Kötü enerjili kızlar grubu mu ?

Lotuslu cheesecake

yaprak döker bir yanımız ,bir yanımız bahar bahçe
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
575
729
Selam kızlar geçen bayağıdır görüştüğüm bi arkadaş grubumla tekrar görüştük ama son zamanlarda aralarındayken içim bi tuhaf oluyor , kabuğuma çekilesim geliyor donuk durmamak için muhabbete dahil olmaya çalışıyorum ama bu sefer de saçma konuşuyorum gibi. Bi de arada bana haber vermeden toplanmışlar bunuda yanımda bahsettiler biz ona gittik şunu konuştuk sen yoktun orda sana da diyelim gibi. Bunlarında etkisi olabilir mi ? Kendimi yama gibi hissetmeme sebep oldu bu durumlar .sizce araya mesafe koymalı mıyım ?

Selam kızlar geçen bayağıdır görüştüğüm bi arkadaş grubumla tekrar görüştük ama son zamanlarda aralarındayken içim bi tuhaf oluyor , kabuğuma çekilesim geliyor donuk durmamak için muhabbete dahil olmaya çalışıyorum ama bu sefer de saçma konuşuyorum gibi. Bi de arada bana haber vermeden toplanmışlar bunuda yanımda bahsettiler biz ona gittik şunu konuştuk sen yoktun orda sana da diyelim gibi. Bunlarında etkisi olabilir mi ? Kendimi yama gibi hissetmeme sebep oldu bu durumlar .sizce araya mesafe koymalı mıyım ?
Mesafe girmiş bile.

Bence bırdaha görüşme ıyı gelmıyor belliki

Hem de kaç kere hep iyi düşünerek spontane olmuştur diye diye ..
Bana pek spontane gibi gelmedi, daha çok senide çağıracaktık ama gelirsin diye çağırmadık gibi olmuş. Ben olsam görüşmeyi bayağı azaltarak bitiririm, içlerinde kafamın uyuştuğu, daha yakın hissetiğim biri varsa onunla görüşürdüm

Siz bu konuyu daha önce de açmıştınız sanki yine sizi çağırmadan buluşmuşlardı. Uyuşmuyorsanız, soğukluk varsa zorlamanın anlamı yok. Arkadaş toplantılarına kötü hissetmek için gitmiyoruz sonuçta.

Herkes her buluşmada olmak zorunda değil bence. Bizim de var kalabalık bir grubumuz,ayda bir paralı gün yapıyoruz herkes gelsin mutlaka diye. Ama onun dışında 2li 3lü görüşmeler de oluyor,spontane programlar da oluyor. Davet edilmeyenler küsüyor hemen. Bence gereksiz bu şekilde tavır yapmaları,herkesle her yere gidilmiyor. Herkes her an müsait olmuyor,bir kahve içilecek hemen 10 kişiyi nasıl arayalım? Veya sabahları geç kalkan kadını niye arayalım? Tesadüfen karşılaşmışız (sabahları çocuk yolcu ederken karşılaşılıyor,bazen de akşam kurs çıkışı) bir kahve içebilmek için hemen herkesi nasıl toplayalım?

Bununla beraber kendinizi mutlu hissetmiyorsanız gitmeyin görüşmelere elbette.

Bence özellikle tavır almanızı gerektiren bir durum yok. Arkadaşlıklar da diğer ilişkiler gibi, bazı arkadaşlıkların bir ömrü olabiliyor. Çok üstünde durmadan kendi kendi bitmesine izin verebilirsiniz, sizinle görüşmek isteyen kişiler elbet sizinle iletişimde kalacaktır bir şekilde. Mesafe koymak bana biraz anlamsız geliyor yaşımız fazla büyük bu durumlar için, siz neyseniz o olmaya devam edin.

Herkes her buluşmada olmak zorunda değil bence. Bizim de var kalabalık bir grubumuz,ayda bir paralı gün yapıyoruz herkes gelsin mutlaka diye. Ama onun dışında 2li 3lü görüşmeler de oluyor,spontane programlar da oluyor. Davet edilmeyenler küsüyor hemen. Bence gereksiz bu şekilde tavır yapmaları,herkesle her yere gidilmiyor. Herkes her an müsait olmuyor,bir kahve içilecek hemen 10 kişiyi nasıl arayalım? Veya sabahları geç kalkan kadını niye arayalım? Tesadüfen karşılaşmışız (sabahları çocuk yolcu ederken karşılaşılıyor,bazen de akşam kurs çıkışı) bir kahve içebilmek için hemen herkesi nasıl toplayalım?

Bununla beraber kendinizi mutlu hissetmiyorsanız gitmeyin görüşmelere elbette.
Bizde öyle karşılaşacak durum yok herkesin bebeği var birbirimizle görüşmek için çıkıyoruz sadece

Bizde öyle karşılaşacak durum yok herkesin bebeği var birbirimizle görüşmek için çıkıyoruz sadece
Bebekleriniz hep bu yaşta kalmayacak ama büyüyecek. Ve herkes her yere hep beraber gitmek istemeyecek. Bazen daha az kişiyle görüşmek isteyecekler. Ama siz yine şimdi yaptığınız gibi alınganlık edeceksiniz ve acaba mesafe koyayım mı diye düşüneceksiniz,gerek var mı buna? Hem kendinizi üzmeyin hem de iyi anlaştığınız kişilerle görüşmeye devam edin bence

X