Ksa dnem Askerlik...

geldi aşkım:nazar:En Büyük TÜRKİYE

kamerada görüştük:KK59:

neyse bunada şükür..

allah herkese nasıp etsın tez zamanda teskereyı..

ayy canim benim harab eetme kendini:teselli:
sabirsizlikla degil sabirla bekliyoruz askerlerimizi, bugünleri gülerek hatirlayacagiz cok sükür bunuda atlattik diyecegiz.. icini ferah tut sadeceyerimseniben

merhabalar 8a ylık evliydik eşim gittim askere gözlerim şişti artık hergün aglıyorum çok zor vakit geçiyo yakın eşim ankara yapıyo ama telefonla konuşamıyoz zor işte herkese hayırlı teskereler

benimkide 12 ağustosta asker. inşallah kısa dönem çıkar. nasıl dayanıcam bilmiyorum. izin de kullanmıycak kısa zamanda btirmek için.

offfffffff offffffffffff nasıl sabrediyosunuz kızlar? formülü var mı bunun? :KK5:

benimkide 12 ağustosta asker. inşallah kısa dönem çıkar. nasıl dayanıcam bilmiyorum. izin de kullanmıycak kısa zamanda btirmek için.

offfffffff offffffffffff nasıl sabrediyosunuz kızlar? formülü var mı bunun? :KK5:

şimdiden Allah kavuştursun canım inşallah kısa çıkar.Bi şekilde dayanıyoruz burda birbirimizle sıkıntılarımızı paylaşıp rahatlıyoruz.Formülü falan yok valla özlüyoruz özlüyoruz özlüyoruz :KK43:( ama inşallah hepimizinki çabucak geçerde sevdiklerimize kavuşuruz biran önce.

şafağımız 60 az kaldı bitsin artık bu askerlik nolursun Allahım.özlemimin tavan yaptığı günlerimden birindeyim yine bugün dokunsalar ağlayacağım :KK43:( günler niye geçiyorki

X