Ksa dnem Askerlik...

iskenderuna giden sevgilim bugun aradi ve tek dedigi su 'bitsin su acemelik yirtiyorlar bizi' oldu. simdi aklim hep hep hep orda

canım acemiliğin ilk 1 hafta 10 günü pskolojik olarak ve vücut olarak yorucu ve sıkıntılı geçer.Benim nişanlımında ilk zamanlarda söylediği oydu.Ama çok şükür atlattık.bugün usta birliğine teslim olacak hayırlısıyla bugünleride atlatacağız.Allah sağsalim kavuştursun.

kızlar benim eşimde kırklareli vize de günde 3 defa falan arıyor kısa kısa da olsa konuşabiliyoruz ama ayrılalı daha 1 gün oldu ama onu cok fazla özledim nasıl dayanacam bilmiyorum şafak 157:KK43:

Benimde gözüm devamlı telefonda dün aramıştı ama bugün bu saat oldu hala aramadı.Canım çok sıkılıyor bi sesini duysaydım bugün....

kızlar ben eşimi askere uğurladım dün. dünden beri ne bişe yiyebiliyor ne içebiliyorum. kısa dönem. izin kullanmayacak ben gidicem yanına. inşallah çabuk gerçer. aramadıda hala. offf

ne kadar zormuş insanın eşinin askerde olması. elimde telefon sadece bekliyorum. 27 saatir sesini duymadım

Allah sağsalim kavuştursun sizide...
bende nişanlımı bugün usta birliğine uğurladım başım felaket ağrıyor.O varken günlr nasıl geçti anlamadım ama bugün bana çok çok uzun geldi mafoldumben

Allah sağsalim kavuştursun sizide...
bende nişanlımı bugün usta birliğine uğurladım başım felaket ağrıyor.O varken günlr nasıl geçti anlamadım ama bugün bana çok çok uzun geldi mafoldumben

evt o ayrılık yüzünden izin kullandırtmadm ben sakın izin kullanmasın valla zor oluyo dağıtdan giderken nasıl ağlamıştı askerim onun o sesini duyucama biraz daha hasretlik çekerim daha iyi

arkadaslar ben günde 1 kez konusabiliyorum o da 1 dakikacik.
bisey sorucam 12sinde teslim oldu kisa dönem gidiyor ben simdi safak kac diyecegim bilemedim :) yardimci olun da bende sayam da safaklari hehehe

arkadaslar ben günde 1 kez konusabiliyorum o da 1 dakikacik.
bisey sorucam 12sinde teslim oldu kisa dönem gidiyor ben simdi safak kac diyecegim bilemedim :) yardimci olun da bende sayam da safaklari hehehe

Canım benim nişanlımda kısa dönem oda 12 sinde teslim oldu şafak bugün 153....Ayrıca bizde sizin gibi 1 dakika konuşabiliyoruz ve bugün daha aramadı maalesef telefonda devamlı gözüm....

kızlar bu ayın 27 sinde yemin törenimiz warr....sizinkiler ne zaman. bugün hiç aramdı. bende günde 1 defa konuşabiliyorum oda 1 dakika.sanırım alıştım ama...

ya benimkide ario daha 1dk olmadan kapatalim evli barkli colugu cocugu olanlar var diyor bende dedim eee ben ne olacam onlarda imza var diye daha cok mu konusma haklari oluyor ?
bu acemlikte askerde bitmicek gibi uf

ya benimkide ario daha 1dk olmadan kapatalim evli barkli colugu cocugu olanlar var diyor bende dedim eee ben ne olacam onlarda imza var diye daha cok mu konusma haklari oluyor ?
bu acemlikte askerde bitmicek gibi uf

hangi askerlik bitmemiş ki canım sizin ki bitmesin böyle düşüncelere kapılma sakın.
ilk günler aramaları hep zor olur.bizimde öyleydi 1-2 dk geçmiyordu ama daha sonra rahatladık akşamları yarım saat 45 dk konuşuyorduk.sabret...

X