sebep yüzünden bana demediğini bırakmadı ben aramasam aramıcakmış,ben de dedim iyi madem ben de aramıyorum telefonu kapattık ve bitti... ben onun için uzağa mı gider ,uzun dönem mi kısa dönem mi diye diye kendimi yiyip bitirirken onun için bu kadar kolaymış demek ki aramamak...off..çok moralim bozuk ya...

Canım benim sakin ol lütfen, bizde bi ayrılık yaşamıştık. Asker psikolojisi böyle oluyormuş demekki. Napıyorsun diyorum, evdeyim arkadaşımla oyun oynuyorum pcde diyo, çocuk gibi. Bana sen napıyosun felanda demiyo yani o kadar ilgisiz :) Oynatmama az kaldı. Sen hiç telaş yapma, ayrılmamışsınızdır tabiki.. Biz onlar için neler yapıyoruz canım, çok haklısın. Değecek mi çok merak ediyorum.

canım haklısın ama insan da işte alınıyo laflarına falan,biz de onlarla aynı durumdayız ,onların iyiliklerini istemekten başka bir şey yapmıyoruz.bizi de
asker psikolojilerinin içine aldılar uzakta olunca böyle problemler de oluyo,yüzyüze olsak olmayacak bu durumlar,bilmiyorum,çok üzgünüm canım ya çok teşekkür ederim canım mesajın için :)

Ne demek canım her zaman :) Aşk hikayelerimiz dertlerimiz kısmında bize uygun bir konu açtım bak bizimki neler yapıyor bana, şaka gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…