kötü kokuuu :(:( yardım edin

chaeunsang

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
8
1
26
Arkadaşlar 18 yaşındayım bu yıl nisan ayından beri bende bir koku oluştu ama ben bu kokuyu algılamıyorum bazen sadece kötü bir koku hissediyorum bütün arkadaşlarım bana garip davranıyor bana sarılmıyorlar bile. Birde nisan ayında beri idrar kaçırma problemim var hala geçmedi hem koku hemde idrar için doktora gittim bir şey çıkmadı . Geçenlerde dersahaneye gittim birisi çok kötü kokuyor burası tuvalet gibi dedi bana bakarak ne yapacağımı bilmiyorum her gün duş alıyorum deodarant sıkıyorum ağır bir parfüm kullanıyorum ama insanlar benden kaçıyor. Annem ve babama sorduğumda bir şey kokmuyorsun diyorlar geçen bizim orada bir eczacı abla var ona da sordum yok öyle bir şey dedi mis gibi parfüm kokuyorsun dedi ne yapacağımı anlamadım ama arkadaşlarım benden kaçıyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin :KK43: :KK43: :KK43:

Arkadaşlar 18 yaşındayım bu yıl nisan ayından beri bende bir koku oluştu ama ben bu kokuyu algılamıyorum bazen sadece kötü bir koku hissediyorum bütün arkadaşlarım bana garip davranıyor bana sarılmıyorlar bile. Birde nisan ayında beri idrar kaçırma problemim var hala geçmedi hem koku hemde idrar için doktora gittim bir şey çıkmadı . Geçenlerde dersahaneye gittim birisi çok kötü kokuyor burası tuvalet gibi dedi bana bakarak ne yapacağımı bilmiyorum her gün duş alıyorum deodarant sıkıyorum ağır bir parfüm kullanıyorum ama insanlar benden kaçıyor. Annem ve babama sorduğumda bir şey kokmuyorsun diyorlar geçen bizim orada bir eczacı abla var ona da sordum yok öyle bir şey dedi mis gibi parfüm kokuyorsun dedi ne yapacağımı anlamadım ama arkadaşlarım benden kaçıyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin :KK43: :KK43: :KK43:
sana öyle geliyor olmasın ??
belki arkadaşlarının sarılmama sebebi başkadır
yeterince samimi hissetmiyorlardır sana karşı ya da belki birbirlerine sarılarak yalakalanıyorlardır:) tam ergen yaşları yani ikincisi çok olası:)

İdrar kaçırma derken hergün kaçırıyor musun,sebebi ne ? hangi durumlarda oluyor, bence başka bir doktora görünmelisin,idrar kaçırma normal değil.İdrar koku ve pişik yapar devamında başka kokulara da neden olur o nedenle bunu çözmelisin.

İdrar kaçırma derken hergün kaçırıyor musun,sebebi ne ? hangi durumlarda oluyor, bence başka bir doktora görünmelisin,idrar kaçırma normal değil.İdrar koku ve pişik yapar devamında başka kokulara da neden olur o nedenle bunu çözmelisin.
doktor hafif tahriş olmuş dedi ilaç verdi ama hala geçmedi bir sürü doktora giittim hepsi aynı seyi söyledi bende anlayamadım mantarda yok genital bölgemde

sana öyle geliyor olmasın ??
belki arkadaşlarının sarılmama sebebi başkadır
yeterince samimi hissetmiyorlardır sana karşı ya da belki birbirlerine sarılarak yalakalanıyorlardır:) tam ergen yaşları yani ikincisi çok olası:)
dayanamadım bir arakdasıma sordum evet dedi bende hissettim dedi ama sanırım ağız kokusu gibiydi dedi benimde suan yaklasık bir aydır apseli olan bi dişim var

Çok terleme varsa driclor roll on öneririm. Terleme çok yok ancak koku varsa limon sürebilirsin. Ağız kokusu için de karbonatlı su ile gargara yap veya karanfil bulundur ağzında :)

Canım ne kokusu olduğunu yazmamışsın.Sanırım mide rahatsızlığı da ağız kokusu yapabiliyor, çözümünü bilmiyorum ne yazık ki.
Doğruyu söyleyeceğini düşündüğün bir arkadaşıma sor bence.
Terlemeye karşı rexona clinical protection öneririm.İlla clinical protection olan ama, başka rexona değil.
Yenen şeyler de ten kokusu yapabiliyor, sarımsak, pastırma gibi kokulu şeyler yeme.
Bu idrar kaçırmanla alakalı bir koku da olabilir.kaçırıyorsan idrar kokuyordur, nitekim tuvalet kokusu gibi diyen olmuş.Dr birşey önermedi mi bu kaçırma ile ilgili?
Kegel egzersizleri diye bir ara google da, belki faydası olur kaçırma problemine.
Ağır parfüm yerine daha fresh ferahlatıcı birşey kullansan? Belki de parfümünden rahatsız oluyordur insanlar? Bir de ağır parfüm kötü kokuyla birleşince daha fena kokar.

Yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim terlemeyle ilgili hiç bir sıkıntım yok hatta terim çok kötü de kokmaz yaklaşık bir hafta önce idrar içinde doktora gittim monurol diye bir ilaç verdi ve tahriş olmuş dedi ve bir jinekologada giittim aynı seyleri söyledi ayrıca stress kaynaklı olacağını da söyledi ve ilacı kullandım lakin ilacı kullanmama ragmen hala devam ediyor ama dişim yaklaşık dört aydır apseli ve doktora gittim antibiyotik verdi apse inince gitmeyi düşünüyorum birde kegel egzersizleri yapmayı denedim fakat sanırım beceremedim cünkü nefes alırken zorlanıyorum yapan birisi varsa nasıl yaptıgını anlatırsa sevinirim

X