Makyaj Ürünleri Kozmetik Sektöründeki Hayvan Deneyleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Cruelty-Free Companies That Don’t Test On Animals

(re)FRESH Dry Shampoo
100% Pure, 510-836-6500;
2 Beauty Ex., Inc, 310-488-7851;

*4mula,

*A Different Daisy,

A Mano Bath,

*A Perfume Organic,

A Wild Soap Bar,

*ABBA Pure & Natural Hair Care,

Abercrombie & Fitch,

Abra Therapeutics,

Absolute Miracle,

*Advanage Wonder Cleaner,

Advanced Botanical Research,

Affordable Mineral Makeup,

Afrumos,

Afterglow Cosmetics,

*After Inked,

Agape by DK,

Ageless Fantasy,

AG Hair Cosmetics,

Alba Botanica,

Alexandra Avery Purely Natural,

Alima Cosmetics, Inc
*Allens Naturally,

All-Nutrient (Chuckles, Inc.),

Almay,

Aloette Cosmetics,

Aloe Up,

Aloe Vera of America,

Amazing Cosmetics,

*Amazon Premium Products

American Beauty,

American Formulating & Manufacturing,

American International,

American Safety Razor (Personna, Flicker, Bump Fighter),

*America’s Finest Products Corp.,

Amitée,
Ancient Formulas,

Andrea International Industries,

*Anise Cosmetics,

Anna Marie’s Aromatherapy & Massage,

*Apothecary Blend,

The Apothecary Shoppe,

Aqua Dessa,

Aramis,

eArbonne International,

Ardell International,

Arganat Inc.,

*Aroma Bella,

eAroma Crystal Therapy,

Aromaland,

Aromaleigh, Inc.,

*Aromatherapy by Whole Spectrum,

Aroma Vera,

*Astonish Industries, Inc.,

At Last Naturals

Attitude Eco-Friendly Certified Cleaning Products,

Aubrey Organics, Inc.,

Augisa & Co.,

*Aunt Ann’s Garden Soap,

Aunt Bee’s Skin Care,
Aura Cacia,

Auromère Ayurvedic Imports,

*Aurora’s Closet,
*Austin Rose,

The Australasian College of Health Sciences,
Autumn Harp,

*Avalon Organics, 1

.....

Camocare,
*Candles With a Cause,

*Candy Kisses Natural Lip Balm,

Carina Supply,

Carlson Laboratories,

Carma Laboratories,

Carrot Tree Soaps & Essentials,

Caswell-Massey,
Celestial Body,

*Celestial Raw Goddess Enterprises,

Cheeky Maiden Soap,

*CertainDri,

Christine Valmy,

*Christopher Drummond Beauty,

CiCi Cosmetics,
Cinema Secrets,

*Citra-Solv, LLC,

Citré Shine,

Clarins of Paris,

Classic Beauty,
*Clean Kids Naturally,

*Clean Well Today,

e*Clear Conscience,

Clear Logix, 949-794-5500

*Clearly Natural Products,

*Clear Vue Products,

Clientele,

Climb On Products,

Clinique Laboratories,

Liste bu şekilde.
Çok uzun olduğu için hepsini ekleyemedim.

loreal fransız markasıdır,,,,,ve genel olarak tüm fransız markaları yapar! tarte, too faced ve urban decay şuan için deney yapmadığı kuvvetle bilinen iyi kozmetik markaları,,,,onlara yönelebilirniz,,,,ayrıca BUAV ve PETa listelerine de bakın,,,,fikrinize saygı duymakla beraber,işin kolayına kaçma eğiliminiz olduğunu seziyorum,,,,aman dikkat!

REVLON,CLİNİQUE DENEY YAPAR! TOO FACED YAPMIYOR!!! BUKADAR YANLIŞ BİLGİYİ GÖRÜNCE ÜZÜLÜYORUM ARKADAŞLAR HABERİNİZ OLSUN! CLİNİQUE,eSTEE LAUDER'IN ALT İŞTİRAKİ VE TÜM EL---- ALT İŞTİRAKLERİ DENEY YAPAR!!!!!!!!!!!

Aslında daha önce de sordum ama tekrar soracağım,iyi marka ev temizlik malzemeleri,özellikle ç.suyu,banyo-mutfak temz.
Birde mustela , clinomyn hangi grupta.
Teşekkürler.

ürünlerin bağlı olduğu grupları araştırın her zaman,,,elinizin altında net gibi bir niğmet var.....kimse milyonlarca markayı aklında çok fazla tutamaz....mümkün olduğunca yabancı markaların alt iştiraki haline gelmemiş türk markalarına yönelmekte fayda var temizlik malzemesi için..hacışakir kullanmayın,,,,,yabancı iştirak,,,türk menşeili olmasına rağmen!ayrıca glade felan gibi ev lkokuları da kullanmayınız(zehirli gazları solumaktan _üretim aşamasında_ burnu kopan köpekler var)

Liste güncel mi yoksa ben mi bulamıyorum çünkü şimdi petanın listesine bakıyorum ve göremiyorum.

Search Results For: Companies That Don't Test on Animals : Cosmetics products : View all
Key
PETA Mall Partner (Shopping at this company provides additional support to PETA.)Vegan Company..CompaniesCheeky Maiden Soap
Christine Marie Cosmetics
Christopher Drummond Beauty
CiCi Cosmetics
Cinema Secrets
Clientele
Climb On Products
Coastal Classic Creations
Cocoon Apothecary V
Collective Wellbeing
Color Me Beautiful
Color My Image
Columbia Cosmetics Manufacturing

avon,oriflame deney yapıyor! Güvenmeyiniz!çin'de fabrikası olan her marka deney yapar çünki çin hükümeti'nin deney yapmayı zorunlu kılan kozmetik mevzuatı var......temel kıstas çin'de bir markanın fabrikası var mı yok mu,,bu olmalıdır her zaman... Avon ve oriflame çok pardon bi...tarafı...yırtsa inanmayınız! urban decay de çin pazarına girecekti,,kıyameti kopardılar sadık tüketici kitlesi ingiltere'de ve vazgeçti çin pazarına girmekten mesela..peta da ödülle onurlandırdı firmayı...bu yazdığım son güncel bilgidir!

clinique EsTEE lauDER'ın......ESTEE deney yapar!!!! bilmem kaç kez daha yazıcam arkadaşlar!!lütfen okuyun ya yazılanları....!

link yazamadığım içinREVLON'la ilgili bilgiyi buraya koyamıyorum...özet:REVLON 3.PARTİ(TAŞERON) TEDARİKÇİLER YÖNTEMİYLE deney için para ödüyor! bilginize...kaynak yabancı basındandır!REVLON,CLİNİQUE,ESTEE LAUDER,LOREAL, ESTEE LAUDER'UN TÜM İŞTİRAKLERİ(MACVE CLİNİQUE DE DAHİL),SHİSEİDO VE TÜM ALT İŞTİRAKLERİ HEPSİ DENEY YAPMAKTADIR!

YAPMAYANLAR: TOO FACED, URBAN DECAY, TARTE,WİLD'N WETT...İLK AKLIMA GELEN tÜRKİYE'DE BULUNAN MARKALAR.....BİR DE YOUNGBLOOD OLMASI LAZIM MİNERAL KULVARINDA..MİNERAL KULVARINDA BARE ESCENTULAS DENEY YAPAR BİLGİNİZE..BARE MİNERALS YANİ BİLİNEN İSMİYLE...

Sevgili Lys elbette okuyorum yazılanları.Kızdığın yazimla senin açıklaman arasında dakikalar var.ben yazmaya uğraşırken sen yazıp gondermissin.Ben kendi capimda ozen gostermeye calisiyorum ama senin kadar teknik bilgiye sahip değilim o nedenle bagli olduklari guruplari hemen bulamiyorum.Açıklayıcı bilgilerin için teşekkürler.

ben bu yapmayan markaları hiç bilmiyorum nerelerde satılıyor yardımcı olurmusunuz
oriflame satmam bundan sonra kesınlıkle cokta sattıgım soylenemez zaten ama yıne ıcım rahat etmez

Evde de bazı ürünlerimizi yapabiliriz. Sanırım kullandığımız ürün için bir hayvanın ölmediğini ve acı çekmediğini bilmenin en garanti yolu bu

Ben ev temizliğinde karbonatı ağırlıklı olarak kullanıyorum, çamaşırlarımı yumuşatmada da elma sirkesini
Bulaşık deterjanımı da kendim yapmayı düşünüyorum

Kozmetikte düzgün firma buldum ama ev temizliği ürünlerinde işin içinden çıkamadım, böyle deneyeceğim bakalım

clinique EsTEE lauDER'ın......ESTEE deney yapar!!!! bilmem kaç kez daha yazıcam arkadaşlar!!lütfen okuyun ya yazılanları....!

Bence lys ayrı ayrı isimleri bulup yazmamıza gerek yok,bilip bileceğin tüm kozmetik ürünleri hayvanlara zarar vermenin yolundan geçiyor anladığım kadarıyla.yani sanırım hiçbiri masum değil. makyaj yaptıktan sonra kendimi olduğumdan daha çirkin hissediyorum artık.

ben bu yapmayan markaları hiç bilmiyorum nerelerde satılıyor yardımcı olurmusunuz
oriflame satmam bundan sonra kesınlıkle cokta sattıgım soylenemez zaten ama yıne ıcım rahat etmez

avon,oriflame network sistemi ile çalışan ve deney yapan markalar....(bunus adece size değil herkese hitap ederek yazıyorum: araştıırsanız ikisinin de Çin'de fabrikaları var..bazıları Türkiye'ye gelen ürünler polanya'da imal edilmiş diyorlar,,,,ne farkeder arkadaşlar,,sonuçta yine deney yapan firmayı paranızla fonlamış oluyorsunuz,,,,deney yapılan ürün gamı değil deney yapan firmalar kıstasınız olucak!)

iyi araştırana alternatif var..niye olmasın..her firma deney yapmıyor kozmetiklerde,,,,fakat şansızlık o dur ki;türkiye piyasasında çoğunlukla deney yapanlar var......loreal,maybelline,rimmel lodon herkesin kolaylıkla tedariklediği deney yapan markalar mesela,,,,bunlar neden bu akdar ucuz olurlar hiç düşündünüz mü peki?cevap:hayvan deneyi maliyeti düşürür ar-ge çalışmalarında,,,o nedenle bu akdar ucuzlar....

iyi bir yöntem!!zekice!!zaten youtube sitesinde afedersiniz b...k yapmaya kadar herşeyin tarifi var....siteden yararlanabilirsniz,,çünki youtube bir niğmettir insanoğlu için! aklınıza gelemeyn tüm kimyasalların ev-yapımı versiyonları da mevcut.....dikkatli arayıp-o terimlerin ingilizcelerini girmeniz yeterli,,,

kırmak sitemem tabi de;ayyuka çıkmış isimlerin hala deney yapmadığını zannedenleri görünce ifrit oluyorum...ki clinique,EL'ın 4.büyük iştirakidir,,,bide twitter sitesinde aynı şeyleri onbinlerce kez twitleyince biraz sabrım taşmış olabiliyor,,,özür,,,,,tepkilerim asla şahsi olmaz,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…