Ksa dnem Askerlik...

canııım :)
kısa mı uzun mu nereye gidecek evet aynı anda açıklanıyo
hangi bölümden mezun olduguna bağlı aslında heralde uzun dönem mi kısa dönem mi çıkacagı. hangi alanda ihtiyaç varsa uzun dönem alıyorlar.
12 sinde teslim olacaklar bak bu gece açıklandı yerleri :)
başvuru tarihleri içinde hemen başvurusunu yapsın sağlık problemi yoksa kabul edilir diye biliyorum

kızlaar benim askerime de kısa dönem çıktı
acemi de usta da : ANKARA

[/COLOR][/QUOTE]

canım hayırlı olsun,benim sevgilime de kısa dönem çıktı ,acemilik ankara,ustalık da trabzon çıktı,şükürler olsun,gittikleri gibi güzelce gelsinler inşallah :)

[/COLOR]

canım hayırlı olsun,benim sevgilime de kısa dönem çıktı ,acemilik ankara,ustalık da trabzon çıktı,şükürler olsun,gittikleri gibi güzelce gelsinler inşallah :)[/QUOTE]

inşallah canım

kızlar benim askerimde kısa dönem ama acemilik AMASYA usta birliği DİYARBAKIR hava savunmacı çıktı... Allahın izniyle burnu bile kanamadan gelmesi için dua ediyorum... 155 gün... Allah bizlere yardım etsin.. Diyarbakır duyunca perişan oldum.. ama sonradan araştırdık 7.kolordu da olduğu için havacı olunca rahat olur dediler.. bakalım hayırlısı...

Gaziemir'in çok güzel ve rahat bir yer olduğunu duymuştum, zaman inşallah su gibi gelip geçer..

İnşallah canım, çok teşekkür ederim. Bende çok araştırdım, güzelmiş. Rahat bir askerlik yapacak ama korkuyorum mesafenin bizi ayırmasından. Nedense içimde kötü bir his var. Ya beni unutursa diyorum

İnşallah canım, çok teşekkür ederim. Bende çok araştırdım, güzelmiş. Rahat bir askerlik yapacak ama korkuyorum mesafenin bizi ayırmasından. Nedense içimde kötü bir his var. Ya beni unutursa diyorum

o korku herkesin içinde olabilir canım ama imkanın varsa gidip ziyaret edebileceğin bir yerde. bir de benim durumuma bak acemilik Erzincan, usta birliği Kars, buna da şükrettim daha beter yerlerde vardı Allahım korudu

o korku herkesin içinde olabilir canım ama imkanın varsa gidip ziyaret edebileceğin bir yerde. bir de benim durumuma bak acemilik Erzincan, usta birliği Kars, buna da şükrettim daha beter yerlerde vardı Allahım korudu

Canım benim Allah yardımcımız olsun, dua etmekten başka bişey yapamıyoruz..İnşallah zorluk çekmezler..

Canım benim Allah yardımcımız olsun, dua etmekten başka bişey yapamıyoruz..İnşallah zorluk çekmezler..

inşallah canım, bak başka bir internet sitesinde Erzincanla ilgili neler yazılmış

Erzincanda 301 kısa dönem askerlik yaptım vatanın her karış topragı kutsaldır askerlik yapılır.erzincanda 59.topcu er egitim tugayı hakkında tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.genel olarak 3 kısıma ayrılır 1.kısım karargah 2. kısım çavuş talimgah 3. kısım toper topcu er egitim ben er egitimdeydim aralık dönemi gittim avantajları var mesela tertip olayı yok her işi temizlik vb işi acemiler yapar bu konuda rahatsınız sürekli etrafınızda size komutanım diyen askerler olur.dez avantajı 28 kişilik manganız vardır egitiminden sorumlusunuz acemilerle kalkar acemiler yatar siz çapraza çıkarsınız çavuş olmaya heves etmeyin bu sefer 4 takım 20 manga ve 60 civarında usta askerin yükü üstünüzde yani nöbetçi çavuş luk bekliyor sizi her kes yatar sen sayarsın 12 00 da yatarsın sabah erken kalkar sayarsın zaten sayı saymaktan gece asker sayarsınız merak etmeyin.zevkli eger siz zevk almak istiyorsanız insanlar tanıyorsunuz degişik degişik her yerden zor kısa dönemleri sevmezler rütbeli ve uzun dönem askerler.ama unutmayın sakın üstünüzle lavbali olmayın espri yapmayın kendinizi kasmayın ve sayılı gün çabuk geçer maç yayınları vardır yemekhanelerde ve her şeyinizi alın gidin bere eldiven iç kazak içlik boyunluk bu söyledigim kış şartları içindir sizden önce acemiler teslim olmuştur kantinde ne var ne yok almışlardır siz bizde kalmadı 10 gün soguk havada en son 25 yılın sogunda buz gibi G 3 leri tuttuk eldivensiz, unutmadan internet imkanınız vardır cafe var 20 makine yanlış hatırlamıyorsam kısa dönemler bakıyor internete bu çok önemli sakın acemilere yüz vermeyin astarını isterler.....

o kadar da korkunç değil sanırım :93:

benim askerim acemilik hatay usta birliği şırnak çıktı. Ben de perişan oldum duyduğumda halaa da öyleyim hiç beklemiyordum çok üzgünüm.Herkes rahat eder diyor inşallah öyle olur. Kısmetten ötesi yok bol bol dua edicem allahın izniyle 155 gün sonra kavuşucaz inşallah. Allaha emanet ol aşkım ...

Sağol tatlım. Önümüzdeki salı günü okulumuzdan çıkış belgesi alıcaz ertes gün de askerlik şubesine gidicek başvuracak aralık için erkek arkdaşım. Maliye mezunu kısa dönem olur diye düşünüyorum ama dün işletme okuyan arkadaşımı kendi de istemediği halde uzun dönem hem de komando olarak aldıklarını gördüm kafam karıştı açıkçası. :26:

:) Tatlım benim nasıl dayanacağız bilmiyorum ama hep birbirimize destek olalım. Günler nasıl geçer, neler olur bilmiyorum ama hayırlısı olsun hepimiz için. Bende tüm forumları okuyorum :) inşallah askerlerimiz çok zorluk çekmezler. Olgunlaşırlar kıymetimizi anlarlar.

canım, ben hep hayırlısı olsun, doğusu batısı, uzunu kısası farketmez yeterki rahat etsin iyi olsun diye dua ettim..
sanırım gönlümüze göre de oldu. araştırdık netten çok rahat bir yermiş bizimkisi. darısı başınıza canım..

Biz de nişanlımı 3 gün önce teslim ettik iskenderuna. kısa dönem olması ve yerinin güzel olması içimizi rahatlattı ama tabi teslim ettikten sonra çok zor oluyo, bi garip oldum kendime gelemedim. daha yeni yeni kavrayabiliyorum askerde olduğunu. İnşallah herkes için zaman çabucak geçer de askerlerimize kavuşuruz bi an önce. Ama ben şimdiden çook özledim aşkımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…