Makyaj Ürünleri Koyu renk ruj?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mooncyrstal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2015
370
583
Merhaba arkadaşlar,
Sizce koyu renk rujlar çok mu tuhaf duruyor.Ben koyu bordo mor arası bir ruj almıştım ama süremiyorum.Çünkü ailem çok kötü göründüğünü söylüyor.Siz ne dersiniz aşağıda resim paylaşıyorum lütfen doğruyu söyleyin kötü mü?

gayet yakışmış hoş olmuş, gözleri alışmadığından öyle diyolar. ben de küçük gösteriyorum koyu renk rujla annesinin rujuyla dışarı çıkmış kız gibi olduğumdan süremiyorum :)

gayet yakışmış hoş olmuş, gözleri alışmadığından öyle diyolar. ben de küçük gösteriyorum koyu renk rujla annesinin rujuyla dışarı çıkmış kız gibi olduğumdan süremiyorum :)
Teşekkür ederim:))Ne kadar bu normal bir şey desemde inandıramıyorum.Ben de küçük gösteriyorum yine de seviyorum böyle şeyleri:KK49:Beğenmeleri çok önemli değil ama aşırı tepki vediler o yüzden ben de sormak istedim.:KK23:

Cok güzel bence. Özellikle kış mevsimine

böyle renkler çok yakışıyor.

Ama göz makyajı sade olmalı..

Ruj güzel. Bazı insanlarda koyu rujlar çok sırıtıyor, ben sadece tatilde sürebiliyorum bu kadar koyu. İnsana tamam yeterince dikkat çektin rujunla muamelesi yapıyorlar. Esmerler daha rahat sürebiliyor, beyaz tenlilerdeki kadar göze batmıyor. Beyaz tenli olmanın bi dezavantajı işte.

1 aya kadar hava soğur tam sonbahar rengi çok yakışmış aldırmayın:)
Teşekkür ederim çok sağol :)
çok beğendim. bu rujun markasini numarasi paylaşmadiysan rica edebilir miyim
Teşekkür ederim :) Ruj flormar long wearing lipstick chic aubergine
Cok güzel bence. Özellikle kış mevsimine

böyle renkler çok yakışıyor.

Ama göz makyajı sade olmalı..
Teşekkürler :) Çok doğru ikiside pigmentli olursa çok kötü durur.Hoppa
Ruj güzel. Bazı insanlarda koyu rujlar çok sırıtıyor, ben sadece tatilde sürebiliyorum bu kadar koyu. İnsana tamam yeterince dikkat çektin rujunla muamelesi yapıyorlar. Esmerler daha rahat sürebiliyor, beyaz tenlilerdeki kadar göze batmıyor. Beyaz tenli olmanın bi dezavantajı işte.
Teşekkürler :) Evet dikkat çekici bir ton ama bence beyaz tenlilere de çok yakışıyor.Youtube 'da bir kızda görmüştüm.

tam bir sonbahar rengi.
aileler genelde bu tarz renkleri sevmezler çok dikkat çekici olduğu için.
dudaklarınıza yakışmış.

tam bir sonbahar rengi.
aileler genelde bu tarz renkleri sevmezler çok dikkat çekici olduğu için.
dudaklarınıza yakışmış.
Çok teşekkür ederim :) Evet o da var ama sanırım küçük gösterdiğim için onlara tuhaf geldi :)

Kesinlikle kötü değil ben çok beğendim şahsen :)) kkoyu rekli rujlar dikkat çektiği ve göz alışkanlığı olmadığı için Ailene farkli gelmiş olabilir.... sonbahara da çok yakışan bir renk . :))))

X