koronada bebek denemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kişi inanabilir ama bilim demek çok saçma
Aynı doğum haritasını farklı yorumlayan bile var
Öyle bi durum olursa minumuma indireceğim tabi ki siz şimdi kazara hamile kalsanız ne yapacaksınız? Diğer hamileler nasıl tedbir alıyorsa ne yapıyorsa onu yapacaksınız bende aynı şekilde ..
Şuan onun için imkansız da Lyanna Mormont Lyanna Mormont
Siz ne kadardır bebek deniyorsunuz

araştırın cahil kalmayın öyle bi durumda kalırsanız havuç suyu tüketin suyunuz çoğalıyor müşahede edildi..
Ah ah..
Bunları haber izlemeyen, bilim insanı takip etmeyen, dünyayı sadece kendi çevresinden ibaret olarak gören bir hanımefendi mi söylüyor?
Bu parlak fikrinizi birde doktora söyleyin, malum onlar su azalması durumunda genellikle sürekli takip yapıp hastanede yatırıyorlar.
Hanımefendi az da olsa etki edebilir ama tamamen tehlikeyi yok etmez. Öyle olsaydı hastane odalarında hemşireler değil katı sebze sıkacağı olurdu.

Kimse anne olma isteğinize bencillik demedi. Bu virüslü ortamda bile bile çocuk yapıp o çocuğun hayatını riske atmanıza bencillik dedi. Ki haklılar da. Kendi isteğiniz için masum bir canı tehlikeye atıyorsunuz.
Yok herkes de gayet bencillik dedi .. ve bunu diyenler Anne ..annelik duygusunu tatmış olanlar için ne kadar kolay demi

Yok herkes de gayet bencillik dedi .. ve bunu diyenler Anne ..annelik duygusunu tatmış olanlar için ne kadar kolay demi
Anlayamıyor ve söylenenleri keyfinize göre çarpıtıyorsunuz. Kimse size bunun için bencil demedi. Bu olağanüstü ortamda bebek yapıp sırf kendi isteğiniz doğrultusunda bebeği riske attığınız için bencil dedi. Arada fark var. İdrak edemiyorsanız benim problemim değil.

Ya isterse bakla falına inansın beni ilgilendirmiyor neye inandığı.
Ben sadece bu kadar kör inatla hamile kalırsa bebeğe üzülürüm o kadar.
Yoksa bana ne, bana mı doğuruyor. Ben mi uğraşacağım hastanelerde? Hastaneye yatması gerekse refakatçisiz tek başına tavanı izleyerek o yatacak coronalılarla dolu hastanelerde. Bana ne yani.

Gebeliğin onlarca komplikasyonu var. Hiçbirinin olmayacağına dair bizim bilmediğimiz bir yerle anlaşma yapmış olmalı. Ya gerçekten hiçbir şey bilmiyor gebelik süreciyle ilgili, ya anlaşmasını yaptı bekliyor. Umarım ikincisidir.
Gercekten bilmeyen var, anlamaya çalışır. Bu durum öyle bir şey değil. Düzara gidenler olur ya, olayın tek boyutuna odaklanır, kessen anlatamazsın, başa sarar. Mesela bir arkadaş demis makale oku diye. Yani mümkün mu boyle bir sey, dumduz anlattıklarımizi düşünse yetecek, makaleyi gectim ben.

Ya isterse bakla falına inansın beni ilgilendirmiyor neye inandığı.
Ben sadece bu kadar kör inatla hamile kalırsa bebeğe üzülürüm o kadar.
Yoksa bana ne, bana mı doğuruyor. Ben mi uğraşacağım hastanelerde? Hastaneye yatması gerekse refakatçisiz tek başına tavanı izleyerek o yatacak coronalılarla dolu hastanelerde. Bana ne yani.

Hepimiz henüz portakalda vitamin olan bebeğe üzülme konusunda hemfikiriz zaten.

bir insanın anne olma isteğine bencillik demek bilemedim oturun kendinize üzülün siz ..

Yok gerçekten sizde anlama problemi var. Şu ortamda bile isteye anne olmak bencillik. Sadece doğurmakla anne olunmuyor. Kaçıncıya yazıyorum bilmiyorum ama anlayın artık salgın hastalık varken, insanlar evden çıkmaya korkuyorken sırf ben illa anne olacağım demek bencillik. Kendinizi de bebeği de tehlikeye attığınızı nasıl göremiyorsunuz? Dünyada neler olup bitiyor zahmet olmazsa oturun haber izleyin biraz.

Yazmış olmak için yazmışsınız ben kendimin neyine üzüleyim? Sizin gibi doğurmuş olmak için doğurmak heveslisi olmadım hiçbir zaman. Yazık ki insan ailesini seçemiyor, çocuğunuza üzüldüm sadece. Dilerim gebe kalırsınız tez vakitte. O zaman bazı şeyleri idrak edebilirsiniz ama umarım sonu acı verici olmaz

Ah ah..
Bunları haber izlemeyen, bilim insanı takip etmeyen, dünyayı sadece kendi çevresinde ibaret olan bir hanımefendi mi söylüyor?
Bu parlak fikrinizi birde doktora söyleyin, malum onlar su azalması durumunda genellikle sürekli takip yapıp hastanede yatırıyorlar.
Hanımefendi az da olsa etki edebilir ama tamamen tehlikeyi yok etmez. Öyle olsaydı hastane odalarında hemşireler değil katı sebze sıkacağı olurdu.
Az da olsa değil Gerçekten etkili . Bilin istedim .
Etrafınızda yaşayan olursa denesin dua alırsınız..

Benimde çocuğum yok olmuyor ve korunmaya basladik çünkü şuan başımıza ne geleceği belli değil bakın insanlar evlerine gitmiyor hanımefendi siz bilerek hamile kalıp orda daha ciddi hastalıkları olan insanların haklarını gasp edeceksiniz. Tam olarak neyi anlamadınız neyin inadını yapıyorsunuz anlamıyorum ama sanırım ailenizden birine bulaştırana kadar kararınızı sorgulamayacaksiniz

Az da olsa değil Gerçekten etkili . Bilin istedim .
Etrafınızda yaşayan olursa denesin dua alırsınız..
Gerçekten etkiliyse, bütün tehlikeyi ortadan kaldırıyorsa gidin hemen bunu doktorlara söyleyin bütün odalara birer tane katı meyve sıkacağı koysunlar.

Ben devam edeceğim 16. Aya girdim henuz hamilelik yok. Saglikli besleniyorum. 7 aydır jinekologumla temastayım ne yapip yapmayacağımı iyi biliyorum. Vitaminlerimi aliyorum vs ama herkes boyle yapsin diyemem 1 ay ertelemrk mantikli e hamile kalana kadar 1 ay daha gecer derken korona biter umarım

Screenshot_20200408-215339_Drive.jpg
Bu görüntü 07 Nisan tarihinde Fahrettin Koca'nin duzenledigi basin toplantisina ait. Sabahtan beri yuzde 50 de 50 diyerek olasiligin anasini aglatan arkadas bak bakalim sadece Kocaeli'de mi varmis vaka? Mavi renk erkek, turuncu kadin. Erkeklerde tum vakalarin yuzde ikisine yaklasmis nerdeyse oran, kiz bebeklerde yuzde bir oraninda. Toplam vaka sayisi 39.000. Hadi iyimser hesapla erkekleri de 390 kabul edelim 390×2 az bi sayi mi?
Gerci idrak probleminiz mevcut buna da takarsınız bi kulp, bir de usenmeden baska konulardaki mesajlarimi begenmemek, acinasi...
Screenshot_20200408-215339_Drive.jpg

Son düzenleme:
Benimde çocuğum yok olmuyor ve korunmaya basladik çünkü şuan başımıza ne geleceği belli değil bakın insanlar evlerine gitmiyor hanımefendi siz bilerek hamile kalıp orda daha ciddi hastalıkları olan insanların haklarını gasp edeceksiniz. Tam olarak neyi anlamadınız neyin inadını yapıyorsunuz anlamıyorum ama sanırım ailenizden birine bulaştırana kadar kararınızı sorgulamayacaksiniz
Yok canım cevresindeki 10 kisiden 9u olumsuzlugunu yaşasa bile, o yaşamayan 1 kisi uzerinden gidecek. Ama dicek ben dicek olumsuzu gormuyoruum, pozitif bakıyorum, sonuçta ben de anne olcaaaam, olcam işte (sanki demisiz ki, artik kimse anne olamaz 🤣)

Sizin kararınıza saygı duyarım ama Ben istiyorum etrafımda hamile olduğu için ölen yok. Doğuranlarda sağlıklı bi şekilde bebeklerini büyütmekle meşguller 😇

Sizin kararınıza saygı duyarım ama Ben istiyorum etrafımda hamile olduğu için ölen yok. Doğuranlarda sağlıklı bi şekilde bebeklerini büyütmekle meşguller 😇
Sizlerde sıkıntı olmayabilir ama hastanede her hangi bir çalışana bilmeden hastalik bulastirabilirsiniz taşıyıcı olabilirsiniz

Eki Görüntüle 2616496 Bu görüntü 07 Nisan tarihinde Fahrettin Koca'nin duzenledigi basin toplantisina ait. Sabahtan beri yuzde 50 de 50 diyerek olasiligin anasini aglatan arkadas bak bakalim sadece Kocaeli'de mi varmis vaka? Mavi renk erkek, turuncu kadin. Erkeklerde tum vakalarin yuzde ikisine yaklasmis nerdeyse oran, kiz bebeklerde yuzde bir oraninda. Toplam vaka sayisi 39.000. Hadi iyimser hesapla erkekleri de 390 kabul edelim 390×2 az bi sayi mi?
Gerci idrak probleminiz mevcut buna da takarsınız bi kulp, bir de usenmeden baska konulardaki mesajlarimi begenmemek, acinasi...
Ek yüklenmemiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X