Aile Planlaması Korunma yöntemleri önerilerinizi bekliyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Dimi inş yaa yasmin kullaniorm ben yeni 1 ay dolcak yani yasmini ilk defa kullaniorm.bundan onceki iki ayda tarlusal adet söktürücü filan vermidti doktor onu kullaniodm cok gec geldi ztn.umarim cok gec geldi diede bu ay yasmine ragmen gelmemezlik yapmaz.korkum o şuan.

Onu bilmiyorum canim ama benim dongum 30 du 28 oldu normale döndü ağrılarım gitti seninkide düzelir inşallah

İlk evlendiğimde 6 ay kadar bende doğum kontrol hapı kullanmıştım eşim hiç istemiyodu hormon almamı nişanlıyken zor ikna etmiştim bebek istemiyorum sanada güvenmiyorum diye..düğüne bir ay kala başladım, gelinliğimi almaya gittiğimde son kez giydirmişleri göğüslerim o kadar büyümüştüki dekolte olmasın diye uğraştığım gelinlikte bildiğiniz göğüs dekoltesi olmuştu :/ sonra eşim rahata alıştı bu sefer ben korktum ileride çocuğum olmaz diye 6 ay kullandım bıraktım 3 ay sonra hamile kaldım :) şimdi eşim prezervatif kullanmakta hala zorlanıyor bence baştan prezervatif kullanmak lazım yoksa erkekleri önce özgür bırakıp sonra kalıba sokamıyosun zor oluyor :)

X