Aile Planlaması Korunma meselesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende bir dönem kasiylerlik yaptım. millet alınca oralı olmuyor. görmemezlik geliyorum. kasaya gelincede normal bir şey almış gibi davranıyorum. bu seferde karşımdakiler öküz adamın birinin yanlış anlamayın ama şunu alıcam çok yanlış anladım diyecektim

Kadina spiral tskilsn kadin hormonlu hap yutsun kadin her ay agda yapsn kadin regl olsun kadin dogum yapsn kadin tuylensin of anam kadin olmak ne zor yaa... Soruna gelince canim ablam da spiral kullaniyo acayip kilo verdi dogum kilosu oyle gitti desem yeridir. Ben taktirmaya cesaret edemedim. Agri sizi yapiyomus basilarinda. Sen iyisi mi hap kullan onu da gununu atlama aman

doktorum sigara içmeyen kadınlar için hap önermişti ama sen bunu kendi doktoruna danışsan daha iyi olur
Bir şey sormak istiyorum, peki sigara değil de nargile de aynı etkiyi yapar mı hap kullanıldığında?
Evde nargilemiz var, eşimle beraber içiyoruz da arada.

dogum kontrol hapi kullanabilirsin, bende kullandim bir ara.

Ben evlendiğimden beri iğne kullanıyorum. Yaklaşık 9 aydır. Daha evvel de kısa süreliğine kullanmıştım. Ama bu kez yan etki olarak baş ağrısı yapıyor ayın belirli dönemlerinde. Her bünyeye göre değişir tabii yan etkisi. Ben garanticiyim eşime bırakamam bu korunma mevzusunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…