Ksa dnem Askerlik...

İnşallah canım bende etkilemiceğini düşünüorum ama nette bişiler okudum etkiler falan yazmışlar bende baya korktum etkilemez inşallahh

ya ne zamandir böyle birseyden bahsediliyor ama en son bu sene olmuyacak denildi.. ve bizimkilerde zaten ocakta geri dönüyorlar.. hem onlari etkilemesi cok sacma olurdu yani..sistem yeni yapilacak birsey yani yapildiktan sonra askere gidecekler icindir..suan askerde olanlarla alakasi yokki..bence yani yinede belli olmaz kizlar,hayat bu:)

ay hastaliktan ölücem hala aramadi sinir oldum ya baslicam bu askerlige yaaa....hepte disardayken denk geliyor bu sefer 3-4dk konusuoruz butun gun evde bekliyorum. birazdan cikmam gerekicek tam o sira ararsa sasirmammmmmmmm

oleyyyy tam 40dakika konustuk yaaa=D
herkes evlerine gitmis yemin töreninden dolayi askeriye bize kaldi muahaha

kızlar ben erkek arkadaşımla konuştum haberlerde izledim diyor şu an askerlik yapanları da içine alıyor galiba diyor ben olmaz öyle şey dedim sizin teskere tarihiniz belli dedim ama öyle bişey olursa biz naparız yaa mafoldumben :sinifsinif:

walla kizlar böyle bir ihtimal varmis sanirim,nisanlimda söyledi ama bence onlar dönmüs olur yasa yürürlüge girmeden=/
tek umudumuz bu yani...

Son düzenleme:
kurban oldugum yarimmm, sesi aglamakliydi bugün..
keyfu yerine gelsin diye neler anlattim neler kahkahalar attim ama ici buruk hissediyorum..
bugün yaninda olmaliydim oysa...

Eğer onları etkilerse mayısta alabilicekler tezkereyi ya inşallah vurmaz yoksa gerçekten düşünmek bile istemiyorum çok kötü olucak zaten günler geçmioo

suan hislerimi ifade eden en iyi parca ferhat tunc-kavgamin cicegi..dinleyin derim bence, sözleri icime isliyor, heran daha fazla özlüyorum=(

kizlaaar askimi görüyorum tam bir saattir nette konusuyoruzzz, nasil özlemisim yaaaa=(
asker fotograflarini gönderdi bana postayla bir ay sonra ancak gelirmis=D

ben geldimmmmm...
cagloooooo cnm seninkinin adı neee özelime yaz istersen canım...benimki bana bazı resimler verdi belki o resimlerin içinde vardır seninkide =)))

bu arada arkadaşlar gündemde hep böyle askerlikle alakalı uzayacak tek tip olucak diye söylenti var...
ama ben duyduğuma göre şuan askerde olanları etkilemeyecek çünkü çıkış tezkere tarihleri belli kısa dönem oldukları için bizimkilere vurmuyormuş...
cağlo ben kameraya çektim yemin törenini yasağı çiğnedim =)))
çok duygulandım askerimi törenden sonra bulmak için bayağ uğraştım hepsi birbirine benziyor çünkü sonra bir asker çocuğa sordum meğer benimkinin arkadaşı çıktı o buldu saolsun...

canimmm hosgeldinnnn=)
hemen yaziyorum özelden sana:)
benimkide bugün carsiya cikti internette görüstük 3bucuk saat ve postayla resimler yolladi..
yemin töreninden sonra inanilmaz duygusaldi yaa, gözlerim hep seni aradi dedi=(
eniste adanayami gitti??

oyy kıyamam ya cnm çok kalabalıktı tören zaten...hani yemekhanede yapılıcak denmişti ya ailesi gelmeyenlerin o bile iptal olmuş bazı sbeplerden dolayı...herkes dışarda yapmış yemin törenini..yok cnm benimki ailesi ile kastamonuda bir otelde kalıcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…