Ksa dnem Askerlik...

kızlar hemen hemen aynı şeyleri herkes yaşıyordur.ki bende öyle.onlarda bizlerden ayrılmak istemiyorlar çok saçma ama kaçıyorlar bu durumdan ondan oluyor hep.bide çoğu arkadaşım sabırlı olmam gerektiğini söyledi.demekki şimdiden başlıyormuş.onlar bizden daha streslidir emin olun.birbirinizi yüzyüze görünce barışıverirsiniz:)

Slm kızlar bende aranıza yeni katıldım. Benim de nişanlım 12 ağustosta askere gidiyor. Bunalıma girdim her an aklımda nereye gidicek kaç ay olucak soruları dolaşıyor. İnşallah bütün askerlerimiz sağ salim hayırlısıyla sevdiklerine ve ailelerine kavuşurlar. Ayrıca ayın 10'u bir türlü gelmek bilmedi meraktan çatlamak üzereyim...

Ya çok zor geliyor
erteledi de erteledi benim sevgilide askerliği artık gitsin diye başının etini yiyordum
ama değişik bir psikoloji şimdi ki de
ayın 12sinde gidecek
ayın 10 unda belli olacak kısa dönem mi uzun dönem mi
neresi olacak şimdiden stres başladı
ayın 10 u gelsin artık ya sanki gün geçmiyorr

Slm kızlar bende aranıza yeni katıldım. Benim de nişanlım 12 ağustosta askere gidiyor. Bunalıma girdim her an aklımda nereye gidicek kaç ay olucak soruları dolaşıyor. İnşallah bütün askerlerimiz sağ salim hayırlısıyla sevdiklerine ve ailelerine kavuşurlar. Ayrıca ayın 10'u bir türlü gelmek bilmedi meraktan çatlamak üzereyim...

hoşgeldin canım,biz de merak içindeyiz inan,ayın 10u gelse de öğrensek,inşallah gönlümüze göre olur hepimizin,gittikleri gibi gelirler inşallah hayırlısıyla.bol bol dua edelim biz.

Benim erkek arkdaşım aralıkta gidecek kızlar kısa dönem ya da uzun dönem olacağı ve ıgidecekleri yerler aynı zamanda mı açıklanıyor? ve gitmeden ne kadar zaman önce açıklanıyor acaba? Bir de başvurdukları gibi önlerindeki ilk dönem kabul edildiler mi yoksa bir sonraki döneme beklettikleri oluyor mu hiç? Hiç bilmiyorum bu konuları yardım ederseniz sevinirm. Bir de Üniversite mezunlarının çoğunluğu kısa dönem mi gidiyor uzun dönem gitme ihtimali ne kadar?

Son düzenleme:
Şimdi bayılcam heyecandan..Allah'ım inş. kısa dönem çıkar, tüm kısa dönem isteyenlere..Pc başında kitlendim...

canım ben de bayılıcam yani heyecandan,inşallah tatlım ya,kısa dönem batıda güzel bize yakın bi yer çıksın inşallah,bu arada sayfaya ulaşılamıyor diyor,herkes yüklendi birden sanırım,Allah'ım yardım et ne olursun..

kızlarrr açıklandı sonuçlar

benim ki kısa dönem acemi manisa

usta kıbrısa çıktı

ufff hüzünlendim kıbrıs çok uzak bende uçağa binemiyorum
en son kıbrısa gittiğimde gemi ile dönmüştüm :KK43:(

bakalım sizinkiler nerelere çıktı :))

X