Ksa dnem Askerlik...

Çok istedim onun dönüşünü beklemeyi döndüğünde alimle tanıştıracaktım sözlenecektik...
Nasip olmadı askerden 3 gün önce ayrıldık...
Herşeye rağmen sevdiğim adamı uğurlamay gittim...:a015:
O son sarılışş heleki bu şekilde gidişi bugün tam 22 gün oldu gözlerimden hala yaş eksilmedi ama hala şafak sayıyorum böylemi olmalıydı gerçekten ?...mafoldumben

papatya,
erkekler genelde askerlik öncesi evrede bunalım gibi bi şi yaşıyorlar. ayrılmanızda bunun da etkisi var sanırım. Üzülmene hiç gerek yok, bi kaç ay içinde barışırsınız :teselli:

papatya,
erkekler genelde askerlik öncesi evrede bunalım gibi bi şi yaşıyorlar. ayrılmanızda bunun da etkisi var sanırım. Üzülmene hiç gerek yok, bi kaç ay içinde barışırsınız :teselli:

Evet son zamanlarda çok tartışır olmuştuk eskisinden daha kıskanç olmaya başlamıştı herkes barışırsınız diyor beni teselli için sanırım ama benim hiç umudum yok inş. ben yanılırım:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

papatyaaaaaa canım...sana tek kelimem şu olucak hakkında hayırlısı olsun tatlım nedenmi ???
bundan br kaç sene öncesinde çokkk deli gibi sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı bir birbirimize asla ayrılmak yok diye sözler verdik günler geldi çattı 15 ay askere yolladım köpek gibi bekledim her gün şafak saydım ailemi karşıma aldım bendeki bu değişim bütün dostlarımı ailemi şaşkına çevirmişti düşün deli gibi seviyordum 15 ay boyunca ne dediyse yaptım kısa ve öz kölesi gibiydim yemek yolladım para yolladım bayramlarda temize giysin diye kıyafet yolladım lacoste mağazasından alıp parfüme varana kadar aldım yolladım...askerliğinin bitmesine 1 ay kala bana hakeretler etmeye başladı duysanız ağzınız açık kalır bana sen kimsin demeye başladı normalde 12 ağustosta gelicem tezkeremi alıcam demişti şerefsiz ben onu akerde bilirken meğer o daha önceden gelmiş ve beni hiç aramadı ben ne mi yaptım psikolojisi bozulmuştur diye kendimi avuttum herkese onu savundum günler sonra dayanamadım karşısına çıktım bana tokat atmaya kalkıştı 15ay bekledim oysaki sonra ne mi oldu aylar geçti pişam oldu kapıma dayandı ağladı affet dedi senin gibisi yok dedi ben ne mi yaptım tekrar birini sevdim oda şuan askerde olan sevgilim allah bozmasın onu diğeriyle aynı kefeye bile koyamam olgunluk meselesi...

uzun lafın kısası sana diyeceğim şu askerden sonra ayrılmamışsınız o zaman da çok acı çekerdin emin ol...şu an hayatına yön verebilirsin ama senı askerden gelip terketseydi inan daha çok yıkılırdın...hakkında hayırlısı olsun bana göre 27 yılın bana verdiği tecrübeye dayanarak konuşuyorum seven insan ne olursa olsun terketmes aslaa aslaaaa...ağlatmaz bile....

Doğru söylüyosun galibaa ayrılmaya beraber karar verdik çünkü işin içinden çıkamadık bir türlü. İkimizde hüngür hüngür ağlayarak sarılarak ayrıldık şuan askerde ama hala 4 günde bir arar sorar yani senin eski sevgilin gibi biri değil kesinlikle ama biz bu durumda olmayı hiç hak etmedik herkesin özendiği bir çifttik nasıl bu duruma geldik hala hayretlerdeyim nasip değilmiş dmeekten başka bişey söyleyemiyorum. Son söylediğin cümleye kesinlikle katılıyorum insan sevgiğinin üzülmesine ağlamasına dayanamazz dayanmamalı ben o kadar üzüldüm hırpalandım başka bir çözüm bulabilirdi o yüzden ona hem kırgın hem kızgınım :sinifsinif:
Ayrıca şuanki ilşkinde hayırlı olsun allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin inş. İnş. en kısa zamanda kavuşursunuz canım boshayallersmile

canım çok teşekkür ederim...umarım sende bir gün çok mutlu olucaksın geriye baktığında bu günlere güleceksin...ne eksiğin varki hayatını yaşa arkadaşım dünya fani maalesef...

@ papatyaa
mutlaka askerdeyken oda anliyacaktir bence senin degerini..sonucta beraber almissiniz ayrilik kararini ve bu özlem belkide iliskinize yeni bir boyut kazandirir..hic belli olmuyor hayat, yipratma kendini canim

@ Tuti
acaba bizimkilerin nasil gecti günü? mahfolmuslardir simdi 3gün aradan sonra yine
sabah aradi aksam ararim dedi ama hala ses yok.. saat 9da aricam ben artik o aramaz sanirim artik

caglo'cum aynen benimkide öğle yemeğine gitmeden önce aradı çok yorgunum aşkım dedi full eğitimdelermiş...2 ye kadar dinlenme molası verdi komutan dedi akşam ararım dedi ama aramadı benimki fırsat bulamadı heralde...doğuya gidicekler ya o yüzden full eğitimdelermiş...kıyamam ona ben ...

bende aradim saat 9da egitimdeler 10da arayin dediler, sonra 10u ceyrek geciyordu aradim 11bucuktan sonra arayin gece egitimindeler dediler offf ona cok ihtiyacim var yaa konusmaliyim mutlaka ama aramicam=(

selam kizlar nasilsiniz durumlar nasil??

ben bugun sevgilimin morelini bozdum ya....ne zaman aricagi belli olmuyor, bende günümü planliyamiyorum. tam disari cikiyorum hooop o ariyor. ben arayaminca kisa konusmak zorunda kaliyoruz.
onun elinden gelen bisey degil ama ofladim pufladim. gönlünüde alacak kadar konusamadik. yarin özür dileyecegim

coook özledim yaa bu arada usta birligi belli olur olmaz ona hediye göndercem.
bizim ask hikayemizi yaziyorum kizlar :)) fotograflarla süslü bir albüm olacak, hikayeyi fotolara eslik eden kisa cümleler eslik edecek bakalim nasil bisey olcek fotosunu buraya koyarim bitince :)))

hepimiz ayni durumdayiz canim ya, yemin töreninden sonra 3gün rahattik ama dünden beri basladi yine cilemiz..
üzülme sakin,normaldir gerilmek..kirma sevdigini bosyere onlarin elinden gelen birsey yokki, askerlik bu soncuta..yan gelip yatmiyor hicbiri..
hediyeni gercekten cok güzel düsünmüssün, bitince göster mutlaka canimm:)
bende o gelene kadar cooook güzel seyler yapacamm,alicam ve biriktirip gelince vericem:)

kızlar ne güzel şeyler düşünmüssünüz benimki bu konularda biraz odundurkaydirigubbakcemile3, ama bende oan güzel bi hediye vermeyi düşünüyorum, ona mp3 alıcam, ufak bişi içine özel şarkılar, ve kendi sesimi kaydedidem, sevgimi aşkımı tekrar tekrar itiraf edicem, beniim yokluğumda dinlesin dursun:asigim:

selam bayanlar bende aşkıma günlük yazıyorum bir sandık alıp içini hediyelerle doldurucam geldiğinde eline vericem...birde video hazırlıycam bakalım 4 ay içinde yetişecekmi =)

ben hic yaratici degilim walla sizinki gibi videolar, ses kayitlari resimler felan=/
günlük yaziyorum ve hergün duygularimi ogün en iyi ifade eden bir türkü veya bir siir yaziyorum(kendi siirlerim degil tabii=D genelde mevlana'nin siirleri=))
ve ben ona bunlari hicbirzaman göstermeyi düsünmüyorum=D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…