kremlerde sperm mi var ?

Cenabet mi gezmisiz hep
öyle bişey varsa tek başına etkiliyse kullanalim peeling yapalim derken bile içim oooggg oldu. O kadar spermi fabrikasyon olarak uretmeleri bence pek ihtimal degil ; )

Sperm dedigimiz sey ne kadar yasiyorki hemen ölmüyormu bu seyler

neler neler var tabi
arkadaşlar inanmıyorlar ama o kremlerin pahalı olma sebebi bunlar .

ölülerden parfüm yapan bir kitap ve film karakteri var
Joan Baptis .
Çok enteresan bir film .Filmini izledikten sonra kitabını aldım bir solukta okudum.

Parfümler balina yağından yapılıyor amber maddesi yani

Sadece spermse iyi bence.

Hayvanları bağlayıp, zararı var mı yok mu öğrenmek için, gözlerine kimyasal damlatılmasından daha iğrenç değil.

e kremlerin çoğunda (yaşlanma karşıtı olanlarda) koyun-inek plesentası var hatta çok pahalı olanlarda insan plesentası da kullanıyorlar sperm ne ki

belki iğrenç gelebilir ama bana bir çatlak kremi vermişlerdi ismini hatırlayamadım içinde bebek plasentasında olan suyun kullanıldığını söylediler bana
ben çocuk gelişimi bölümü okuyorum hocam bize anlatmıştı plasentanın içinde buluna sıvı cilde çok faydası vardır hatta bizim hoca size tavsiyem dedi çocuğunuz olduğunda sakın yıkamayın amniyos sıvısı ile kalsın cildi pürüzsüz ve yumuşacık olcaktır dedi bende bizim oğlana yapıcaktım yıkamışlar dedi ama arkadaşı yaptırmış kızına diyo kızın yüzü pürüzsüz yumuşacık diyor faydası varmış yani

Güzellik gecici bişey insanlar güzelleşcem diye saçma sapan seylerle ugraşıcaklarına azıcık kendilerini geliştirmeye calışsalar akıl mantık olarak şimdi memleketin hali böyle olmazdı diye düşünüyorum ayrıca herseyin dogalından yanayım kremimide kendim yapıyorum evde öle cok asırı makyaja rahatsız kıyafetlere uzun olcam diye 9 cm tıpuklu giyenleri anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…