Aile Planlaması Korunma meselesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yok kız ben yinede utanıyorum :KK23:
Ahah yok ben utanmıyorum. Önce alacağım diğer şeyleri alıyorum, sonra sinsi sinsi kadın kasiyer buluyorum. Ürünler bitmek üzereyken "bir tane de (elimle gösterip) alacağım" diyorum. Kadın bir an yüzüme bakıyor, sonra veriyor (hatta geçen gün boyu yetmedi de ben almak zorunda kaldım).

Ne olursa olsun yanı kötü bişey değil ki bu bakışları sevmıyorum. Ped bile alsam değişik bakıyolar naapim bez mi koyayım :KK70:
E yani, hayatın gerçekleri bunlar. Napayım korunmayayım mı hıh.

AA bence deneyın çok zevklı oluyor ben hatta dıyorum hangısını ıstersın elimizdekileri sayıyorum :KK70:
Ama şu kötu oluyo hanı markette alıyosun kondomları çeşit çeşit kasıyerın bı bakısı var :KK70: Yıl olmuş 2016 hala böyle şeyler garip gelıyo ınsanlaraaa
Kız kardeşim düğünün ertesi günü kocası utanıyormuş göyaa diye bana aldırdı 2 kutu prezervatif. Nasıl utanmışsam artık 44 lira tutmuş 50 diye 10 tl vermişim para üstü bekliyorum :KK70:Hırsız gibi kapıp kasiyerin önüne atmıştım zaten. Çıkarken yanaklar alev alev:KK23:

Hayır boşa çekmişim çileyi de. Meğer para vermeyi unutmuşuz biz bunlara gelinlik damatlıkta da yok bunu söylememek yerine bana aldırdı hatun. :KK70:

Kız kardeşim düğünün ertesi günü kocası utanıyormuş göyaa diye bana aldırdı 2 kutu prezervatif. Nasıl utanmışsam artık 44 lira tutmuş 50 diye 10 tl vermişim para üstü bekliyorum :KK70:Hırsız gibi kapıp kasiyerin önüne atmıştım zaten. Çıkarken yanaklar alev alev:KK23:

Hayır boşa çekmişim çileyi de. Meğer para vermeyi unutmuşuz biz bunlara gelinlik damatlıkta da yok bunu söylememek yerine bana aldırdı hatun. :KK70:
Ayyy çok yaşa nasıl güldürdün benıı :)
Bide toptan alırız hanı her dk aynı utancı yaşamayalım dıye alırken 10 tane falan alıyoruz . Ben çok utandıgım için eşimı tanımıyorum gıbı yapıyorum :KK23:

olan bitenden hiç birşey anlamıyosun bende öyle oluyo yani
Allah Allah. Hiç anlayamadım valla ne hissettiğinizi :KK43:

Ayyy çok yaşa nasıl güldürdün benıı :)
Bide toptan alırız hanı her dk aynı utancı yaşamayalım dıye alırken 10 tane falan alıyoruz . Ben çok utandıgım için eşimı tanımıyorum gıbı yapıyorum :KK23:
E ama siz öyle alıyorsanız kasiyer bakar tabii :KK70:
İçinden diyordur ooh sabaha kadar diye :KK70: :KK70:

Allah Allah. Hiç anlayamadım valla ne hissettiğinizi :KK43:

E ama siz öyle alıyorsanız kasiyer bakar tabii :KK70:
İçinden diyordur ooh sabaha kadar diye :KK70: :KK70:
Ama tek onu almıyoruz kı :KK70: 1 araba sey alıyoruz toptan onuda eklıyoruz araya :KK70:
Belkı de çifter çifter kullanıyoruzdur :KK70:
Bir dahakıne dıcem kı bak bu kadar çok alıyoruz bı ındırımınız yokmu :KK70: Apışıp kalsın .

X