KRONİK VAJİNİT,MANTAR,SERVİSİTTEN KURTULAMAYANLAR

Evet gidip tedavi olamadık diye okumuştum ben de. Ama içimde kalmasın diyorsan bi git dene. Yalnız maliyetli bir şey galiba

Evet gidip tedavi olamadık diye okumuştum ben de. Ama içimde kalmasın diyorsan bi git dene. Yalnız maliyetli bir şey galiba
Yarın baska bi doktordan daha randevu aldım ben Neslihan gürbüz die yorumlarına baktım.borik asitle ilgili makalesi de var.ona gideceğim.Hpv testi çok önemli diyor.bakiyim o ne dicek ozonu da sorarım.ozon için de 2 doktoru aradım 15 seans gelmeniz gerek o işe yaramayanlar 3-4 seansta bırakmıstır diyor.yüzde 90 garantili dedi.ama emin değilim işte yarın bi gideyim buna poff artık ya

Imm evet ona da bi danışın bakalım ne diyecek. İnşallah gerek kalmaz yine de. Evet belki erken bırakmış olabilir onlar ozon tedavisini. Ay valla ömrümüz bununla geçmese bari inşallah hepimiz sağlığımıza kavuşuruz artık

Aynen ya uff gercekten dısarı cıktım yemek yemeye dısarda bile bunları okuyorum artık kardeşimde sen hastasın bence psikoloğa görğn dedi.bu arada ek bilgi vereyim sabahleyin ilk idrardan sonra vajinanjn sadece dış dudaklarını batikonla silmek hem rahatlatıyor hemde dış mikropların girişini engelliyor.Doktor tavsiyesi.bide asla günlük ped takılmamalı steril gazlı bez veyaz koton bez.

Ben de alacağım batikon. Gazlı bez mantıklıymış ya ondan da alayım. Ama bu ara mecbur günlük ped kullanıyorum ama 2-3 saatte bi değiştiriyorum. Akıntıdan dolayı

canim tam anlamadim. Doktor muayenede goremezse eger, Smearda kotu hucre mi yazar dedin
Hayir rahim agzinizda bir yara ya da iltihap varsa doktor jinekolojik muayahanede gorur zaten.smear ordan alinan ornegin labaratuvara gonderilip ayrintili bakilmasi ve anormal hucre tespiti demek.yani rahim agzinizda iltihap ya da yara vardir tedavi edilir biter gider.smear de rahim agzi kanserine sebep olacak lezyon,hucre var mi o cikar.

Anladim sadece muaynede gorur ek testi yok yani. Cok tesekkur ederim

Ben az sonra doktora girecegim de ara kanama sebebiyle. enfeksiyondan diye dusunuyorum. Biraz da basima gelenler yuzunden. Doktorlar da bazen istemeden tahlil test yapmiyo. Sizlerden ogrendiklerimle bazi seyler aklima geliyor. Ornegin enfeksiyon testini ben dile getirecegim. Peki polip miyom tarzi seyler de muayene ya da smearda hangisinde gorulur

Miyomu gorur muayahanede hadi haber ver sonucu bekliuorum ne dicek bakalim

Miyomu gorur muayahanede hadi haber ver sonucu bekliuorum ne dicek bakalim
Ultrasonla falan bakti yara yok enfeksiyon yok dedi. Ben yine de gonderelim diye israr ettim ama hic gerek yok zaten fitiller falan oranin florasini daha cok bozuyor ben vermiyorum sen de kullanma dedi. Fakat erken menepoz varmis, sikayetlerin bu yuzdenmis

Senin akıntın falan varmıydı ?hayır mı bide kac yasındasın nası erken menopoz?

Senin akıntın falan varmıydı ?hayır mı bide kac yasındasın nası erken menopoz?
akinti deil de cnm, adetim bitmek bilmedi uzun surdu ama sizinti seklinde. Ben kanli akinti saniyordum ama doktor bitmemis adettir bu dedi. Ostrojenim baya dusuk, bu tahlilleri 1 hafta once baska drda yaptirmistim zaten, simdiki doktor yumurta da goremedi ultrasonda. Ultrasonlarla icime bakarken hem yumurta goremiyorum dedi hem de rahim agzi falan temiz hic gerek yok zaten fitil kullanacagina birak kendiliginden gecer o dedi. Aslinda sicak basmasi sinirlilik depresiflik gibi belirtilerim vardi ama hic aklima gelmemisti. Karin siskinligi falan da erken menepoz etkisiymis. Doktorum prefoser bu arada. 36 yasindayim ya daha cok erken

Evet ya Çok gençsin du bakalım prof muş bi çare bulur bence ya artık herseyin çaresi var doktoruna denk gelene

insallah oyledir ya, deilse de napalim zor ama onume bakmak zorundayim artik. Vala sana da cok tesekkur ederim bazi konularda aydinlandim sayende soru isaretim kalmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…