Ksa dnem Askerlik...

caglocum benim nişanlım baya sıkıntı çekmişti orada kış şartlarından dolayı
kalın şeyler bol bol alsın,2 tane kalın çorap giyiyordu benimki
çift katlı eldivanler oluyor onlardan falan alsın,çok soğuk oluyormuş
komutanlar sertmiş biraz ama huyuna giderse hiç bir sorun çıkmıyor canım
temeltepe zaten ayrı bir olay:))çok çamur oluyomuş birde nişanlım kafama kadar çamur oldum diyordu
ama neyseki 17 eylülde geliyor ondan sonrada soğuklar baya devam ediyormuş
Allah bütün askerlerimizin yardımcısı olsun canım

tuticim
sen ne kadar iyi yürekli bir arkadaşsın
Allah hepimizin askerini sağ salim getirsin inşallah

benimki taam inat..yaninda hicbirsey götürmüyor orda veriyorlar diye tutturmus baska birsey bilmiyor..dagitimda 2gün eve git alisverisini yap kisliklarini götür diyorum yok diyor kargoyla bir kazak birde paltomu göndersinler yeter..nasil gecirecek koca bir kisi cok merak ediyorum..

arkadaslar merhaba,
benım erkek arkadasım da izmir seferihisarda kısa dönem, bi kaç gündür yazdıklarınızı okuyorum.
biz de bugün konuştuk ama neredeyse tartışıcaktık, son derece gergindi. siz şanslısınız sanırım :)

canim askerde sonucta gergin olmasi cok normaldir.. yani benim nisanlimda simdilik öyle birsey yok,zaten günde 5-10dakika en fazla zar zor konusabiliyoruz onuda kavga edersek zaten tam kafayi yer insan.. sen alttan almaya calis yinede=)

caglocum benim nişanlım baya sıkıntı çekmişti orada kış şartlarından dolayı
kalın şeyler bol bol alsın,2 tane kalın çorap giyiyordu benimki
çift katlı eldivanler oluyor onlardan falan alsın,çok soğuk oluyormuş
komutanlar sertmiş biraz ama huyuna giderse hiç bir sorun çıkmıyor canım
temeltepe zaten ayrı bir olay:))çok çamur oluyomuş birde nişanlım kafama kadar çamur oldum diyordu
ama neyseki 17 eylülde geliyor ondan sonrada soğuklar baya devam ediyormuş
Allah bütün askerlerimizin yardımcısı olsun canım

tuticim
sen ne kadar iyi yürekli bir arkadaşsın
Allah hepimizin askerini sağ salim getirsin inşallah

cnm yaa çok teşekkür ederim ben asker olarak baktığımda tek benimki askermiş gibi bakmıyorum inanırmısın benimki geçen bir asker intihar etti dedi oturdum ağladım kim bilir onunda bekleyeni vardı kim bilir ne sorunu wardı yazık yaa...o yüzden tüm askerlerimiz için dua ediyorum...

ayy kiyamam onlara yaaa=(
bak yine icim sizladi tugcem, bu ayrilik cok zamansiz oldu yaaaa:'(
bir siir var bilirmisin? Cemal Süreyanin Mola siiri..
Siirin son iki cümlesi söyle:
"Asker su ver asker
Ben asker degilim nisanliyim."
bitiriyor beni bu sözler yaaaaa=(
bunu her seferinde telefon actigimda ve askerler egitimde veya yatiyorlar dediklerinde söyleyesim geliyor=(

ah çağlacım bilmemmi bende bu ara serdem coşkunun şafak kaçta askerim şarkısını dinliyorum özlemden arabesk dinlemeyen ben dinler oldum çok özledim aynen cnm bizimkide çok zamansız oldu ben askere gidicem aradan çıksın bu sorun yolumuz açılsın hayatımızı kuralım dedi ertesi gün pat diye askerlik şubesine verdi evraklarını...yoksa bu senede erteleyecekti ama gittiği iyi oldu aradan çıksın...

walla ben arabesk dinlemiyorum genelde türkü dinliyorum cok iyi geliyor sözler cok kuvvetli oluyor=)
anacim hepimiz ayni sebeplerden gönderdik sonucta, benim askim tecilini bozupta gitti bide..tek umudumuz bir an önce kavusup yuvamizi kurmak, hayirlisiyla insallah.. ayy bide bugün nisanlanmamizin 2. ayi icim hüzün dolu..2ay önce bu saatlerde fotografcidaydik=( ve saat 6da baslamisti nisanimiz.. ahh ahh simdi o nerde ben nerde=(

walla ben arabesk dinlemiyorum genelde türkü dinliyorum cok iyi geliyor sözler cok kuvvetli oluyor=)
anacim hepimiz ayni sebeplerden gönderdik sonucta, benim askim tecilini bozupta gitti bide..tek umudumuz bir an önce kavusup yuvamizi kurmak, hayirlisiyla insallah.. ayy bide bugün nisanlanmamizin 2. ayi icim hüzün dolu..2ay önce bu saatlerde fotografcidaydik=( ve saat 6da baslamisti nisanimiz.. ahh ahh simdi o nerde ben nerde=(

oyy kıyamam inşallah geldiğinde düğün şafağı sayarsınız...bişey kalmadı 4 aycık canım geçer hemen birde şanslıyız en çabuk geçen aylarda gittiler askere yaza doğru gelecekler bişey kalmıyor yaza...yazın yanımızda olcaklar allah izin verirse inşallah....kaydirigubbakcemile5

tugceeeeeee ayy insallah gitmeden okursun bunu..
anacim benimkini törene geri almislar yani oda disarida olacakmis, cünkü cok asker ayaklarindan rahatsizmis ve yeterince kisi olmayinca onu geri almislar disardaki törene=)
inanmiyorum yaa belki sen askimi orda göreceksin dikkatlice bak haa=)
eger görüsemessek sonra iyi yolculuklar diliyorum sana simdiden canim benim..
yolunu bekliyor olacagim=D

selam kizlar nasilsiniz.
ya ben hasta oldum. hapsirma mi dersiniz sayla sümük mü hepsi mevcut :KK43:
bide adetim var tam bunalim modumdayim...:)
bugun 10dk anca konustuk askimla :KK43:

selam kizlar nasilsiniz.
ya ben hasta oldum. hapsirma mi dersiniz sayla sümük mü hepsi mevcut :KK43:
bide adetim var tam bunalim modumdayim...:)
bugun 10dk anca konustuk askimla :KK43:

gecmis olsun canim benim dikkat et salgin var heryeerde..
ay sen yine iyisin 10dakikaymis biz sadece 4bucuk dakika konustuk oda sabahin 5inde..bugünde yemin töreni var ariyamaz sanirsam..
Tuti'nin yerinde olmak isterdim o simdi orda ne güzel, benim askimida görecek=(

Ne güzel bu hafta bazı yerlerde yemin töreni varmışş görücekler sevdiklerini bizim daha ayın 7 sinde bakalım....Şafak 140....

gecmis olsun canim benim dikkat et salgin var heryeerde..
ay sen yine iyisin 10dakikaymis biz sadece 4bucuk dakika konustuk oda sabahin 5inde..bugünde yemin töreni var ariyamaz sanirsam..
Tuti'nin yerinde olmak isterdim o simdi orda ne güzel, benim askimida görecek=(

ah tatlim keske sende gidebilseydin ama malesef su mesafeler!
seninki neden alman vatandasi olmamis ki o zaman gitmezdi saniyorum?

ah tatlim keske sende gidebilseydin ama malesef su mesafeler!
seninki neden alman vatandasi olmamis ki o zaman gitmezdi saniyorum?

ya bizimki karisik biraz.. aslinda sadece üniversite okumaya geldi buraya.master yapacakti ama dil sinavini gecemeyince üniversiteye giremedi..sonra sozialpädogogik okumak icin basvuracakti ama konsolosluk askerlikten dolayi pasaportunu uzatmiyordu.. bizde biran önce gitsin yapsin önümüzde engel olarak kalmasin diye gönderdik iste..
sen sevgilinle türkiyedemi tanistin? o ne okudu?

canım benimkinin saat 10 gibi başlayacaktı, bu saate bitmiş olması gerekir yani, sen sormuşmuydun kaç gibi başlayacakmış yemin törenleri, sonrasında zaten serbest olacaklardı.. azcık dinlensinler. nefes alsınlar..akannehir

X